יולי אדלשטיין

יו"ר הכנסת מאז 18 במרץ 2013, את רוב השנים הצליח לעבור בממלכתיות ובנועם. בחודש האחרון נראה כי נפגם משהו בממלכתיות שלו ועושה רושם כאילו הוא נלחם על כס תפקידו. כרגיל, מהלכים כאלו מעוררים את סקרנותי הטבעית והלכתי לבדוק מה מספרת עליו הנומרולוגיה ומה מספרים המספרים שלו.

שמו יולי מייצג נעים, נוח, ידידותי, איכפתי, בדרך כלל משתף פעולה, ניחן בכשרון לפתור בעיות בדיפלומטיות, בדרך כלל לא עושה גלים ויש בו נטיה קלה לפסיביות. הדעה והמשוב של אחרים חשובים לו מאוד.

לכן לא הופתעתי שהביקורת הרבה שקיבל בשבועות האחרונים מזעזעת ומעליבה אותו ועם זאת הוא מנסה להילחם במצב בדרכי נועם לא מתלהמות, גם כשהוא יוצא לתקשורת בהתנגדות למהלכים שנוצרים, אין התלהמות בדיבורו.

שאיפת הנשמה שלו, היא ליציבות עצמית, שיתוף והשכנת שלום. שאיפה זו מאפשרת לו יכולת שכנוע ורצון טוב כלפי הסביבה שלו. שיתופי פעולה יסייעו לו בכך רבות. מטרתו להביא שקט, הרמוניה ושלווה לסובבים אותו. יש בו יכולת לחוש את רגשות הזולת ולסייע להם. אם הוא ינצל את התכונות החיוביות שלו, הוא יכול ליצור עולם טוב יותר לעצמו ולסביבתו, אם לא, אפשרי שישקע בדיכאון ורחמים עצמיים.

בתכונותיו הפנימיות, בולט הצורך להשכין שלום, חשוב לו שכולם יאהבו את כולם ויחיו יחד בשיתוף והרמוניה זו אחת הסיבות להן הוא מתרץ את התנגדותו למהלכי כחול לבן, בזה שהמהלך יפריע להקמת ממשלת אחדות, לדעתי האישית, ללא קשר אם זה נכון או לא, הוא מאמין בכך בלב שלם.

יש בו איכויות העוזרות לו ליישב סכסוכים, לתווך ולגשר בין אנשים הנמצאים במצבים סבוכים ואם הוא יתמקד בכך, יש פוטנציאל שיזכה בהכרה עולמית. תכונות אלו מספרות כי יכולות המנהיגות שלו חלשות ומתאים לו יותר להישמע להוראות מאשר להוביל. חוסר יכולת שנראתה היטב בהתמודדות שלו מול מירי רגב וביבי נתניהו בחגיגות שנות השבעים למדינת ישראל.

כלפי חוץ הוא יוצר רושם של אדם נדיב, חברותי, חביב, בעל לב חם ורצון לעזור לזולת. כדאי מאוד שילמד להעניק ולעזור ללא קבלת תמורה.

יכולתו הוורבלית היא זו שהביאה אותו לפוליטיקה ומשם למושב יו"ר הכנסת. מאוד חשוב לו להיתפס כאריסטוקרט ואצילי, כריזמטי, פתוח ומשוחרר. וחשוב לו גם  שיראו את החכמה, אומץ הלב והיכולת להנהיג אחרים לניצחון והצלחה.

הוא נולד ב- 5 באוגוסט, יום הלידה שלו מעיד על אדם שעבר התנסויות רבות בחייו, חכם, פיקח, דיפלומט, בעל רוח חופשית עם כושר הסתגלות לכל מצב, אוהב חופש, מרחבים, שינויים, פרסום ונסיעות. יש בו אנרגיה מבעבעת שאינה מאפשרת לו לשבת במקום אחד לאורך זמן, תקשורתי, בעל גישה מתקדמת שמאמץ בקלות רעיונות חדשניים וסקרן מטבעו.

