אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

מהי נומרולוגיה ואיך היא יכולה לעזור לכם

מה היה קורה אילו הייתי מספרת לכם על כלי שיכול לסייע ולהנחות אתכם  בתהליכי ניהול ויכול לחזק לכם את הביטחון בכל החלטה שתקבלו בכל תחום בחיים?

אני מניחה שרובכם מאמינים שאין כלים כאלה ולמרות זאת, הרשו לי לספר לכם שלא רק שהוא קיים, עבורי הכלי הזה אינו קסום ואף לא מיסטי, אלא כלי פרקטי, מעשי ומרתק ששורשיו בני למעלה מ- 4,000 שנים וקוראים לו נומרולוגיה.

בימינו, השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס. אף על פי שפיתגורס נחשב לאבי הנומרולוגיה המודרנית,  ספר היצירה הקבלי, המיוחס לאברהם אבינו שחי לפני כ-4,000 שנים, מתאר את סוד האותיות (הנומרולוגיה הקבלית) ואף את מערכת גרמי השמים (האסטרולוגיה) וקיימים כתבים של הכשדים המוכיחים כי תורת המספרים הייתה ידועה כבר אז.

בנוסף לשיטה המערבית, ישנן שיטות נומרולוגיות נוספות המשמשות כיום ברחבי העולם כגון הנומרולוגיה הסינית, הטמילית וההודית.

בתחילת המאה העשרים, התחיל להתפשט הידע הנומרולוגי בעולם המערבי.  והתפתחו שיטות שונות של הנומרולוגיה. מתוך שיטות אלו, אני עובדת עם השיטה הקבלית והשיטה המערבית שהונגשה לעולם ע"י פיתגורס שלמד את חכמת המספרים בשיטוטיו במזרח התיכון ובמזרח הרחוק.

כמה פעמים קרה שייחלתם שיהיה כלי שיסייע לכם לפענח חלקים לא מובנים בפאזל של החיים שלכם?

נומרולוגיה היא תורת המספרים ובניגוד לאלגברה או מתמטיקה היא אינה חוקרת את הערך המספרי או הכמותי של המספר, אלא חוקרת את הערך האיכותי והאנרגטי של המספרים והאותיות של שם הלידה בחיים שלכם. הנומרולוגיה היא המפתח למציאת מטרות החיים ופענוח הקודים של היקום.

כשמפענחים את האנרגיה הקשורה במספרים, מגלים שהם מספרים לנו סיפור חיים ומספקים לנו תובנות ובהירות בכל האספקטים של חיינו.

לכל מספר בלוח השנה העברי או הלועזי,  יש אנרגיה ורטט ייחודיים לאותו מספר, בין אם  הוא 1, 13 או 25 בחודש. דרך הנומרולוגיה ניתן לראות שימים וחודשים קלנדריים מסוימים נושאים אנרגיה המסונכרנת  טוב יותר עם האנרגיה האישית שלכם מימים או חודשים אחרים, אנרגיה המסייעת לנצל טוב יותר את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם. היא מנחה אתכם להבין טוב יותר את עצמכם ואת הסובבים אתכם, מכוונת אתכם לעשות בחירות חכמות יותר ולמקסם את הפוטנציאל שלכם בימים מסוימים ובשנים מסוימות. היא מאפשרת לכם להבין קשרים והתאמות עם חברים ושותפים, לנצל את התזמון המדויק ולהחליט מתי נכון לפעול ומתי נכון להמתין.

הנומרולוגיה תחשוף את הכישרונות והמתנות שקיבלתם ותגרום לכם להבין את מחזורי החיים שלכם, תזהה עבורכם שיעורים וחובות קארמתיים ותשקף את התכונות האישיות, המכשולים הפוטנציאליים ואת הפעולות הטובות והנכונות ביותר לביצוע תלוי בעיתוי של המחזור האישי.

במבט לאחור, הנומרולוגיה תסייע לכם בשיקוף אירועי הילדות, במידה והיו כאלו שהשאירו עליכם את חותמם, ותביא בהירות לכל מה שקרה.

הידיעה  מהו הפוטנציאל  המתוכנן שתחוו במהלך שנה, חודש או יום מסוים, תקל על הניווט במעגל החיים, תוכלו לחזות ולהתכונן לאתגרים הקרובים ולנצל הזדמנויות נהדרות ומתגמלות.

חשוב להבין שנומרולוגיה אינה כדור בדולח והיא מנבאת רק פוטנציאלים ואפשרויות, השאר תלוי בכם. הנומרולוגיה תלויה ברטט הגבוה והנמוך של המספרים המעורבים, והתמורה שלה קשורה ישירות למאמצים שתשקיעו. היא לא תעזור לזכות בלוטו, היא לא תנבא מועד או תאריך מוות, למרות שהיא יכולה לחשוף בעיות בריאותיות אפשריות ומחזורי חיים כואבים. הנומרולוגיה מספקת מסגרת שתמיד מעורבים בה רצון ובחירה חופשית, כמו גם גורמים סביבתיים שאינם בשליטתנו.

בנומרולוגיה ישנם רכיבי מספרים רבים שמקורם בתאריך ובשם הלידה של האדם. מכל הרכיבים, אנו הנומרולוגים יודעים להגדיר דמות שלמה שמתפתחת מסינתזה של חלקים רבים אלה. עם זאת, ליבת הקריאה הנומרולוגית, כוללת רק ארבעה מאלמנטים אלה. הליבה מבטאת את המהות של האדם – הכיוון, החוזקות והחולשות, פוטנציאל השינוי וההתפתחות שלו. בהשוואה נדמה צייר המצייר דמות לדיוקן בצבע מלא, כל קו וצבע יוסיף למאפיינים של הדמות שבסופו של דבר תהיה מדוייקת ותואמת למקור. כל אות ומספר מוסיפים לצבע שמחדד את המיקוד על ההגדרה הכללית של האדם. הליבה קובעת בעיקר את הגדרת הדמויות, ושאר המספרים מדייקים בעוצמה לאורך כל הקריאה עד שמתבררת לנו התמונה השלמה לפרטי פרטים.

הליבה מורכבת מהאלמנטים הבאים:

יום לידה

שאיפה

מוטיבציה פנימית (תכונות פנימיות)

שביל גורל

המספרים מייצגים את הטבע האנושי הטוב ביותר וגם את הגרוע ביותר. בדרכה הייחודית, הנומרולוגיה נותנת לנו תובנה לגבי נקודות החוזק שלנו ומסייעת להתגבר על החולשות.

הנומרולוגיה עוסקת ב"אני הפנימי", החלק החשוב בנו שלעתים קרובות מוסתר מאחורי מושגים וציפיות שאינם מדויקים או לא שלמים. התפיסה העצמית מוגבלת בהכרח כי איננו יכולים שלא להיות סובייקטיבים בהשקפתנו את עצמנו. הנומרולוגיה מאפשרת לנו הסתכלות עצמית מזווית אובייקטיבית יותר, היא חושפת היבטים באישיות שלא ידענו עליהם או זלזלנו בהשפעתם ובפוטנציאל הגלום בהם.

היופי בנומרולוגיה הוא שהיא מתמקדת בשני תחומים עיקריים: פרופיל אישיות וחיזוי הפוטנציאל העתידי שלנו.  היא מגלה  את נקודות החוזק והחולשה האישיות, שיעורי החיים, הייעוד והמטרה שלנו, את הסביבה שלנו והכיוון שאליו מכוונים אותנו.

עבורי, הנומרולוגיה היא כלי רב עוצמה לגילוי ושיפור עצמי, שמביאה לשיפור איכות החיים.

מה אתם יודעים על כיוון החיים שלכם או על השיעורים שלכם?

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

התערבות הורית בזוגיות הילדים

כנומרולוגית אני פוגשת לא מעט זוגות, שהוריהם התנגדו לחיבור ביניהם כל אחד מסיבותיו הוא. או לחילופין איש דת/נומרולוג.ית/ יועץ כלשהו מזן כלשהו, אמר להם שאין …

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה