בנימין נתניהו, קווים לדמותו בראי הנומרולוגיה.

הוא משמש כראש ממשלה למעלה מ- 10 שנים. יש לו אלפי מעריצים שאינם מסוגלים למצוא בו דופי ולראות בו משהו שלילי ויש לו מתנגדים רבים הרואים בו אדם מושחת וחסר מידות.

ישבתי לבדוק מה יש לנומרולוגיה להגיד עליו, מיהו מתוך ארגז הכלים שהם סך כל התכונות שהאיש נולד איתם והתכונות שרכש במהלך חייו.

שמו מעיד על אדם חיובי במהותו, לא נוטה לחיכוכים מיותרים אך יודע להשיב מלחמה בעת הצורך. הוא מאוד חומרי וזקוק לבטחון כלכלי וכספי. חקרן, מעמיק, רגיש ומאוד אמוציונלי. אוהב בקיצוניות ושונא באותה קיצוניות.

הוא ניחן ביכולת ניתוח גבוהה והתבוננות מעמיקה, רואה הכל ודבר לא נעלם ממנו. מתאים לו מאוד לעבוד באזורי סמכות וכח, כי הבטחון הכלכלי חשוב לו מאוד מאוד ומכאן כנראה הקמצנות. שמו מעיד על חוסר רצון לבלוט. עם זאת, הוא מאוד רוצה להיות בעמדה גבוהה בה יוכל להשפיע, להיות עשיר וחזק ולהחליט עבור אנשים אחרים ובלי קשר הוא מאוד קשור לאשתו.

יש בו מן הביקורתיות, עליו לקחת אחריות על מעשיו, כי הנטיה הטבעית שלו היא אי לקיחת אחריות.

למרות ההתנהלות הצינית שלו, יש לו לב טוב, הוא אוהב את החיים, אוכל טוב ונשים. ביסודו הוא אדם פחדן וחסר אומץ לב שאוהב להשיג את מטרותיו ללא רעש ומהומה, במצבים בהם הוא מרגיש מותקף, הוא ינהג בחום מזג, בכעס, אסרטיביות וגם ילחם בנחישות עד הסוף בו הוא המנצח הגדול.

עוד משמו נגלה אדם כריזמטי עם כושר ביטוי ויכולת וורבלית מעולה וכשרון לסחוף אחריו במילים (לא מה הוא אומר, אלא איך הוא אומר אותם) לא מעט אנשים, במצבים כאלו הוא מאושר לחוש עצמו במרומי האולימפוס.

שאיפת הנשמה שלו, מחזקת את הרצון והצורך בכח, כסף ומעמד. הוא חש מחויב להישגים מרשימים ומאוד חשוב לו לקבל הכרה רחבה ככל האפשר על הישגיו ומעשיו. כאשר הוא לא מקבל הכרה, הוא נעלב עד עמקי נשמתו. יש בו שאיפה לדעת שכל העולם ידע ויודע שהוא השיג בחייו משהו משמעותי ובעל ערך וכך הוא גם בוחן אחרים, לפי הישגיהם ומעמדם החברתי הגבוה. שאיפתו להיות כמותם מלווה אותו מגיל צעיר ולא תרפה ממנו לעולם, הוא יעשה הכל כדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר שניתן.

תכונותיו הפנימיות דוחפות אותו לחופש, מרחב, תקשורת, נסיעות ומין. בצעירותו, התדר הזה הפעיל אותו על טורבו והרצון ליהנות ממנעמי החיים דחף ודוחף אותו לשעוט ללא לאות להשגת המטרות שהציב לעצמו, לא מעט תוך פיזור אנרגיות. מטרת תכונות אלו לחבר אותו לצד החיובי, החופש צריך להיות חופש בונה לכינון ויוזמה בגישה חדשה עם תפיסה ייחודית ומתקדמת. כאשר הוא בוחר בכיוון השלילי של תכונות אלו, אנו מגלים חוסר אחריות ונהנתנות רבה ומוגזמת תמיד על חשבון אנשים אחרים.

בתכונותיו החיצוניות, חשוב לו מאוד שיראו אותו כאיש משפחה חם ואוהב, הרמוני, ידידותי. כאדם שאוהב להגיש עזרה בעת הצורך. שיראו אותו כמי שרווחת הכלל חשובה לו, חשוב לו להפגין כמה הוא מעודן ואומנתי.

עוד מספרים עליו המספרים, כי הוא נועז, אוהב סיכונים מתוך תחושת אגו גדולה שהוא אדם משמעותי מאוד בעולם כולו.

יום הלידה שלו מגלה  אדם חברותי, סימפטי שיש בו רצון להיטיב עם כולם, הוא מסתגל בקלות וזורם בדרך כלל עם כולם, כדי ליצור לו שקט ולהימנע מעימותים וחיכוכים. הוא נפגע בקלות ונוטה לדאגה ופסימיות כאשר דוחים אותו, מבקרים אותו, או כאשר הוא נתקל בחוסר הצלחה ואז הוא שוקע לדכאון עמוק. הוא רב גוני ובעל כשרונות יצירתיים מרובים, הגורמים לו לפיזור רב. הוא רוצה הכל מהר, כאן ועכשו בחוסר סבלנות. הוא אדם נעים הליכות, אדיב ואוהב בדרך כלל, בעל אישיות מגנטית השואף לעמדת סמכות ושליטה על אחרים, הוא שאפתן וזוכה לפרסום, מעמד וכבוד. יש לו כבוד עצמי רב, הוא יודע לתת כבוד לאחרים במידה בה הוא רואה אותם במעמד סמוך לשלו והוא דורש הרבה כבוד מאחרים. יש לו אופי חשדן, אין בו אמונה עיוורת וכשהוא פועל בצד השלילי של אופיו הוא עלול להפוך לפרנואיד ולפתח פוביות שונות ואז מתגלה הצד הכוחני שבו. את מי שהוא תופס כאוייב הוא יתקוף ללא רחם ולא יבחל בשום דרך כדי להביס אותו.

החשיבה והדמיון שלו יצירתיים מאוד ויחד עם יכולת הבעה דרמטית. הוא יכול להיות מספר סיפורים נהדר, בצד השלילי הוא עלול להיראות פתטי.

בדרך כלל הוא אופטימי, אמיץ ואוהב אתגרים, המזל מלווה אותו תמיד ובדרך כלל בדקה התשעים הכל מסתדר לו ועל זה הוא סומך תמיד.

יש לו נטייה להעצים בעיות ולהיכנס לדרמות והיסטריות, כשהוא נרגע הוא בוחן את הבעיות באופן אנליטי ומחליט על דרך פעולה.

ביטוי שלילי של יום הלידה שלו אפשרי שיהיה הססן, רגיש מאוד, חשדן עד פיתוח פרנויה, ביקורתי, אנוכי, בעל גאוות שווא, רברבן, רכלן, ערמומי ולא ישר.

חודש הלידה שלו מעידה על אדם שיודע לנהל משברים בצורה חכמה, אך גם אדם חרדתי ברמה כזו שמצבים לחוצים יכולים לשתק אותו מחרדה.

שביל הגורל שלו מכוון אותו לניתוק מהמחוייבות האישיות שלו למסלול שיתרום ויעשיר את כלל האנושות, המטרה לשמה הוא בא, לראות את החיים בנקודת מבט רחבה, ולתרום ככל האפשר למען האנושות. היכולת הוורבלית שלו הפנתה אותו לפוליטיקה שם יכול היה לעשות הרבה למען העם אותו זכה להנהיג. הכריזמה בה זכה הביאה לו עדת מעריצים ההולכת אחריו ואחרי דבריו. השליחות שלו הינה לנתינה לאחרים אך העיניים הגדולות שלו בשל תחושת זכאות שהעולם שייך לו מונעת ממנו לממש את השליחות הגדולה שנתנו לו.

העיתויים בהם הוא נמצא מספרים על תקופה מאוד לא פשוטה, עם אפשרות לכלא, לדעתי האישית הוא לא יגיע לכלא, והכלא שרואים דרך המספרים הוא הכלא הפרטי שלו בבית בבלפור.

בחנתי את העיתויים של התאריך העברי וגם הלועזי, שניהם לא חוזים לו עתיד מזהיר.

הוא בשנה של התמודדויות קשות בחוקים ומשפטים, חודש מרץ יהיה עבורו חודש עם רגישות גבוהה ויום הבחירות הוא יום של משוב מהיקום שמספר שגם הפעם לא יצליח להקים ממשלה ועבורו זהו הכשלון הגדול ביותר שבעקבותיו יגיע משבר משפחתי גדול שבו נראים בעיות בזוגיות ואפשרות לפרידה.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.
קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש. רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.
קראו עוד

נומרולוגיה באה באהבה

לפני זמן מה, קראתי פוסט שבו מישהי סיפרה שבעלה הלך לנומרולוג קבלי שאמר שככל שאשתו מרוויחה ותרויח שכר גבוה יותר ממנו, כך ירד כושר ההשתכרות ...
קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יוסי כהן לראשות הממשלה?

כשיוסי כהן סיים את תפקידו כראש המוסד, לא היה לי ספק שהוא מתכנן ללכת לפוליטיקה. כל גיחה שלו לערוצי הטלוויזיה חיזקה את ההבנה שלי שלזה ...
קראו עוד

יריב לוין והמהפכה

מזה כחודשיים שאני מנסה לכתוב את הפוסט הזה על יריב לוין והמילים לא מצליחות להגיע, כאילו המספרים הסתתרו מעיני. אז שחררתי. שלשום וועדת החוקה בראשות ...
קראו עוד

מספר 9 – חיובי או שלילי

הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר ...
קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top