יריב לוין והמהפכה

מזה כחודשיים שאני מנסה לכתוב את הפוסט הזה על יריב לוין והמילים לא מצליחות להגיע, כאילו המספרים הסתתרו מעיני. אז שחררתי. שלשום וועדת החוקה בראשות שמחה רוטמן העבירה לקריאה ראשונה את ביטול עילת הסבירות. משמעות הדבר ביטול כל ביקורת על תפקוד הממשלה ואיש הישר בעיניו יעשה. מכיוון שרוטמן הוא עושה דברו של יריב לוין, זהו יום מצוין לראות את יריב לוין בראי הנומרולוגיה ולהבין מה דוחף אותו.

מה המספרים מספרים על יריב לוין

שמו יריב מגלה אדם שקט, אפרורי, פשוט ולא מתבלט בסביבה שלו. הוא נוטה לפרויקטים גדולים ואינו מסתפק ב״קטן״. הוא רואה את כל הפרטים הקטנים ומתקשה לראות את התמונה הכוללת. הוא איטי, ביקורתי – כלפי עצמו אך בעיקר כלפי אחרים. הוא אדם אמין ואיש שעושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. הוא מתקשה לתת מקום לרגשות שלו והנטיה הבסיסית שלו היא לראות רק את הדברים הרעים, ואין אצלו חשיבות לדברים היפים שבחיים.

האינטליגנציה הגבוהה שלו מגיעה משמו השני גדעון. משם מגיע גם הצורך להסתגרות, התבודדות ויש לו צורך גדול להיות בסביבה שקטה.  בזמן שהוא מתבודד עם עצמו בשקט הוא נהנה לעסוק ברוחניות ובמחקר כל מה שמעניין אותו. הוא חסר גמישות, עקשן מאוד ונלחם בעקשנות רבה על עקרונותיו כי הוא מתקשה לוותר על עמדותיו.

יריב הוא אדם אחראי, רציני, יעיל, מאוד מחושב ובכלל לא ספונטני. הוא אמור לדעת את הגבולות שלו, אך לא תמיד הוא מצליח להבין אותם. עליו להיזהר שלו להגזים ולא לחרוג מהמצופה ממנו, לשמור על פרופורציות ולהיות מציאותי. בשל הראיה הצרה שלו, הוא מתקשה להבין מה רוצים ממנו.

השאיפה הגדולה שלו היא להיות מנהיג והוא רוצה לעשות זאת בדרך מקורית משלו. הוא חייב להימנע מלפעול מתוך אגו ואנוכיות. חבל רק שזהו עקב האכילס שלו ואחד השיעורים הדולים שלו. הוא חייב להילחם על מקומו בפסגה אליה הוא שואף להגיע, רק שמאבק הוא לא הדרך הנכונה עבורו. כאשר השאיפה הזו שלו תגרום למלחמות ומריבות, הוא לא יצליח. רק במקומות של פשרה והסכמות רחבות הוא יכול להצליח, וכבר הבנו שהעקשנות המגבילה שלו, מונעת ממנו להתפשר.

בתכונותיו הפנימיות הוא אדם אחראי, אוהב, ומחפש שלווה והרמוניה. הוא מקדיש את עצמו למשפחתו וחשוב לו לשרת ולהרגיש שהוא עושה משהו לטובת אחרים ובעיקר הוא מצפה לקבל הערכה וכבוד על כך, אך בגלל העובדה שאלו תכונות ומשאלות פנימיות, הוא לא מצליח להביא את זה לידי ביטוי חיצוני.

הסביבה שלו רואה אותו כאדם אחראי, מאורגן, מסודר, סבלני, משקיע המון עבודה בפרטים הקטנים ולא מעט פעמים, ולא מעט קורה שההשקעה הגדולה שלו היא לתת פול גז בניוטרל.

ליריב היה מתאים מאוד להיות מנהל חשבונות.

במפה הנומרולוגית של יריב, יש לא מעט מספרי 4 שמשקפים אדם מרובע, מקובע, ביקורתי מאוד. מסתיר את מחשבותיו ומסתתר מאחורי מסכים וגדרות. לכן, לא מן ההכרח שמה שאנחנו רואים מבחוץ, זה באמת מי שהוא.

יום הלידה שלו מעיד על אדם שברמת חשיבות ראשונה זה סדר וארגון. לא מעט הוא מרגיש בודד ומבודד, לעיתים מתוך בחירה אישית. הוא שמרן מאוד ונוטה להסתיר מאוד את רגשותיו וכשאלה פורצים החוצה, תשמעו את הצעקות שלו רחוק מאוד. כפי שכתבתי קודם, הוא מאוד אינטליגנט ואוהב לרכוש ידע, בעיקר רוחני. הוא יכול להיות ציני, ביקורתי, חסר סבלנות מסויג, מאופק, חשדן ואגרסיבי במקרים קיצוניים. 

לא אתפלא אם השקט שלו מסתיר לפעמים חרדות ודיכאונות.

