היי אני אלישבע

לפני כעשור, חשתי ברצון עז לשינוי, למדתי נומרולוגיה וגיליתי עולם ומלואו, המספרים פשוט דיברו אלי ושקפו לי את כל חיי.
מאז הוספתי ולמדתי הרבה קורסים ועוד מורים, היום כאשר כל עיסוקי הוא ייעוץ נומרולוגי וטיפול הוליסטי בלקוחותי אני יודעת ללא צל של ספק שאני מממשת את הייעוד שלי בדיוק רב.

קצת עלי

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

החיים הם כמו קופסה של שוקולדים

עבורי כל לקוח.ה כמו קופסת שוקלדים, עד שאני לא רואה את השם המלא ותאריך הלידה אין לי מושג מה אמצא בקופסת ההפתעות ואיזו מתנה מחכה לי.

איזו אישיות, אילו תכונות, מהי דרך החיים שלהם, הגורמים להצלחה ומה מסית אותם מדרכם, ובאיזו סביבה הם גדלו שהשפיעה על האדם שהם.

כל אחת ואחד וקופסת ההפתעות שלהם כשבתוכה מתנה שונה לחלוטין, ובכל פעם מחדש אני מקלפת את האריזות, שכבה אחר שכבה עד שאני מגיעה לקופסה, מרימה את המכסה ומגלה מה היא מסתירה.
אני מחכה לשיחה שלנו בקוצר רוח, כי זה כמו לקבל בכל יום מתנה חדשה ובינינו מי לא אוהב לקבל מתנות? אני מתה עליהם.

תובנות

מה החיים לימדו אותי

אלישבע בן אדטו, נומרולוגית

ב-30 השנים האחרונות עבדתי כמנהלת תפעול ואדמיניסטרציה וורקוהולית, אהבתי מאוד את מה שעשיתי ולאורך השנים ככה סתם, בשביל הנפש למדתי רייקי 1 ו-2, הילינג, תקשור, גרפולוגיה, קבלה, תטא הילינג ואקסס בארס.

לאורך כל השנים הללו, החלפתי מקומות עבודה בקצב מסחרר, התקופה הארוכה ביותר בה עבדתי במקום אחד, הייתה 4 שנים. בכל פעם העזיבה הייתה מסיבה אחרת, ידעתי שיש סיבה לשינויים המרובים שלי, אך לא הצלחתי להבין למה? מה היקום אומר לי שאני לא מבינה.

לפני עשור, חשתי ברצון עז לשינוי, לא רוצה לעבוד יותר, פתאום העשיה שלי לא משמחת אותי, בהחלטה של רגע נכנסתי למחשב והאצבעות מקלידות נומרולוגיה, החיפוש העלה מורים לנומרולוגיה, ראיתי שם שזכרתי מהטלוויזיה ובתוך דקות התקשרתי ונרשמתי, תמוה היה בעיני איך נרשמתי ללא מחשבה, כאשר מעולם לא הייתי אצל נומרולוג, זה לא עניין אותי וזה לא היה בסביבתי. ברגע שהתחלתי ללמוד גיליתי עולם ומלואו, המספרים פשוט דיברו אלי ושקפו לי את כל חיי.

עוד בקורס הראשון המספרים פתרו לי תעלומה גדולה ששנים שברה לי את הראש, מדוע אני נודדת ממקום למקום, 30 שנים והרבה מקומות עבודה, כל פעם סיבה אחרת, עד שהבנתי שמה שעסקתי בו עד כה, אמנם התאים לתכונות שלי, אך לא היה הייעוד שלי שהיה והנו לטפל באנשים, אז גם הבנתי למה משך ללמוד תחומי טיפול שונים במהלך השנים.

מאז הוספתי ולמדתי עוד על הנומרולוגיה, השתתפתי בהרבה קורסים אצל מורים נוספים. היום כאשר כל עיסוקי הוא ייעוץ נומרולוגי וטיפול הוליסטי בלקוחותי אני יודעת ללא צל של ספק שאני עושה בדיוק את מה שאני אמורה לעשות.

לקוחותי מספרים כי אני עושה את זה טוב מאוד.

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד
גלילה למעלה