ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

כאן ניתן לקרוא את הפרק הראשון.

חזרנו מהביקור המשפחתי בארצות הברית, כאשר אני ללא עבודה, 4 שנים חלפו מאז שמנחם החלים מהלויקמיה שמרחפת על חיינו, כי הרופאים הכינו אותנו לעובדה שהיא תשוב וכל תזוזה אצל מנחם מלחיצה מאוד, ולאט לאט אני מתחילה להיכנס לדיכאון קל.

רורד והדר שבו מארצות הברית כשבועיים אחרינו, כשורד בת ה- 32 מודיעה שהיא עשתה חושבים, לא נראה לה שהיא מוצאת זוגיות או שתמצא בזמן הקרוב והיא החליטה להתפטר ממשרד עו״ד בו עבדה, לוקחת את הפיצויים וטסה להודו לזמן בלתי מוגבל.

מנחם, נכנס ללחץ והתחיל לדבר אל ליבה שתשכח מזה, וחבל לעזוב משרד בו נותנים לה עצמאות גדולה כעו״ד ומי עושה דבר כזה בכלל.

האינטואיציה שלי זקפה ראשה ושכנעתי את מנחם לשחרר, כי מה שצריך לקרות קורה ושיירגע, הילדה בת 32 ואין לנו מה להתערב.  וכך קרה שורד התפטרה, ורכשה כרטיס פתוח להודו ל-9 בינואר, 2012.

בינתיים התחלתי את לימודי הנומרולוגיה והתאהבתי במספרים. מהרגע הראשון הרגשתי שהמספרים מדברים איתי ויחד איתם הרגשתי שהאינטואיציה שלי נפתחת במהירות, פתאום אני שומעת אותה בלב, באופן ברור לחלוטין.

זוכרים את מוצרי האנטי אייג׳ינג שרכשתי מאורלי החברה שלי? אז בהמשך ללימודי הנומרולוגיה שלי, בעידודו של מנחם שהבין שאם לא אעשה עם עצמי משהו, הדיכאון שלי יתחזק, התחלתי ללכת אחת לשבוע לכפר המכביה להבין מהם המוצרים האלה ומהו שיווק רשתי.

המוצרים הוכיחו את עצמם מאוד, הייתי בחברת אנשים נעימה והעברתי את הזמן בלמידה והתפתחות אישית שסייעה לי רבות בעתיד.

ימי הנסיעה של ורד התקדמו וב-31 בדצמבר, לאחר שסיבלטה את חלקה בדירת השותפים, היא שבה הביתה והחזירה את כל חפציה לחדרה הישן ועוד באותו הערב יצאה לבלות עם חברים.

בדרך כשורד חוזרת מבילויים, היא תתעורר בסביבות השעה 16:00. להפתעתי, בבוקר למחרת ורד הייתה ערה כבר בשעה 07:00. מסתובבת בבית בחוסר מנוחה, עולה ויורדת ומעשנת בשרשרת, עד ששאלתי אותה מה קרה? זו לא הייתה ההתנהגות האופיינית לה.

בחוסר רצון היא שיתפה שהיא בילתה בלילה עם זוג חברים ובן הזוג של החברה שלה פגש חבר מהצבא שהצטרף אליהם, והיא לא מבינה מה קרה לה, בקיצור בלילה האחרון של שנת 2012, נפגשו שתי נשמות לפגישה קרמתית.

הם חזרו להיפגש עוד באותו יום וורד נעלמה על ליום הטיסה שלה להודו 9.1.2013. ברגשות חצויים היא טסה להודו כשיואב מבטיח לה שימתין לה.

לאחר שבועיים, היא מתקשרת לספר לי שיואב מצטרף אליה ומבקשת שאפגש איתו כדי לתת לו מכנסיים שברוב חפזונה שכחה לארוז. נפגשתי איתו ובאותו רגע ידעתי שפגשתי את החתן שלי.

וכך, חודש לאחר שהיא טסה, יואב הצטרף אליה ולאחר חודש שניהם שבים הביתה. מעט לפני חג הפסח.

בינתיים אני התקדמתי בלימודי הנומרולוגיה, סיימתי קורס מתחילים והייתי בציפיה להתחיל קורס מתקדמים, כי המורה שלנו סיפר לנו שמי שרוצה להיות נומרולוגית חייבת ללמוד מתקדמים.

מכיוון שידעתי כבר על עיתויים ושנים אישיות, ידעתי שורד הייתה בשנה אישית 6, שנה של מחויבות ואנרגיה משפחתית ולא היה לי ספק שבקרוב תהיה לנו חתונה במשפחה.

ואכן, שבועיים לאחר ששבו מהודו, יואב הציע נישואין ושבוע לאחר מכן התברר שורד בהריון. ביוני 2013 היתה להם חתונה מהממת וב-28 בנובמבר 2013, נולד להם לביא החכם והמתוק, הנכד השלישי של מנחם ושלי.

לאחר החתונה, קיבלתי החלטה לחזור לעבוד ובתוך שבועיים מצאתי עבודה בחברת ייעוץ להשקעות, חברת קטנה ומשפחתית שמאוד נהניתי לעבוד בה.

לקראת סוף השנה האישית שלי, סיימתי גם את קורס המתקדמים בנומרולוגיה ובניגוד להבטחתו של המורה שלנו, לא הרגשתי שאני יכולה להכריז על עצמי ״נומרולוגית״. עם זאת, התחלתי לשחק עם תאריכי הלידה של כל מי שהיה בסביבתי הקרובה ורצה לשמוע על עצמו.

וכך הסתיימה לה השנה הראשונה במחזור החיים שלי, שנה של התחלות חדשות בה חיתנו את האמצעית שלנו ואני מצאתי עבודה חדשה ואני ממשיכה להתנסות בתחום השיווק הרשתי, הדכאון פג ואני נהנית מכל רגע.

על השנה השניה בהמשך.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

יום הולדת שמח לבני גנץ

יום ההולדת 60 לבני גנץ, הזדמנות לבדוק את המפה הנומרולוגית ולראות לאן מה מצפה לו בשנה הקרובה.

קראו עוד

דנית ליבנת – חתונה ממבט ראשון 2020

חתונה ממבט ראשון
כעת שנסתיימה העונה וכפי שכולם צפו, דנית ואמיר נפרדו, זה הזמן לבחון את הקשיים של דנית.

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה