אביגדור ליברמן

רבות דובר על איווט, האיש שמטפח באדיקות את ההילה החשאית האופפת אותו ונראה לי שכל השיחות סביב החשאיות הזו משרתת אותו מאוד. אין ספק שהאיש מסקרן מאוד ומה יותר פשוט מלאפשר לנומרולוגיה לספר מי האיש דרך המספרים שלו?

מי הוא אביגדור ליברמן?

השם שקיבל מהוריו, איווט מגלה כי הוא בעל חשיבה מבריקה ורעיונות מקוריים, אינו חושש מהרפתקאות, תקשורתי, בעל רצון להיות מעורב בכל, משמיע את דעותיו, אוהב תנועה, נסיעות, מרחבים ואין בו שום חשש משינויים.

יש בו רצון לייחודיות, מקוריות, עצמאות, הוא סומך על עצמו בלבד, יש בו תעוזה רבה, שכלתנות ורצון עז להוביל ולהנהיג באופן שונה (איך? רק הוא יודע). הוא יכול להיות שתלטן ובוטה בדיבורו ובהתנהגותו ויודע להסתיר היטב את הפגיעות כאשר מעירים לו.  

שאיפת הנשמה שלו  לשרת את הזולת, להעביר מסרים וללמד עקרונות של אהבה, סליחה וסובלנות. חשוב כי ילמד להתבונן בזולת ובעולם בצורה אובייקטיבית ולא בדרך סובייקטיבית מגבילה. היות והוא אדם סגור ואנו רואים רק את התדמית החיצונית שהוא משדר החוצה, קשה לדעת מה מתוך השאיפה שלו הוא באמת מקיים. שאיפה זו, מכוונת אותו להעברת המסרים, הוא קיבל יכולת וורבלית מצוינת, המשמשת אותו ככלי עבודה אופייני לפוליטיקאים אך לא רק.

בתכונותיו הפנימיות, הוא אדם מעשי, אחראי ונאמן עם כוח הישרדותי רב, נחישות, סדר וארגון ופרקטיות. חייו מאורגנים במיומנות ושיטתיות ויש לו משיכה לעניינים חומריים. הוא מגיע להישגים מתוך עבודה קשה ולא מעט משוכות וקשיים בהגעתו למטרותיו.

בתכונותיו החיצוניות, או כפי שהסביבה רואה אותו, הוא לא חושש משינויים, חשוב לו להיתפס כאדם ספונטני ומתקדם. אוהב הרפתקאות, תנועה ונסיעות ובמיוחד את מנעמי החיים וקיימת אפשרות גבוהה, שיש יש לו הפרעות קשב מסוג כלשהו.

הוא חסר יכולת להציב גבולות בין האידיאלים שלו ובין האפשרות להשיג אותם. המושגים תקווה ואמונה לא קיימים בו, הוא פטליסט ויש לו מעט חברים בהם הוא בוטח.

תאריך לידתו 5 ביולי, 1958

יום הלידה שלו מעיד כי הוא ניחן ברוח חופשית, אוהב את החופש והמרחב שלו, אוהב התנסויות חדשות, שינויים ונסיעות רבות. מהיר תפיסה ובעל חשיבה מבריקה. עם משיכה לאורח חיים קוסמופוליטי. אדם ללא פשרות רחב אופקים שיכול להפגין ביטוי שלילי דרך אי שביעות רצון, חוסר סבלנות וסובלנות, חוסר מנוחה, ביקורתיות והפכפכות.

מיום הלידה העברי שלו, מתגלה אדם שאפתן, נחוש, בעל תעצומות נפש גדולים ויכולת הכלה גבוהה. חשובים לו מאוד כוח, כסף ומעמד וכלום ושום דבר לא יפריע לו בדרך להגשמת המטרות שלו. הוא שתלטן, עם נחיצות שדברים ילכו בדרך שלו, אנליטי, בעל בטחון עצמי, מתחבר מאוד לאזורי סמכות וכוח, בכיוון השלילי הוא יכול להיות, ביקורתי, מגביל, לא אכפתי, ורואה רק את הצד החומרי של החיים. אפשרי שישתמש לרעה בכוח שצבר לעצמו.

חודש הלידה שלו יולי, מגלה אדם חכם מעל הממוצע, עם חשיבה מחוץ לקופסה ואינטליגנציה מאוד גבוהה שאוהב שקט ובמצבי לחץ ישתבלל בתוך עצמו או באיזו פינה שקטה שיבחר לו. במקרה הגרוע אפשרי שיהיה אפוף חרדות.

חודש תמוז בו נולד, מספר על חשיבה אנליטית, תכנון לפני פעולה, במצבי לחץ לא יפעל ללא איסוף נתונים, ניתוחם ורק אז יצא לפעולה. הוא מאוד מחושב ויכול להיות שחקן פוקר מעולה.

שביל הגורל 8, מגלה אדם החי את חייו במרוץ אחרי סמכות, הצלחה והגשמה. מבחינתו, המטרה מקדשת את האמצעים מבלי להתחשב בהפרעה שהדבר עלול לגרום לסובבים אותו. אין בו חשש להגיב תגובה נמרצת ולהשתמש בכוח, כדאי שידע ששימוש לא נכון בכוח יכול לחזור אליו כמו בומרנג.

כוח וכסף הם שני דברים שילכו אצלו תמיד יד ביד. הוא נחוש, עקשן, בעל אופי מאוד חזק. יש בו משהו בלתי שביר, אנרגיה של הישרדות מתוך חוזק פנימי. הוא יכול ליפול מהמקומות הגבוהים ביותר בחיים, להתרסק, להפסיד מליונים, לחוות עוני, סבל וטראומות, ומתוך עוצמה פנימית גדולה להתרומם, לאסוף את השברים, למצוא פתרונות ולהמשיך הלאה לצעד הבא.

הוא כבד ראש ורציני מאוד, אך לעיתים מסוגל להפגין חוש יצירתי והומור החבוי עמוק בתוכו. שולט ברגשותיו, לא אוהב להתמסכן, שונא חוסר אונים ותמיד חייב להיות בשליטה על עצמו וגם על הסביבה שלו. הוא מפגין נוקשות אך גם גמישות מחשבתית והסתגלות מהירה מאוד.

שביל הגורל 6 בתאריך העברי שלו, מכוון אותו לפעילות יעילה למען הזולת מתוך תחושת אחריות. הוא איש משפחה חם, מאוזן רגשית, יועץ מעולה, חבר אמת לחבריו הקרובים, מגדיר גבולות, יעיל ומעשי. בביטוי שלילי הוא יכול להיות דוגמטי, מנהל חשבונות רגשי וכופה את דעותיו על אחרים.

ומה מספרים העיתויים שלו על יום הבחירות המתקרבות ב- 2 במרץ 2020?

גם בתאריך הלידה הלועזי, כמו גם בעברי, הוא נמצא במחזורי חיים שמכוונים אותו להתחזקות וגם להצלחה דרך הרבה מזל, כאשר הגורל משאיר לו את כל האפשרויות פתוחות.

לפי התאריך הלועזי, הוא בשנה אישית 7, שנה שמבקשת ממנו להאט את הקצב ולשמר אנרגיה. בתקופה זו, לא מומלץ לו להתחיל התחלות חדשות, אך השילוב של השנה האישית, החודש האישי והיום האישי, מרמז על הצלחה ועל החשיבות שיש לו גם במערכת הבחירות הקרובות.

תאריך הלידה העברי שלו מדבר על שנה אישית של שינויים, חודש אישי של התחזקות ויום הבחירות יהיה עבורו יום של שינויים.

מכל העיתויים האלו ברור לי מעבר לכל ספק שאביגדור ליברמן מתכוון להישאר על המפה עוד הרבה זמן וככל הנראה, ב-2 במרץ, יוביל אותנו למערכת בחירות נוספת.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

חתונה ממבט ראשון – דובי ואריק

הפגישו פסיכולוג, פסיכולוגית ומומחית ביולוגית והחליטו לזווג זיווגים. מכיוון שאף מדע עדיין לא צלח את הבנת הכימיה האנושית ולמרות שההפקה בוחנת גם כימיה של ריח, עדיין כימיה שנוצרת ממבט או מגע שרוצה עוד, מאוד קשה לצפות. הנומרולוגיה יודעת לראות תכונות של אנשים ולנתח את הסתברות התכונות האלה לחיבור טוב. בדקתי מה הנומרולוגיה יודעת לספר על החיבור של דובי ואריק.

קראו עוד

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

קראו עוד

סיפור אישי אופטימי עם סוף שמח

מחלה של בן משפחה, במיוחד מחלה קשה, מזעזעת את כל בני המשפחה. הבאתי לכם כאן את הסיפור המשפחתי האישי שלי, אם קיבלתם ממנו כח, זכיתי.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה