לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

גיל הבשלות

במפה הנומרולוגית ישנם מספרים רבים, מאותיות השם וממספרי תאריכי הלידה. לכל מספר תדר וכל מיקום של מספר, מתאר זווית אחרת בתכונות האדם  וחייו.

אחת הזוויות  המשתקפות במה היא מספר הבשלות.

האנרגיה והרטט של מספר הבגרות מופיעים בין גיל 36 ל- 45 ולעיתים ההשפעה של המספר יכולה להגיע עד גיל 50 (אצלי הוא הגיע בגיל 55).  ככל שנתקרב לגיל הבגרות, התדר והאנרגיה שלו יגדלו באופן הדרגתי.

מספר הבשלות הוא היעד שלנו. בשלב מסוים בחיים, כולנו נגיע לנקודה הזו כמו הודעה שמגיעה משום מקום. זה הרגע בו חלקנו יסבול ממשבר אמצע החיים, וחלקנו יחווה רצון חזק בשינוי.

הרטט של מספר הבשלות יכול להופיע במספר דרכים. הוא מנחה אותנו למחצית השנייה של החיים אחרי שחלפו שנים ופתאום הבנו או הרגשנו את תחושת המיצוי של ״הייתי שם ועשיתי את זה״. מספר זה יפגע בנו עד גיל 50 וימשיך לעקוב ולהשפיע על שארית חיינו.

המתנה של מספר מסוים זה,  ש"פתאום" תפגע בנו תחושה שאין לנו סבלנות או זמן לבזבז על דברים שלא דוחפים אותנו אל המטרה הסופית שלנו, תהיה המטרה אשר תהיה.

כיצד מחשבים את מספר הבשלות  

לחישוב מספר הבשלות, מחברים יחד את מספר השאיפה עם מספר שביל הגורל.

לחישוב השאיפה, רשמו את השם הפרטי ושם המשפחה שנולדתם איתם והמירו כל אות למספר.

אל תתייחסו לאפסים כמו למשל האות ק = 100 = 1.

לדוגמא:

גל גדות

ג = 3

ל = 3

בחיבור כל המספרים סה״כ השם הפרטי = 3+3 = 6

ג = 3

ד = 4

ו = 6

ת = 400 = 4

בחיבור כל המספרים סה״כ שם המשפחה = 3+4+6+4 = 17, 1+7= 8

שם פרטי 6 + שם משפחה 8 = 14, 1 + 4 = 5.

סה״כ השאיפה של גל גדות הוא 5

לחישוב שביל הגורל, חברו יחד את כל מספרי תאריך הלידה וצמצמו עד שתגיעו לספרה אחת.

לדוגמא:

תאריך הלידה של גל גדות הוא 30 באפריל, 1985.

3+4+1+9+8+5 = 30 = 3

סה״כ שביל הגורל של גל גדות הוא 3

מספר הבשלות של גל 5 + 3 = 8

לא תמיד מספר הבשלות,  יהיה בהרמוניה עם שאר פרופיל הנומרולוגיה, כך שחלק מאתנו יחווה חוויה קלה וחלק אחר יחווה חיכוכים, תלוי בשפע האנרגיה שיספק מספר הבשלות.

משמעותם של מספרי הבשלות

מספר בגרות 1
תחושו רצון ליזום, להנהיג ולצאת לעצמאות יחד עם צורך לקחת סיכונים כדי להגיע להישגים. הנטייה תהיה לבחון את התלות והעצמאות ולדחוף את העצמאות לעמוד במרכז הבמה. המציאות תדגיש את היכולת ליצור קשר עם אחרים ותצור הבחנה בין שליטה להשתלטות.

מספר בגרות 2

במרכז השינוי יהיו הרגישות, הרגשנות והיכולת לסייע לאחרים.  הכושר הדיפלומטי מתפתח ובא לידי ביטוי לצורך עבודה עם קבוצות ופיתוח  מערכות יחסים. תתפתח תחושת העצמי ותזדקקו פחות לאישור חיצוני כדי להרגיש טוב עם עצמכם. השינוי יכול לבוא לידי ביטוי דרך שיתופי פעולה או עבודה עם נשים או ילדים.

