נומרולוגיה באה באהבה

לפני זמן מה, קראתי פוסט שבו מישהי סיפרה שבעלה הלך לנומרולוג קבלי שאמר שככל שאשתו מרוויחה ותרויח שכר גבוה יותר ממנו, כך ירד כושר ההשתכרות האישי של הבעל. עוד אמר ה"מקובל" החכם כי אם זה יימשך קיים סיכוי שבעוד כשנתיים הם יתגרשו.

הפוסט שהיא כתבה היה נסער מאוד והתפתח בו דיון לוהט, על נומרולוגיה, רוחניות, רמאות, אחיזת עיניים והתחזות.

זוג חמוד עם שני ילדים הולך לייעוץ אצל נומרולוג שקורא לעצמו מקובל, כדי לקבל כלים וידע איך הם ממשיכים ממקום של תקיעות ובמקום הם מקבלים הפחדה, נבואות שחורות ושיפוטיות.

התחושה הראשונה שעלתה בי למקרא הדברים הייתה כעס גדול על אדם שמכנה את עצמו במושג כל כך חשוב ומיוחד כמו "מקובל" ולוקח על עצמו אחריות לקבוע להם גורלות ובדרך עושה לנומרולוגיה אהובתי שם כל כך רע.

הצורך הבלתי נשלט שלי לתקן עוולות ועולמות (ככה זה שביל גורל 9), גרם לי מיד לכתוב תגובה ולהזמין אותם אלי לחוויה מתקנת ללא תשלום.

חלפו כמה ימים עד שהיא קיבלה את הזמנתי, חישבתי מפות לשניהם ונפגשנו לשיחת טלפון ארוכה.
לא הופתעתי לראות שבמפה הנומרולוגית, פוטנציאל הגורל של כל אחד מהם לא הראה פרידה או גירושים.

בשיחה שיקפתי לכל אחד מה מספר עליהם השם הפרטי ומה שם המשפחה. מה יום הלידה שלהם מספר על ההתנהלות היומיומית שלהם וכיצד הם מתנהלים במצבי לחץ וגם מהם את החוזקות והחולשות של כל אחד מהם. סיפרתי על אבני דרך בחיים שלהם, הרגעתי אותם שאין שום סיבה בעולם שיתגרשו והתייחסתי למה נכון לכל אחד מהם להתייחס לעיסוק שלו ובאיזה כייוון. כמתנה הם קיבלו מעט טיפים כיצד נכון להם לנהוג עם הילדים שלהם.  בסופו של המפגש הם שאלו שאלות ולא נפרדנו עד שהם קיבלו תשובות מלאות על כל אחת מהן.

כהרגלי, בסוף המפגש שאלתי אותם איך הרגישו ומה דעתם העכשווית על הנומרולוגיה.

זו התשובה שקיבלתי: וואו, קיבלנו הכוונה וכלים מעשיים ומדויקים איך אנחנו ממשיכים מכאן, ברור לנו מה הכיוון שלנו ובעיקר אנחנו יוצאים מכאן מאוד מועצמים (כמה שאני אוהבת את המילה הזו).

שחררתי אותם לדרך בשמחה גדולה ובהבנה שהם יוצאים עם כלים שישמשו אותם בדרכם החדשה ישנה וגם שהצלחתי להחליף להם חוויה גרועה בחוויה מעצימה.

גם אני למדתי נומרולוגיה קבלית, אני ממעיטה להשתמש במילה הזו, כי זה אולי חשוב מהבחינה השיווקית אילו שמות תואר אתה מוסיף לעיסוק שלך, אך חשוב לי הרבה יותר איזה ערך אני נותנת ללקוחות שלי.

למחרת המפגש היא כתבה ביקורת בדף שלי באלו המילים:

מעבר לכך שהיעוץ של אלישבע היה חוויה מתקנת עבור בעלי ועבורי, הרגשנו נתינה אמיתית. קיבלנו זוויות הסתכלות מעניינות וכיוונים חיוביים. מסתבר שזה לא מובן מאליו. הזמן כאילו לא היווה עניין, והיה לה חשוב להבהיר כל דבר ולשמוע גם אותנו. היא דיברה עלי, עליו ועל ילדינו. זה לא נגמר בזה, ועוד המשכנו לקבל ממנה גם אחרי יומיים. מקווה שאני מצליחה להעביר את המסירות והנעימות. ההשפעה על חיינו מרגשת ונראה שעוד ממשיכה ותמשיך.

ולכם חשוב לי לתת עצה קטנה:

הנומרולוגיה עוזרת לכוון ולדייק את מהלך החיים, אם הגעתם לייעוץ אצל מישהו, שחוזה לכם שחורות, מפחיד או שופט אתכם, דעו שאתם לא במקום הנכון. כי הנומרולוגיה אינה שיפוטית ותמיד מראה לכם את הדרך הנכונה לחיים טובים וזורמים יותר.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

2 מחשבות על “נומרולוגיה באה באהבה”

  1. אלישבע, היכולת שלך לגעת בכל אחד ולראות את חוזקותיו באשר הוא באמת מעצימות .
    מדהימה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

מספרים מספרים על עיתויים

"לכל זמן ועת לכל חפץ" (קהלת)
בנוסף ליכולת של הנומרולוגיה לספר על התכונות האישיות וההתנהלות האישית שלנו, היא גם יודעת לכוון אותנו לפוטנציאל החיים הבוגרים שלנו דרך מחזורים בחיים. כל מחזור הוא תקופה המחושבת מתוך תאריך הלידה.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה