סטטיק ובן-אל נפרדים

בשבוע שחלף פורסמה הידיעה הבאה: סטטיק ובן אל נפרדים. הידיעה הזו פורסמה לאחר פרסומים מוקדמים על מריבה בין בן-אל לאורטל אם בנו. סקרנותי הטבעית הובילה אותי כרגיל לחפש את התערבותו של מר גורל בסאגה הזו.

נפל דבר בישראל, סטטיק ובן אל נפרדו.

הסקרנות הטבעית שלי שלחה אותי למספרים שלהם, כדי להבין מהי הסיבה למשברים ששניהם עוברים בחייהם הפרטיים והמקצועיים.

אז מה מספרים המספרים שלהם?

מתוך המפות הנומרולוגיות של שניהם, הן לסטטיק והן לבן אל ישנן לא מעט תכונות משותפות, לשניהם פוטנציאל השתכרות גבוה, ביחד וכל אחד בנפרד אוהבים הרבה זהב נוצץ ויהלומים, בקיצור החומריות בעוכריהם.

שניהם מאוד רגישים ונוטים להעצים כל בעיה לדרמה גדולה. הם גם נוטים להתמקד בפרטים הקטנים בכל נושא שיעסקו אותו, נטייה שמבחינה מקצועית הובילה אותם ותמשיך להוביל אותם גם בעתיד, למקומות גבוהים בעולם המוזיקה.

שניהם יצירתיים מאוד, ההבדל ביניהם שלירז (סטטיק) יצירתי יותר ובן-אל ווקאלי יותר ויש לו פוטנציאל גבוה מאוד להתפתח מקצועית בחו״ל.

הדגש החזק ביותר במפה של שניהם הוא הנושא המשפחתי.

לשניהם שיעורים משפחתיים לא פשוטים.

אצל לירז השיעור המשפחתי מתחיל עם האימוץ שלו בגיל 4 חודשים, נושא שהוא עדיין לא פתר לפחות בינו לבין עצמו ונראה שיש לו חוסר רצון המגיע מתוך חרדה כלשהי לפתור את הסיפור.

כל זמן שהוא לא יטפל בנושא הזה, הוא יתקשה לפתור בהמשך שיעורים משפחתיים שיגיעו וכבר היגיעו לחייו, כמו למשל המשבר עם שרית אשתו.

גם בן-אל הגיע לחיים האלו עם מספר שיעורים משפחתיים, לא ארחיב יותר מדי בנושא, כי הסיפורים המשפחתיים שלו תופסים וימשיכו לתפוס כותרות גדולות בעיתונים מאז היה ילד קטן.

לעניין הפרידה המקצועית בין לירז ובן-אל, לירז נמצא בתקופה של התחזקות ובשנה הבאה (מיום ההולדת שלו) הוא יכנס לשנה של סיומים וסגירות מעגלים שככל הנראה יקרו בינו לבין שרית וגם הסיפור עם בן אל יסתיים באופן סופי.

בן-אל נכנס ביום הולדתו האחרון לשנה של משוב, שנה שבה היקום בוחן את העשייה שלו בשנים האחרונות ונותן משוב בצורת כשלון או ההצלחה. ממה שכבר קורה, ברור שהמשוב שלו שלילי והגורל ייצר טריגרים לסיום הזוגיות עם לירז, דרך המריבות הקולניות והמוקלטות שלו עם אורטל אם בנו.

על שנים אישיות תוכלו לקרוא https://elishevanum.co.il/about-timing/

עצתי ללירז – טפל בעצמך וכמה שיותר מהר כדי שהעתיד המשפחתי שמצפה לך יהיה מאוד שמח.

עצתי לבן-אל – תן תשומת לב גדולה מאוד למילים שיוצאות לך מהפה, כי כל מילה שתוציא שאינה במקום, תירה לך כדור ברגל ותכשיל את העתיד המקצועי המזהיר שצפוי לך.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

מספרים מספרים על עיתויים

"לכל זמן ועת לכל חפץ" (קהלת) בנוסף ליכולת של הנומרולוגיה לספר על התכונות האישיות וההתנהלות האישית שלנו, היא גם יודעת לכוון אותנו לפוטנציאל החיים הבוגרים ...
קראו עוד

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי ...
קראו עוד

התערבות הורית בזוגיות הילדים

כנומרולוגית אני פוגשת לא מעט זוגות, שהוריהם התנגדו לחיבור ביניהם כל אחד מסיבותיו הוא. או לחילופין איש דת/נומרולוג.ית/ יועץ כלשהו מזן כלשהו, אמר להם שאין ...
קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יוסי כהן לראשות הממשלה?

כשיוסי כהן סיים את תפקידו כראש המוסד, לא היה לי ספק שהוא מתכנן ללכת לפוליטיקה. כל גיחה שלו לערוצי הטלוויזיה חיזקה את ההבנה שלי שלזה ...
קראו עוד

יריב לוין והמהפכה

מזה כחודשיים שאני מנסה לכתוב את הפוסט הזה על יריב לוין והמילים לא מצליחות להגיע, כאילו המספרים הסתתרו מעיני. אז שחררתי. שלשום וועדת החוקה בראשות ...
קראו עוד

מספר 9 – חיובי או שלילי

הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר ...
קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top