מספר בגרות 3

יצירתיות, שמחה וביטוי עצמי יבוא לידי ביטוי בצורך פנימי ובעוצמה חזקה יותר, כמו גם הצורך בתקשורת אמנותית ומשמחת והנאה מחבריות. שינוי זה יביא את היצירתיות לשלב המרכזי. תוכלו לחוות סיטואציות בהן אתם חשים עלייה בהתלהבות ושמחה, באינטראקציה חברתית ובתקשורת.

מספר בגרות 4

אנרגיה של מגבלות ופרקטיות תגיע עם צורך להשקיע יותר בעבודה על מטרות מעשיות יותר, ויצירת תהליכים שיסייעו לממש את המטרות. לעתים יעלו נושאים הקשורים להגבלות ומגבלות. יגיעו מצבים בהם תאמצו שלב אחר שלב תהליכים שיעזרו להגיע לאן שצריך, וללמוד את ההבדל בין ניהול למיקרו ניהול.

מספר בגרות 5

ה-5 יבקשו שינוי והערכה מחודשת למשמעות חופש, מרחב וחיים מלאי הרפתקאות וטיולים. תרגישו צורך בגמישות ושינוי שיקדם אתכם בחיים.

מספר בגרות 6

תבצעו הערכה מחודשת למשמעות של אהבת המשפחה ושירות. תתפתח תחושת מחויבות בעבודה על חובה, שירות, חיבה וחמלה כדי לעזור לאחרים. תחוו חוויות הקשורות בצדקנות, מערכות יחסים אינטימיות, וחמלה כלפי אחרים.

מספר בגרות 7

צורך בהתבוננות פנימית ורוחנית ידחוף אתכם ללמוד על עצמכם באמצעות התבודדות, התמחות פילוסופית ואינטואיציה. לעיתים קרובות תרגישו שינוי הקשור לחיפוש אמת. יהיו מצבים שאתה צריך זמן לבד, זמן לכתיבה או מחקר, וזמן להגשמה רוחנית.

מספר בגרות 8

בגרותכם תגרום לכם להתייחסות חדשה  בנושא שכר באמצעות הישגים. תחושו דחף לעבוד עם כישורי הניהול והארגון שלכם, ותגיעו להצלחה תוך שימוש בסמכות בצורה נבונה. תראו תזוזה בכל הנוגע להישגים בעולם החומרי ותזכו לשפע כלכלי ועיסוק בעזרה לאנושות.

מספר בגרות 9

מתן שירות ללא תנאי לאנושות יעמוד במרכז השינוי שלכם. תימשכו לסייע לאחרים מבלי לחשוב על רווח אישי ותוותרו על ה"עצמי "שלכם, מבלי לצפות לתוצאה מסוימת. תרגישו שינוי בין איזון הצרכים שלכם עם הצרכים של אנשים אחרים. לחוויות שלכם תהיה מטרה גבוהה יותר, להגיע ליעד רוחני ולהשתמש בכישרונות שלכם בצורה פילנטרופית.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

מי אתה ג'ף בזוס?

בשנה האחרונה בחנתי מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות

קראו עוד

יולי אדלשטיין

יו"ר הכנסת מאז 18 במרץ 2013, את רוב השנים הצליח לעבור בממלכתיות ובנועם. בחודש האחרון נראה כי נפגם משהו בממלכתיות שלו ועושה רושם כאילו הוא נלחם על כס תפקידו.
כרגיל, מהלכים כאלו מעוררים את סקרנותי הטבעית והלכתי לבדוק מה מספרת עליו הנומרולוגיה ומה מספרים המספרים שלו.

קראו עוד

נומרולוגיה באה באהבה

לפני זמן מה, קראתי פוסט שבו מישהי סיפרה שבעלה הלך לנומרולוג קבלי שאמר שככל שאשתו מרוויחה ותרויח שכר גבוה יותר ממנו, כך ירד כושר ההשתכרות …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה