ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

כאן ניתן לקרוא את הפרק הראשון.

חזרנו מהביקור המשפחתי בארצות הברית, כאשר אני ללא עבודה, 4 שנים חלפו מאז שמנחם החלים מהלויקמיה שמרחפת על חיינו, כי הרופאים הכינו אותנו לעובדה שהיא תשוב וכל תזוזה אצל מנחם מלחיצה מאוד, ולאט לאט אני מתחילה להיכנס לדיכאון קל.

רורד והדר שבו מארצות הברית כשבועיים אחרינו, כשורד בת ה- 32 מודיעה שהיא עשתה חושבים, לא נראה לה שהיא מוצאת זוגיות או שתמצא בזמן הקרוב והיא החליטה להתפטר ממשרד עו״ד בו עבדה, לוקחת את הפיצויים וטסה להודו לזמן בלתי מוגבל.

מנחם, נכנס ללחץ והתחיל לדבר אל ליבה שתשכח מזה, וחבל לעזוב משרד בו נותנים לה עצמאות גדולה כעו״ד ומי עושה דבר כזה בכלל.

האינטואיציה שלי זקפה ראשה ושכנעתי את מנחם לשחרר, כי מה שצריך לקרות קורה ושיירגע, הילדה בת 32 ואין לנו מה להתערב.  וכך קרה שורד התפטרה, ורכשה כרטיס פתוח להודו ל-9 בינואר, 2012.

בינתיים התחלתי את לימודי הנומרולוגיה והתאהבתי במספרים. מהרגע הראשון הרגשתי שהמספרים מדברים איתי ויחד איתם הרגשתי שהאינטואיציה שלי נפתחת במהירות, פתאום אני שומעת אותה בלב, באופן ברור לחלוטין.

זוכרים את מוצרי האנטי אייג׳ינג שרכשתי מאורלי החברה שלי? אז בהמשך ללימודי הנומרולוגיה שלי, בעידודו של מנחם שהבין שאם לא אעשה עם עצמי משהו, הדיכאון שלי יתחזק, התחלתי ללכת אחת לשבוע לכפר המכביה להבין מהם המוצרים האלה ומהו שיווק רשתי.

המוצרים הוכיחו את עצמם מאוד, הייתי בחברת אנשים נעימה והעברתי את הזמן בלמידה והתפתחות אישית שסייעה לי רבות בעתיד.

ימי הנסיעה של ורד התקדמו וב-31 בדצמבר, לאחר שסיבלטה את חלקה בדירת השותפים, היא שבה הביתה והחזירה את כל חפציה לחדרה הישן ועוד באותו הערב יצאה לבלות עם חברים.

בדרך כשורד חוזרת מבילויים, היא תתעורר בסביבות השעה 16:00. להפתעתי, בבוקר למחרת ורד הייתה ערה כבר בשעה 07:00. מסתובבת בבית בחוסר מנוחה, עולה ויורדת ומעשנת בשרשרת, עד ששאלתי אותה מה קרה? זו לא הייתה ההתנהגות האופיינית לה.

בחוסר רצון היא שיתפה שהיא בילתה בלילה עם זוג חברים ובן הזוג של החברה שלה פגש חבר מהצבא שהצטרף אליהם, והיא לא מבינה מה קרה לה, בקיצור בלילה האחרון של שנת 2012, נפגשו שתי נשמות לפגישה קרמתית.

הם חזרו להיפגש עוד באותו יום וורד נעלמה על ליום הטיסה שלה להודו 9.1.2013. ברגשות חצויים היא טסה להודו כשיואב מבטיח לה שימתין לה.

לאחר שבועיים, היא מתקשרת לספר לי שיואב מצטרף אליה ומבקשת שאפגש איתו כדי לתת לו מכנסיים שברוב חפזונה שכחה לארוז. נפגשתי איתו ובאותו רגע ידעתי שפגשתי את החתן שלי.

וכך, חודש לאחר שהיא טסה, יואב הצטרף אליה ולאחר חודש שניהם שבים הביתה. מעט לפני חג הפסח.

בינתיים אני התקדמתי בלימודי הנומרולוגיה, סיימתי קורס מתחילים והייתי בציפיה להתחיל קורס מתקדמים, כי המורה שלנו סיפר לנו שמי שרוצה להיות נומרולוגית חייבת ללמוד מתקדמים.

מכיוון שידעתי כבר על עיתויים ושנים אישיות, ידעתי שורד הייתה בשנה אישית 6, שנה של מחויבות ואנרגיה משפחתית ולא היה לי ספק שבקרוב תהיה לנו חתונה במשפחה.

ואכן, שבועיים לאחר ששבו מהודו, יואב הציע נישואין ושבוע לאחר מכן התברר שורד בהריון. ביוני 2013 היתה להם חתונה מהממת וב-28 בנובמבר 2013, נולד להם לביא החכם והמתוק, הנכד השלישי של מנחם ושלי.

לאחר החתונה, קיבלתי החלטה לחזור לעבוד ובתוך שבועיים מצאתי עבודה בחברת ייעוץ להשקעות, חברת קטנה ומשפחתית שמאוד נהניתי לעבוד בה.

לקראת סוף השנה האישית שלי, סיימתי גם את קורס המתקדמים בנומרולוגיה ובניגוד להבטחתו של המורה שלנו, לא הרגשתי שאני יכולה להכריז על עצמי ״נומרולוגית״. עם זאת, התחלתי לשחק עם תאריכי הלידה של כל מי שהיה בסביבתי הקרובה ורצה לשמוע על עצמו.

וכך הסתיימה לה השנה הראשונה במחזור החיים שלי, שנה של התחלות חדשות בה חיתנו את האמצעית שלנו ואני מצאתי עבודה חדשה ואני ממשיכה להתנסות בתחום השיווק הרשתי, הדכאון פג ואני נהנית מכל רגע.

על השנה השניה בהמשך.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

יאיר נתניהו

לאחרונה התקשורת מספרת לא מעט על מעורבותו האישית של יאיר נתניהו בנעשה במשרד ראש הממשלה, בין אם זה נכון ובין אם לא, ברור שההשפעה של ...
קראו עוד

סיפור אישי אופטימי עם סוף שמח

מחלה של בן משפחה, במיוחד מחלה קשה, מזעזעת את כל בני המשפחה. הבאתי לכם כאן את הסיפור המשפחתי האישי שלי, אם קיבלתם ממנו כח, זכיתי.
קראו עוד

יום הולדת שמח לבני גנץ

יום ההולדת 60 לבני גנץ, הזדמנות לבדוק את המפה הנומרולוגית ולראות לאן מה מצפה לו בשנה הקרובה.
קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יוסי כהן לראשות הממשלה?

כשיוסי כהן סיים את תפקידו כראש המוסד, לא היה לי ספק שהוא מתכנן ללכת לפוליטיקה. כל גיחה שלו לערוצי הטלוויזיה חיזקה את ההבנה שלי שלזה ...
קראו עוד

יריב לוין והמהפכה

מזה כחודשיים שאני מנסה לכתוב את הפוסט הזה על יריב לוין והמילים לא מצליחות להגיע, כאילו המספרים הסתתרו מעיני. אז שחררתי. שלשום וועדת החוקה בראשות ...
קראו עוד

מספר 9 – חיובי או שלילי

הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר ...
קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top