נומרולוגיה באה באהבה

לפני זמן מה, קראתי פוסט שבו מישהי סיפרה שבעלה הלך לנומרולוג קבלי שאמר שככל שאשתו מרוויחה ותרויח שכר גבוה יותר ממנו, כך ירד כושר ההשתכרות האישי של הבעל. עוד אמר ה"מקובל" החכם כי אם זה יימשך קיים סיכוי שבעוד כשנתיים הם יתגרשו.

הפוסט שהיא כתבה היה נסער מאוד והתפתח בו דיון לוהט, על נומרולוגיה, רוחניות, רמאות, אחיזת עיניים והתחזות.

זוג חמוד עם שני ילדים הולך לייעוץ אצל נומרולוג שקורא לעצמו מקובל, כדי לקבל כלים וידע איך הם ממשיכים ממקום של תקיעות ובמקום הם מקבלים הפחדה, נבואות שחורות ושיפוטיות.

התחושה הראשונה שעלתה בי למקרא הדברים הייתה כעס גדול על אדם שמכנה את עצמו במושג כל כך חשוב ומיוחד כמו "מקובל" ולוקח על עצמו אחריות לקבוע להם גורלות ובדרך עושה לנומרולוגיה אהובתי שם כל כך רע.

הצורך הבלתי נשלט שלי לתקן עוולות ועולמות (ככה זה שביל גורל 9), גרם לי מיד לכתוב תגובה ולהזמין אותם אלי לחוויה מתקנת ללא תשלום.

חלפו כמה ימים עד שהיא קיבלה את הזמנתי, חישבתי מפות לשניהם ונפגשנו לשיחת טלפון ארוכה.
לא הופתעתי לראות שבמפה הנומרולוגית, פוטנציאל הגורל של כל אחד מהם לא הראה פרידה או גירושים.

בשיחה שיקפתי לכל אחד מה מספר עליהם השם הפרטי ומה שם המשפחה. מה יום הלידה שלהם מספר על ההתנהלות היומיומית שלהם וכיצד הם מתנהלים במצבי לחץ וגם מהם את החוזקות והחולשות של כל אחד מהם. סיפרתי על אבני דרך בחיים שלהם, הרגעתי אותם שאין שום סיבה בעולם שיתגרשו והתייחסתי למה נכון לכל אחד מהם להתייחס לעיסוק שלו ובאיזה כייוון. כמתנה הם קיבלו מעט טיפים כיצד נכון להם לנהוג עם הילדים שלהם.  בסופו של המפגש הם שאלו שאלות ולא נפרדנו עד שהם קיבלו תשובות מלאות על כל אחת מהן.

כהרגלי, בסוף המפגש שאלתי אותם איך הרגישו ומה דעתם העכשווית על הנומרולוגיה.

זו התשובה שקיבלתי: וואו, קיבלנו הכוונה וכלים מעשיים ומדויקים איך אנחנו ממשיכים מכאן, ברור לנו מה הכיוון שלנו ובעיקר אנחנו יוצאים מכאן מאוד מועצמים (כמה שאני אוהבת את המילה הזו).

שחררתי אותם לדרך בשמחה גדולה ובהבנה שהם יוצאים עם כלים שישמשו אותם בדרכם החדשה ישנה וגם שהצלחתי להחליף להם חוויה גרועה בחוויה מעצימה.

גם אני למדתי נומרולוגיה קבלית, אני ממעיטה להשתמש במילה הזו, כי זה אולי חשוב מהבחינה השיווקית אילו שמות תואר אתה מוסיף לעיסוק שלך, אך חשוב לי הרבה יותר איזה ערך אני נותנת ללקוחות שלי.

למחרת המפגש היא כתבה ביקורת בדף שלי באלו המילים:

מעבר לכך שהיעוץ של אלישבע היה חוויה מתקנת עבור בעלי ועבורי, הרגשנו נתינה אמיתית. קיבלנו זוויות הסתכלות מעניינות וכיוונים חיוביים. מסתבר שזה לא מובן מאליו. הזמן כאילו לא היווה עניין, והיה לה חשוב להבהיר כל דבר ולשמוע גם אותנו. היא דיברה עלי, עליו ועל ילדינו. זה לא נגמר בזה, ועוד המשכנו לקבל ממנה גם אחרי יומיים. מקווה שאני מצליחה להעביר את המסירות והנעימות. ההשפעה על חיינו מרגשת ונראה שעוד ממשיכה ותמשיך.

ולכם חשוב לי לתת עצה קטנה:

הנומרולוגיה עוזרת לכוון ולדייק את מהלך החיים, אם הגעתם לייעוץ אצל מישהו, שחוזה לכם שחורות, מפחיד או שופט אתכם, דעו שאתם לא במקום הנכון. כי הנומרולוגיה אינה שיפוטית ותמיד מראה לכם את הדרך הנכונה לחיים טובים וזורמים יותר.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

2 מחשבות על “נומרולוגיה באה באהבה”

  1. אלישבע, היכולת שלך לגעת בכל אחד ולראות את חוזקותיו באשר הוא באמת מעצימות .
    מדהימה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

את לא יכולה להימנע מהייעוד שלך

אני מכירה אותה היטב, למעלה מ- 20 שנה. היא דעתנית, עקשנית ויודעת טוב מכולם מה צריך לעשות. בשנותי הראשונות בסמטאות הנומרולוגיה, היא הייתה בין הראשונות …

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

דילמות בחיים ושינויים בעבודה

כשהקמתי את העסק שלי היו לי לא מעט דילמות בנושאים שונים, אני משערת מעת לעת יש לכל בעל עסק שאלות ובעיות שמחייבות אותו להחלטות שהן …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה