לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

גיל הבשלות

במפה הנומרולוגית ישנם מספרים רבים, מאותיות השם וממספרי תאריכי הלידה. לכל מספר תדר וכל מיקום של מספר, מתאר זווית אחרת בתכונות האדם  וחייו.

אחת הזוויות  המשתקפות במה היא מספר הבשלות.

האנרגיה והרטט של מספר הבגרות מופיעים בין גיל 36 ל- 45 ולעיתים ההשפעה של המספר יכולה להגיע עד גיל 50 (אצלי הוא הגיע בגיל 55).  ככל שנתקרב לגיל הבגרות, התדר והאנרגיה שלו יגדלו באופן הדרגתי.

מספר הבשלות הוא היעד שלנו. בשלב מסוים בחיים, כולנו נגיע לנקודה הזו כמו הודעה שמגיעה משום מקום. זה הרגע בו חלקנו יסבול ממשבר אמצע החיים, וחלקנו יחווה רצון חזק בשינוי.

הרטט של מספר הבשלות יכול להופיע במספר דרכים. הוא מנחה אותנו למחצית השנייה של החיים אחרי שחלפו שנים ופתאום הבנו או הרגשנו את תחושת המיצוי של ״הייתי שם ועשיתי את זה״. מספר זה יפגע בנו עד גיל 50 וימשיך לעקוב ולהשפיע על שארית חיינו.

המתנה של מספר מסוים זה,  ש"פתאום" תפגע בנו תחושה שאין לנו סבלנות או זמן לבזבז על דברים שלא דוחפים אותנו אל המטרה הסופית שלנו, תהיה המטרה אשר תהיה.

כיצד מחשבים את מספר הבשלות  

לחישוב מספר הבשלות, מחברים יחד את מספר השאיפה עם מספר שביל הגורל.

לחישוב השאיפה, רשמו את השם הפרטי ושם המשפחה שנולדתם איתם והמירו כל אות למספר.

אל תתייחסו לאפסים כמו למשל האות ק = 100 = 1.

לדוגמא:

גל גדות

ג = 3

ל = 3

בחיבור כל המספרים סה״כ השם הפרטי = 3+3 = 6

ג = 3

ד = 4

ו = 6

ת = 400 = 4

בחיבור כל המספרים סה״כ שם המשפחה = 3+4+6+4 = 17, 1+7= 8

שם פרטי 6 + שם משפחה 8 = 14, 1 + 4 = 5.

סה״כ השאיפה של גל גדות הוא 5

לחישוב שביל הגורל, חברו יחד את כל מספרי תאריך הלידה וצמצמו עד שתגיעו לספרה אחת.

לדוגמא:

תאריך הלידה של גל גדות הוא 30 באפריל, 1985.

3+4+1+9+8+5 = 30 = 3

סה״כ שביל הגורל של גל גדות הוא 3

מספר הבשלות של גל 5 + 3 = 8

לא תמיד מספר הבשלות,  יהיה בהרמוניה עם שאר פרופיל הנומרולוגיה, כך שחלק מאתנו יחווה חוויה קלה וחלק אחר יחווה חיכוכים, תלוי בשפע האנרגיה שיספק מספר הבשלות.

משמעותם של מספרי הבשלות

מספר בגרות 1
תחושו רצון ליזום, להנהיג ולצאת לעצמאות יחד עם צורך לקחת סיכונים כדי להגיע להישגים. הנטייה תהיה לבחון את התלות והעצמאות ולדחוף את העצמאות לעמוד במרכז הבמה. המציאות תדגיש את היכולת ליצור קשר עם אחרים ותצור הבחנה בין שליטה להשתלטות.

מספר בגרות 2

במרכז השינוי יהיו הרגישות, הרגשנות והיכולת לסייע לאחרים.  הכושר הדיפלומטי מתפתח ובא לידי ביטוי לצורך עבודה עם קבוצות ופיתוח  מערכות יחסים. תתפתח תחושת העצמי ותזדקקו פחות לאישור חיצוני כדי להרגיש טוב עם עצמכם. השינוי יכול לבוא לידי ביטוי דרך שיתופי פעולה או עבודה עם נשים או ילדים.

מספר בגרות 3

יצירתיות, שמחה וביטוי עצמי יבוא לידי ביטוי בצורך פנימי ובעוצמה חזקה יותר, כמו גם הצורך בתקשורת אמנותית ומשמחת והנאה מחבריות. שינוי זה יביא את היצירתיות לשלב המרכזי. תוכלו לחוות סיטואציות בהן אתם חשים עלייה בהתלהבות ושמחה, באינטראקציה חברתית ובתקשורת.

מספר בגרות 4

אנרגיה של מגבלות ופרקטיות תגיע עם צורך להשקיע יותר בעבודה על מטרות מעשיות יותר, ויצירת תהליכים שיסייעו לממש את המטרות. לעתים יעלו נושאים הקשורים להגבלות ומגבלות. יגיעו מצבים בהם תאמצו שלב אחר שלב תהליכים שיעזרו להגיע לאן שצריך, וללמוד את ההבדל בין ניהול למיקרו ניהול.

מספר בגרות 5

ה-5 יבקשו שינוי והערכה מחודשת למשמעות חופש, מרחב וחיים מלאי הרפתקאות וטיולים. תרגישו צורך בגמישות ושינוי שיקדם אתכם בחיים.

מספר בגרות 6

תבצעו הערכה מחודשת למשמעות של אהבת המשפחה ושירות. תתפתח תחושת מחויבות בעבודה על חובה, שירות, חיבה וחמלה כדי לעזור לאחרים. תחוו חוויות הקשורות בצדקנות, מערכות יחסים אינטימיות, וחמלה כלפי אחרים.

מספר בגרות 7

צורך בהתבוננות פנימית ורוחנית ידחוף אתכם ללמוד על עצמכם באמצעות התבודדות, התמחות פילוסופית ואינטואיציה. לעיתים קרובות תרגישו שינוי הקשור לחיפוש אמת. יהיו מצבים שאתה צריך זמן לבד, זמן לכתיבה או מחקר, וזמן להגשמה רוחנית.

מספר בגרות 8

בגרותכם תגרום לכם להתייחסות חדשה  בנושא שכר באמצעות הישגים. תחושו דחף לעבוד עם כישורי הניהול והארגון שלכם, ותגיעו להצלחה תוך שימוש בסמכות בצורה נבונה. תראו תזוזה בכל הנוגע להישגים בעולם החומרי ותזכו לשפע כלכלי ועיסוק בעזרה לאנושות.

מספר בגרות 9

מתן שירות ללא תנאי לאנושות יעמוד במרכז השינוי שלכם. תימשכו לסייע לאחרים מבלי לחשוב על רווח אישי ותוותרו על ה"עצמי "שלכם, מבלי לצפות לתוצאה מסוימת. תרגישו שינוי בין איזון הצרכים שלכם עם הצרכים של אנשים אחרים. לחוויות שלכם תהיה מטרה גבוהה יותר, להגיע ליעד רוחני ולהשתמש בכישרונות שלכם בצורה פילנטרופית.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

סתיו שפיר

עושה רושם שבקרוב סתיו שפיר תמצא עצמה מחוץ לכנסת. כרגיל סקרנותי שולחת אותי לבחון את התהליכים שהיא עברה בשנה האחרונה בראי הנומרולוגיה.

קראו עוד

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

קראו עוד

דילמות בחיים ושינויים בעבודה

כשהקמתי את העסק שלי היו לי לא מעט דילמות בנושאים שונים, אני משערת מעת לעת יש לכל בעל עסק שאלות ובעיות שמחייבות אותו להחלטות שהן …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה