אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

ולדימיר ולדימירוביץ פוטין, שחקן מרכזי במזרח התיכון. אדם אניגמטי, חסר פחד שנראה ומסובב לפחות חצי מהעולם סביב אצבעו הקטנה.

מה הנומרולוגיה מספרת עליו, מה מספרים עליו שמו ומספרי תאריך הלידה שלו. ובחנתי את מפתו כדי לגלות מי האיש ממקום שאף אחד לא מכיר.

שמותיו הפרטיים מעידים על אדם שניחן במחשבה מאוד יצירתית, מלא חן, חברותי, נעים, לבבי, שמח, אופטימי, זורם, ספונטני, יצירתי, ילדותי, בעל דמיון עשיר. דחיין, פרפקציוניסט שחשוב לו מאוד לקבל הכרה על עשייתו וכאשר אינו מקבל הכרה הוא נפגע מאוד, מסתיר את פגיעתו ומוצא את הזמן לנקמה מאוד יצירתית. יש בו פגיעות אותה הוא מסתיר מאויביו ומהקרובים אליו ויש לו סבלנות לחכות לרגע המתאים כדי להחזיר בחדות רבה למי שפגע בו. חיבור בין שני שמותיו מסביר את החשיבות הגדולה שהוא נותן למשפחתו, את המשיכה שלו לשרות ציבורי וגם מספר על אדם פדנט, הבונה לו ולסביבה שלו מערכת חוקים סובייקטיבית משל עצמו ומצפה מכל העולם לכבד אותם.

השאיפה הגדולה ביותר שלו היא לכח, סמכות, כסף ומעמד.  שאיפה שהובילה אותו מגיל מאוד צעיר לגשת למשרדי הק.ג.ב. ולהציע להם את שרותיו כפי שסיפר בספרו "בגוף ראשון". כדאי מאוד שילמד לאזן בין הערכים החומריים שלו לערכים הרוחניים. ההצלחה החומרית שלו הגיעה לאחר מאמץ אישי גדול, חשוב שילמד עמידה בפני פיתויים ויזהר מהגזמות,  נטיה לעמימות, סודיות ומסתוריות.

אם הוא מחובר למהותו הנסתרת ורצונותיו הפנימיים, הוא ישאף לאהבה, שמחה, אופטימיות, בביטוי יצירתי, תכונות שיסייעו לו להפיק תועלת לעצמו ולאחרים על ידי חיבור ושימוש בחשיבה מאוד יצירתית. הוא ניחן באינטואיציה גבוהה ותפיסת מצבים כהרף עין, במובן השלילי הוא עלול להיות חסר סבלנות, סובלנות וריכוז.

חשוב לו שאף לא אחד, יפר את הצורך האישי שלו בחופש ומרחב. הסביבה רואה אותו כאדם ספונטני, חופשי, מתקדם, ליברלי ובלתי שגרתי שאינו פוחד משינויים. כלפי חוץ הוא רוצה להציג עצמו כבעל כושר שכנוע יוצא דופן, שיודע להינות מעושר ושפע, שיכול לנסוע לסוף העולם כדי להינות מהחיים, שיש לו סקס אפיל ושהוא מוקד למשיכה מינית. הסביבה רואה אישיות מגנטית, מעניינת, עם כושר דיבור ושכנוע והרבה משיכה לברק חיצוני.

בשלילי הוא יכול להיות אדם חסר מנוחה, חסר אחריות, משנה את דעתו לעיתיים קרובות, מרבה בהתקשרויות והרפתקאות מיניות. הוא מתקשה לשבת במקום אחד, אוהב אקסטרים ואתגרים מעניינים הם חלק מחייו. אוהב פרסום ואת יצר ההרפתקנות שלו מנתב ליצירת פרסום ומשיכת בני אדם.

מפת השם שלו מבליטה מאוד שהוא נועד לפרסום עולמי, חיובי או שלילי, תלוי בכיוון העשיה שלו.

יום לידתו מגלה אדם מופנם, עם חשיבה מקורית, שכל חריף, אינטליגנציה ואינטואיציה גבוהות ודרך משלו להסביר רעיונות.

הוא ניחן בגישה ייחודית לפתרונות, אוהב לסלול את דרכו באופן עצמאי ומקורי, אוהב ללמוד, לחקור ולדעת כל מה שמעניין אותו, אופקיו רחבים והוא נהנה מאוד להעצים את תחושת המסתוריות האופפת אותו. גם אם לא נראה, יש לו חיבור מאוד חזק לרוחניות, אוהב וזקוק לשקט וכדי להירגע הוא מסתגר בפינה השקטה שלו.

בשלילי, הוא יכול להיות ציני, סרקסטי, פסיבי ואגרסיבי, לא גמיש ונוטה למצבי רוח קיצוניים.

במצבי לחץ, אנו רואים את נטייתו לקחת יוזמות ולהוביל ולהנהיג, תוך איסוף נתונים אנליטי ומתוכם לנהל גם ראשי מדינות ולפתור בעיות ולחצים שעלולים להביא לקשיים או למלחמות, מה שמסביר את המעורבות הצמודה שלו בכל הקורה במזרח התיכון.

כלפי חוץ, מבחינה רגשית יש בו משהו נוקשה, אך בתוכו קיים עולם רגשי אדיר המכיל הרבה רבדים פנימיים, רגשות ומערבולות רגשיות. מעל לפני השטח הוא נראה רגוע, אך בפנים כל הרגשות מתערבלות, הוא חושש מכמויות הרגש שאופפות אותו וחושש עוד יותר לבדוק לעומק את רגשותיו.

עולמו הפנימי עשיר, עמוק ורחב, גורם לו ללא מעט חרדות או חששות והם הסיבה שהוא שומר בקנאות על מנגנוני ההיגיון והשכלתנות שלו.

סובל מחוסר שקט, רגזנות ולעיתים גם מאדישות שעלולים לגרום לו לאבד את כושר ההבחנה ולגרום לו לחרדות שונות.

יש לו כושר לניתוחים אנליטים ולכל מצב הוא עושה אנליזה תוך שהוא בוחן ושואל שאלות למכביר. גם כאשר חייו גלויים לעיני העולם, עיסוקיו מתמקדים בצד החשאי של החיים, מאחורי הקלעים הוא חי במגדל השן שלו תוך תחושת נבדלות.

לפני למעלה משנתיים הוא נכנס למחזור חיים המכוון אותו לנסיעות רבות ומעורבות גדולה בפעילויות דיפלומטיות בינלאומיות. תקופה שחייב שיהיו בה שינויים.

האנרגיות בשנה הבאה יביאו איתם לא מעט עבודה קשה, גבולות ומגבלות, תקופה שתבקש ממנו לשמור על יציבות, לבדוק כל חוזה לפרטי פרטים לפני חתימה ובעיקר צורך לשמירת הקיים. בבחירות  2024  חייב להגיע שינוי שמשמעות, אם פוטין לא יצליח לשנות את החוקה הרוסית המגבילה את מספר הכהונות הרצופות האפשריות לנשיא מכהן, הוא יסיים את כהונתו ויפנה לעסקים בינלאומיים.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

יאיר נתניהו

לאחרונה התקשורת מספרת לא מעט על מעורבותו האישית של יאיר נתניהו בנעשה במשרד ראש הממשלה, בין אם זה נכון ובין אם לא, ברור שההשפעה של …

קראו עוד

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד

את לא יכולה להימנע מהייעוד שלך

אני מכירה אותה היטב, למעלה מ- 20 שנה. היא דעתנית, עקשנית ויודעת טוב מכולם מה צריך לעשות. בשנותי הראשונות בסמטאות הנומרולוגיה, היא הייתה בין הראשונות …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה