מספר 9 – חיובי או שלילי

הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר במדע, בעיסוקים הומניטריים מאשר בעיסוקים מסחריים. עיסוקים נוספים שמושכים את אנשי ה-9: הוראה, הדרכה, משפטים (עו״ד) ובגלל היותם כריזמטיים במיוחד, רבים מהם פונים לפוליטיקה. רובם אידיאליסטים בלב, אם כי המושגים שלהם לא תמיד מעשיים. נושא חשוב במטרות החיים שלהם, ללמוד להמיר את התוכן האידיאליסטי למעשי.

כל פגישת ייעוץ שלי מתחילה בהסבר שלמספרים פנים רבות וגוונים שונים ולא תמיד אני יכולה לדעת איזו בחירה עשו היושבת או היושב מולי בכלים שקיבלו.

היום אני רוצה לדבר על החיובי והשלילי במספר 9.

הנומרולוגיה מתייחסת לאנשים שמספרי השם ותאריך הלידה שלהם מסתכמים ב-18, 27, 36 או 45.

המאפיין הגדול ביותר של מספר 9 (אלו שיש להם מספר 9 בשם, בשאיפה, בהתנהלות היומיומית ובשביל הגורל), הוא השאיפה גדולה לתת ביטוי לקול שלהם כדי לתקן ולעשות את העולם מקום טוב יותר להיות בו.

9 הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר במדע, בעיסוקים הומניטריים מאשר בעיסוקים מסחריים. עיסוקים נוספים שמושכים את אנשי ה-9: הוראה, הדרכה, משפטים (עו״ד) ובגלל היותם כריזמטיים במיוחד, הם לא מעט פונים לפוליטיקה. רובם אידיאליסטים בלב, אם כי המושגים שלהם לא תמיד מעשיים. נושא חשוב במטרות החיים שלהם, ללמוד להמיר את התוכן האידיאליסטי למעשי.

לא מעט מאנשי הפוליטיקה בישראל הם אנשי 9.

אנשי ה-9 שאפתניים ונוטים להיות מודאגים יותר מהתוכנית הכוללת מאשר מהפרטים שלה. לכן, מתאים להם יותר לעבוד במפעלים לא מסחריים, מכיוון שהם נוטים להיות גרועים עם פיננסיים, בעיקר בענייניהם האישיים. לעתים רחוקות הם מצטיינים כמנהלי עסקים בכירים.

התכונות הייחודיות שלהם: שאפתנות, אחריות ואידיאליזם הן איכויות של התפתחות וקידמה, כאשר הדגש הרב הוא על אחריות אישית. כנות היא איכות שכל כך טבעית להם שהם מניחים שכולם כנים כמוהם. מה שלעתים קרובות מוביל אצלם לאכזבות משמעותיות, וכתוצאה מכך חלק מאנשי ה- 9 מפתחים ציניות עמוקה, עד כדי הטלת ספק ביושר של עצמם.

ברוב המקרים, יותר קל להם לתת כסף לנזקקים, במקום לשמור אותו לעצמם, ולעתים קרובות זה מתסכל את בני הזוג שלהם. הרעיונות שלהם על החיים, על האידיאלים שלהם, על האנושות ואיך להניע אנשים מאוד ברורים להם. ולמרות שהרעיונות האלו לא תמיד מאוד מעשיים, אנשי ה-9 ישאפו ליישם אותם, כי זהו אופי השאפתנות והאידיאליזם שלהם.

נטיות שליליות שעל אנשי 9 להתגבר עליהן:

כאשר השאיפות של אנשי ה-9 הופכות לרצון לשלוט, רצון שיהרוס את שלמות האידיאלים שלהם, הם יפתחו אגוצנטריות שרחוקה מאוד מלהיות מושכת. מה שבאופן פתאומי מאוד יפתח אצלם יחס של ביקורת הרסנית שהאנשים בחייהם יתקשו לסבול. כאשר הם בעלי מוטיבציה חומרית שיכולה בסופו של דבר להוביל להרס העצמי שלהם, יקשה עליהם לאמץ את האידיאלים שהם מבקשים אך ורק כדי להרשים אנשים אחרים. סימנים אלו הם אינדיקציה לחיים השליליים שהם חיים ועליהם לנקוט בזהירות רבה כדי להבטיח שלא יפלו קורבן לאחת התכונות הפוגעניות ביותר מכל התכונות האנושיות – :צביעות״. 

האידיאליזם החזק של אנשי ה- 9 אינו מסייע להם להיות שופטי אופי מצליחים. אולם ברגע שהמגבלה הזו מתממשת, הם יכולים לתקן אותה על ידי לימוד והיעזרות בכלי אמין כמו למשל הנומרולוגיה שיכולה לעזור להם להבין אנשים. הנומרולוגיה תסייע להם לחקור את כל הצדדים של האדם לפני הסקת מסקנות המבוססות אך ורק על הניתוח האישי שלו. סבלנות והתמדה הן שתי תכונות חשובות נוספות שהאנשים האלה צריכים לפתח. המקצועות המתאימים להם ביותר, בהם ימצאו את עצמם עובדים בשמחה, כל מקום בו הקול שלהם יסייע להם להעביר מסרים חיוביים או מקום בו יוכלו לממש את האידיאלים החיוביים שלהם.

פוליטיקאים שהם אנשי 9, לשיפוטכם מי משתמש בצד החיובי ומי בשלילי:

בנימין נתניהו – שביל גורל 9

בנימין גנץ – יום לידה 9

ישראל אייכלר – יום לידה 9

מירב בן ארי המלכה הבלתי מעורערת של הכנסת (לדעתי האישית מאוד) – שם פרטי ויום לידה עברי 9

אורנה ברביבאי – שם 9

איתמר בן גביר – שביל גורל 9

טלי גוטליב – שביל גורל 9

משה גפני – שביל גורל עברי ולועזי 9

מן הסתם אמצא את ה-9 אצל רוב הפוליטיקאים, לדעתי הבהרתי את הנקודה.

אהבת? מזמינה אותך לקרוא גם על עיתויים בנומרולוגיה https://elishevanum.co.il/about-timing/

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

איך היקום מסייע לנו כשאנחנו בדרך המדוייקת לנו

לאחר תקופה ארוכה של מחשבות ורצון להעביר את המשפחה לארץ אחרת,  מירב, בעלה דוד וחמשת ילדיהם היגרו למדינה קרה ורחוקה.דוד ניהל חנות גדולה ומירב עבדה ...
קראו עוד

נומרולוגיה ומספר 5 בעידן הקורונה

אף אחד לא אוהב בידוד כפוי. כאשר סוגרים אותך בבית ואין ביכולתך לצאת ולבוא לאן ומתי שהלב רוצה. מהיום שהקורונה באה לבקר במחוזותינו, אני לא ...
קראו עוד

את לא יכולה להימנע מהייעוד שלך

אני מכירה אותה היטב, למעלה מ- 20 שנה. היא דעתנית, עקשנית ויודעת טוב מכולם מה צריך לעשות. בשנותי הראשונות בסמטאות הנומרולוגיה, היא הייתה בין הראשונות ...
קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יוסי כהן לראשות הממשלה?

כשיוסי כהן סיים את תפקידו כראש המוסד, לא היה לי ספק שהוא מתכנן ללכת לפוליטיקה. כל גיחה שלו לערוצי הטלוויזיה חיזקה את ההבנה שלי שלזה ...
קראו עוד

יריב לוין והמהפכה

מזה כחודשיים שאני מנסה לכתוב את הפוסט הזה על יריב לוין והמילים לא מצליחות להגיע, כאילו המספרים הסתתרו מעיני. אז שחררתי. שלשום וועדת החוקה בראשות ...
קראו עוד

הכוונה חודשית, כיצד היא מסייעת לנו

לא מעט פעמים סיפרתי על ההכוונות החודשיות שאני מפיקה בכל חודש ללקוחות המנויות שלי, אבל מעולם לא סיפרתי לכם איך משתמשים בהכוונה בכל חודש. הדרך להשתמש בהכוונה ...
קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top