יולי יצרי מאוד, נמשך לחיים קוסמופוליטיים, תענוגות חושים ואהבת חיים. מחפש את הפרסום והתקשורת ובקשריו האישיים יחפש גם זיקה אינטלקטואלית, אך יברח מכל מי שיצמצם את המרחב האישי שלו.

במידה והאנרגיה שלו לא תתועל בדרך חיובית, הוא יגרר לפרסום שלילי שעלול להוביל אותו להיות מר נפש, מתפזר על יותר מדי כיוונים, לא מרוצה, חסר סבלנות וסובלנות, אימפולסיבי והפכפך. 

לכסף, כח ומעמד יש חשיבות רבה מאוד עבורו, הגיוני כאשר רואים כמה הוא נלחם על תפקידו ומיהי בת זוג.

במצבי לחץ, רואים את תעצומות הנפש שלו שבאו לידי ביטוי בשביתת רעב במשך 15 יום בעת מעצרו ברוסיה ובאופן בו הוא לא נשבר בשלושת שנות שהותו בכלא הסובייטי. כשמלחיצים אותו מדי ניתן לראות ניצנים של כוחניות ואגרסיביות. בעתות משבר, חבריו הקרובים יודעים שהם יכולים להישען על הכח ולקבל ממנו חיזוקים.

שביל הגורל שלו, מבטא יכולת להיות עוצמתי וחומל ומכוון אותו להשפיע טוב על העולם ע"י נתינה ללא כוונת רווח. עם זאת, הוא לא יתן לאף אחד לנצל את הנתינה שלו ועלול להיות מאוד קשה עם אלו שמנסים.

הוא רוצה הכל בגדול ואינו מסתפק במועט בשל תחושת זכאות כאילו העולם שייך לו ונראה לי כי לא אטעה לחשוב שהתפקיד הבא שהוא מכוון אליו הוא לנשיאות מדינת ישראל, כנראה שזהו סיבה נוספת לרצונו להישאר בתפקידו הנוכחי. הוא מסוגל לראות את מה שהאחרים אינם מסוגלים לראות יש בו את היכולת לראות בעיות מלמעלה ולתת פתרונות לא שגרתיים.

התמונה הכוללת של אישיותו מראה כי הפוליטיקה הולמת אותו והוא הולם את הפוליטיקה.

את מחזור החיים (9 שנים) הנוכחי שלו הוא התחיל בשנת 2013, שנה בה התחיל את תפקידו כיו"ר הכנסת. מחזור חיים זה מבקש ממנו סבלנות, חמלה, זווית ראייה פנורמית על החיים ממקום של מעט מאוד דאגה לענייניו האישיים ויותר דאגה לזולת. גישתו צריכה להיות אוניברסלית, הומניטרית ובלתי אנוכית. נתינה (גם אהבה) ללא צפייה לתמורה. תהיינה הזדמנויות וצורך בנסיעות ופיתוח המודעות העצמית.

בנוסף, מחזור חיים זה כולו בסימן של סיומים וסגירות מעגלים, ביום הולדתו האחרון הוא נכנס לשנה השמינית שהיא של התחזקות וביום הולדתו הבא יכנס לשנה התשיעית שכמו מחזור החיים שלו היא  באנרגיה של סיומים וסגירות מעגלים. לא מן הנמנע בשנה וחצי הקרובים הוא יסיים את תפקידו ואולי גם את העיסוק בפוליטיקה.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

איך דבר אחד מוביל לדבר שני או איך יצאתי בשאלה בגיל 13

מגיל צעיר ידעתי, שהחיים מלאים בהפתעות שמכוונות אותנו לכיוונים וגורל שונה ממה שאנחנו חשבנו ומבלי שתהיה לנו שליטה על כך. גדלתי במשפחה עם סיפור מורכב, …

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

הפוסל במומו פוסל

לא זורקים מבלי לנסות לתקןלא מעט פונות אלי נשים שהזוגיות שלהן בתפקוד לקוי,ושאלתן הראשונה האם כדאי להן להתגרש.בן זוגי לא מתייחס אלי, הוא כבר לא …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה