היי אני אלישבע

לפני כעשור, חשתי ברצון עז לשינוי, למדתי נומרולוגיה וגיליתי עולם ומלואו, המספרים פשוט דיברו אלי ושקפו לי את כל חיי.
מאז הוספתי ולמדתי הרבה קורסים ועוד מורים, היום כאשר כל עיסוקי הוא ייעוץ נומרולוגי וטיפול הוליסטי בלקוחותי אני יודעת ללא צל של ספק שאני מממשת את הייעוד שלי בדיוק רב.

קצת עלי

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

החיים הם כמו קופסה של שוקולדים

עבורי כל לקוח.ה כמו קופסת שוקלדים, עד שאני לא רואה את השם המלא ותאריך הלידה אין לי מושג מה אמצא בקופסת ההפתעות ואיזו מתנה מחכה לי.

איזו אישיות, אילו תכונות, מהי דרך החיים שלהם, הגורמים להצלחה ומה מסית אותם מדרכם, ובאיזו סביבה הם גדלו שהשפיעה על האדם שהם.

כל אחת ואחד וקופסת ההפתעות שלהם כשבתוכה מתנה שונה לחלוטין, ובכל פעם מחדש אני מקלפת את האריזות, שכבה אחר שכבה עד שאני מגיעה לקופסה, מרימה את המכסה ומגלה מה היא מסתירה.
אני מחכה לשיחה שלנו בקוצר רוח, כי זה כמו לקבל בכל יום מתנה חדשה ובינינו מי לא אוהב לקבל מתנות? אני מתה עליהם.

תובנות

מה החיים לימדו אותי

אלישבע בן אדטו, נומרולוגית

ב-30 השנים האחרונות עבדתי כמנהלת תפעול ואדמיניסטרציה וורקוהולית, אהבתי מאוד את מה שעשיתי ולאורך השנים ככה סתם, בשביל הנפש למדתי רייקי 1 ו-2, הילינג, תקשור, גרפולוגיה, קבלה, תטא הילינג ואקסס בארס.

לאורך כל השנים הללו, החלפתי מקומות עבודה בקצב מסחרר, התקופה הארוכה ביותר בה עבדתי במקום אחד, הייתה 4 שנים. בכל פעם העזיבה הייתה מסיבה אחרת, ידעתי שיש סיבה לשינויים המרובים שלי, אך לא הצלחתי להבין למה? מה היקום אומר לי שאני לא מבינה.

לפני עשור, חשתי ברצון עז לשינוי, לא רוצה לעבוד יותר, פתאום העשיה שלי לא משמחת אותי, בהחלטה של רגע נכנסתי למחשב והאצבעות מקלידות נומרולוגיה, החיפוש העלה מורים לנומרולוגיה, ראיתי שם שזכרתי מהטלוויזיה ובתוך דקות התקשרתי ונרשמתי, תמוה היה בעיני איך נרשמתי ללא מחשבה, כאשר מעולם לא הייתי אצל נומרולוג, זה לא עניין אותי וזה לא היה בסביבתי. ברגע שהתחלתי ללמוד גיליתי עולם ומלואו, המספרים פשוט דיברו אלי ושקפו לי את כל חיי.

עוד בקורס הראשון המספרים פתרו לי תעלומה גדולה ששנים שברה לי את הראש, מדוע אני נודדת ממקום למקום, 30 שנים והרבה מקומות עבודה, כל פעם סיבה אחרת, עד שהבנתי שמה שעסקתי בו עד כה, אמנם התאים לתכונות שלי, אך לא היה הייעוד שלי שהיה והנו לטפל באנשים, אז גם הבנתי למה משך ללמוד תחומי טיפול שונים במהלך השנים.

מאז הוספתי ולמדתי עוד על הנומרולוגיה, השתתפתי בהרבה קורסים אצל מורים נוספים. היום כאשר כל עיסוקי הוא ייעוץ נומרולוגי וטיפול הוליסטי בלקוחותי אני יודעת ללא צל של ספק שאני עושה בדיוק את מה שאני אמורה לעשות.

לקוחותי מספרים כי אני עושה את זה טוב מאוד.

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד
גלילה למעלה