בחירות נובמבר 2022

בכל הבחירות שהיו בשנתיים האחרונות, היית מאוד מעורבת פוליטית וכתבתי את דעתי בכל מקום שיכולתי, עד שהבנתי שכל העיסוק הזה בפוליטיקה עושה אותי עצבנית מדי והחלטתי להיגמל. לא הקשבתי לחדשות, לא נכנסתי לאתרי החדשות וגם לא לרשתות החברתיות כמו פייסבוק וטוויטר.

ככל שהתקרבנו למועד הבחירות הנוכחי גבר הלחץ שאכתוב מה הנומרולוגיה אומרת על הבחירות שיתקיימו בעוד פחות מיומיים, נכנעתי.

אז מה הולך לקרות ב- 1 בנובמבר, 2022.

אתן כאן תקציר לחסרי הסבלנות לקרוא את המגילה הזו.

החל מיום העצמאות 2019, אנחנו כמדינה נכנסנו לתקופה של הגבלות ומגבלות, ושיח בוטה על חוקים ומשפטים ועוד לא מעט הסתה, שיסוי ופלגנות.

בשורה התחתונה, הנומרולוגיה מספרת שאנחנו הולכים לבחירות שישיות.

הרבה לא יאהבו את זה, אך המנצחים הגדולים של הבחירות האלו יהיו בן גביר וסמוטריץ. כי מכמעט לא עוברים את אחוז החסימה, הם זוכים בכמה מנדטים לפחות לפי הסקרים האחרונים ושיח שלי עם ליכודנים שהרבה מהם מצביעים לבן גביר כי נמאס להם מנתניהו.

נתחיל ממפלגת יש עתיד

יום הבחירות מתרחש 4 ימים לפני יום ההולדת של לפיד, לכן לקחתי בחשבון את העיתוי לפי יום ההולדת הקרוב שלו. הוא בשנה של שינויים, חודש של חשבון נפש ויום שיחזק אותו אנרגטית. המשמעות של זה היא שיש עתיד נשארת בתמונה ורוב הסיכויים שהוא ישאר ראש ממשלה לפחות עד לבחירות הבאות.

הליכוד

לפני 9 ימים נתניהו נכנס לשנה מאוד רגישה, הוא נמצא בשנה השניה של מחזור החיים הנוכחי שמדברים על קשיים בזוגיות שלו ומרמז שיעבור תהפוכות גורליות. כדאי שישמור על הבריאות שלו. השנה שהתחילה ביום ההולדת שלו מספרת על הנחיצות שלו בשיתופי פעולה וזהו גם עקב האכילס שלו בכל הבחירות האחרונות שהיו. לדעתי, השנה הזו, תהיה השנה האחרונה שלו בפוליטיקה.

בחודש נובמבר, נתניהו נמצא בחודש מגביל, הגבלות שלא יאפשרו לו לא להקים ממשלה.

המחנה הממלכתי.

בני גנץ במצב טוב, הוא בשנה שמביאה לו הרבה מזל, החודש הוא חודש של שינויים, והיום האישי שלו מדבר על שרות ואחריות ציבורית.

ש״ס

אריה דרעי, נמצא בשנה של האטה שמבקשת ממנו לעשות הרבה חשבון נפש, זו שנה שמתקנת את הטעון תיקון, עיינו ערך ההסדר שבשנה שחלפה הוא הגיע אליו עם הפרקליטות . הוא נמצא בחודש של סיומים ויום של התחלות חדשות – אני סקרנית.

ישראל ביתנו

ליברמן נמצא בתקופה לא פשוטה בכלל. משה קצב ובנימין נתניהו נפלו את הנפילה שלהם במחזור חיים זהה שליברמן נמצא בו עכשיו בשנה של סיומים וסגירות מעגלים (בדיוק כפי שקרה לנתניהו לפני כשנתיים).

יהדות התורה

משה גפני נמצא בדיוק במרכזה של שנה מתקנת (זה לא אומר הרבה, בכל הבחירות הקודמות ראינו אנשים ש״זכו״ בשנה כזו, אך בתכל׳ס לא הצליחו הרבה.

איילת שקד, נמצאת בשנה של סיומים, היא לא תצליח לעבור את אחוז החסימה ולטובתה אני מקווה שהיא כבר תבין את הרמז ותעבור הלאה.

מפלגת העבודה

מירב מיכאלי, נמצאת במחזור חיים שמכוון אותה לשירות הציבור, האתגרים שלה הם בשיתופי פעולה (היא מתקשה בהם מאוד),היא נמצאת בשנה של שינויים, חודש של חשבון נפש ויום שמחזק אותה, אני מניחה שהיא תצליח לשמור על ההישגים הקודמים שלה פחות או יותר.

בן גביר וסמוטריץ נמצאים בדיוק באותו העיתוי. שניהם נמצאים בשנה מאוד מחזקה, לכן הסקרים מנבאים להם הצלחה גדולה. עם זאת, אין לאף אחד סיבה לחשוש מההתחזקות שלהם. כי בחודש פברואר סמוטריץ יחגוג יום הולדת ובחודש מאי יחגוג בן גביר ואז… שניהם יכנסו לשנה של סיומים שתסגור להם את הדלת על הנושא הפוליטי.

מאיזו שהיא סיבה אני ממש לא דואגת. כי המפה של מדינת ישראל מספרת לי שעם כל הקשיים שקרו בעבר ושיקרו גם בעתיד הקרוב, כל מה שקורה הוא לטובתנו הגבוהה והנעלה ביותר.

אז צאו לממש את זכותכם וחובתכם ולכו להצביע. אנחנו חייבים!!!

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי ...
קראו עוד

מירי רגב

היא שנויה במחלוקת, לעיתים גם בקרב "אוהדיה" ולאחרונה היא מקבלת ביקורת רבה גם מאנשי שלומה. כשאישיות שאני לא מכירה מעירה בי רגשות שליליים, זה הזמן ...
קראו עוד

לראות את חצי הכוס המלאה

הוא הגיע אלי לפני ניתוח גדול ומפחיד באמירה אני אדם חסר מזל. מיד חישבתי את מפתו הנומרולוגית והתמונה שנגלתה לפני שונה בתכלית מהתמונה שיש לבחור ...
קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יוסי כהן לראשות הממשלה?

כשיוסי כהן סיים את תפקידו כראש המוסד, לא היה לי ספק שהוא מתכנן ללכת לפוליטיקה. כל גיחה שלו לערוצי הטלוויזיה חיזקה את ההבנה שלי שלזה ...
קראו עוד

יריב לוין והמהפכה

מזה כחודשיים שאני מנסה לכתוב את הפוסט הזה על יריב לוין והמילים לא מצליחות להגיע, כאילו המספרים הסתתרו מעיני. אז שחררתי. שלשום וועדת החוקה בראשות ...
קראו עוד

מספר 9 – חיובי או שלילי

הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר ...
קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top