שביל הגורל שלו בתאריך הלועזי – מוביל אותו לדרך של רצון בסיפוק חומרי, כסף, כח ומעמד (כבוד) מושכים אותו מאוד, אך כהרגלו הוא מסתיר את המשיכה הזו, ורק ההתנהלות שלו במסתרים תגלה אותה. למרות הרצון הגדול שלו להצלחה וכבוד, המתינות וההתקשות בהבעת רגשות, גורמת לו להדחיק את הכח הפנימי שלו, מה שיוצר חוסר נוחות למי שנמצא בסביבתו, ללא הבנה למה. לתקופה הזו לוין הגיע מוכן מאוד. כל זמן שנתניהו היה חזק ועוצמתי, הוא לא היה מעז להרים את הראש. ברגע שהופיע נתניהו חלש, לוין שארב בסבלנות גדולה מאוד להזדמנות, קפץ על המציאה ומחזיק את ידו על צווארו של נתניהו כדי להוציא לאור את תוכניותיו.

בנוסף, הרצון וההתנהלות שלו למימוש הכח והכבוד (גם הכסף), יכולים להיעצר על ידי פרסום שלילי רב במידה וכושר השיפוט שלו נפגע והולך לכיוון השלילי.

 מתוך ויקיפדיה – לוין קיים קשרים עם הקבלן דוד אפל. על רקע חקירות סביב מתן שוחד לראשי ערים, קיימה המשטרה האזנה על קווי טלפון בביתו של אפל. בפברואר 2008 ניתנה עדות על השיחות במשפטו של אפל, ושנה לאחר מכן חשף גידי וייץ בהארץ את תוכן השיחות בין אפל לבין לוין. לוין שאל את אפל מה מעניין אותו בתחום המינויים והתחייב להצביע עבור מי שאפל יורה לו. אפל התעניין בתחום מינוי דיינים. לפי חשד המשטרה העניין בתחום נבע מרצונו של אפל להשפיע על פרויקט נדל"ן ברמת אביב ג'. לוין התחייב בשיחה להצביע בתחום מינוי הדיינים עבור מי שאפל יורה לו. בנוסף לוין עדכן בשיחה את אפל לגבי הרכב הוועדה למינוי שופטים.

שביל הגורל בתאריך העברי שלו, מגלה אדם חכם בצורה יוצאת מן הכלל, אם היה נשאר עו״ד הוא היה מעולה.

מחזור החיים שלו במפה הלועזית מדברת על תקופה של בדידות ומועקה , הרבה התעסקות עם חוקים וקביעת גדרות וחסימות. האתגר הגדול ביותר שלו הוא האגו שלו והאינדיבידואליות שלו, למרות שנראה כלפי חוץ שהוא אדם ללא אגו, יש לו אגו מפותח מאוד רק שהוא מסתיר אותו.

ההתחזקות האישית של יריב במפה המדינית, מגיעה בגלל העיתוי בו הוא נמצא. לאחר שנה לא פשוטה עבורו, שבה הליכוד לא היה בשלטון, הוא נכנס ב- 22 ביוני לשנה של התחזקות.

האנרגיה המחזקת הזו, הביאה לו כח מתוך שכרון חושים, כאשר הוא לא מבין שתחושת הכח המשכרת הזו, היא זמנית בהחלט, כי ביום ההולדת הבא שלו הוא נכנס לשנה של סיומים וסגירות מעגלים.

וסיומים הם בדרך סופים של מצבים קיימים.

הערה – ניתוח נומרולוגי, כולל את מכלול המספרים של האדם, מתוך שמו ותאריך הלידה שלו. כך שהאדם אין לו רק תכונה של מספר אחד, אלא מכלול של תכונות ואיכויות לפי שמו ותאריך הלידה.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

בני גנץ

אחרי שאתמול נפל דבר ובני גנץ פתח את פיו ואמר את דברו, הגיע הזמן לראות מיהו בני גנץ האיש. בחודשים האחרונים כולם דיברו על השקט ...
קראו עוד

בחירות נובמבר 2022

בכל הבחירות שהיו בשנתיים האחרונות, היית מאוד מעורבת פוליטית וכתבתי את דעתי בכל מקום שיכולתי, עד שהבנתי שכל העיסוק הזה בפוליטיקה עושה אותי עצבנית מדי ...
קראו עוד

לראות את חצי הכוס המלאה

הוא הגיע אלי לפני ניתוח גדול ומפחיד באמירה אני אדם חסר מזל. מיד חישבתי את מפתו הנומרולוגית והתמונה שנגלתה לפני שונה בתכלית מהתמונה שיש לבחור ...
קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יוסי כהן לראשות הממשלה?

כשיוסי כהן סיים את תפקידו כראש המוסד, לא היה לי ספק שהוא מתכנן ללכת לפוליטיקה. כל גיחה שלו לערוצי הטלוויזיה חיזקה את ההבנה שלי שלזה ...
קראו עוד

מספר 9 – חיובי או שלילי

הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר ...
קראו עוד

הכוונה חודשית, כיצד היא מסייעת לנו

לא מעט פעמים סיפרתי על ההכוונות החודשיות שאני מפיקה בכל חודש ללקוחות המנויות שלי, אבל מעולם לא סיפרתי לכם איך משתמשים בהכוונה בכל חודש. הדרך להשתמש בהכוונה ...
קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top