סתיו שפיר

עושה רושם שבקרוב סתיו שפיר תמצא עצמה מחוץ לכנסת. כרגיל סקרנותי שולחת אותי לבחון את התהליכים שהיא עברה בשנה האחרונה בראי הנומרולוגיה.

עושה רושם שסתיו שפיר תמצא עצמה מחוץ לכנסת. כרגיל סקרנותי שולחת אותי לבחון את התהליכים שהיא עברה בשנה האחרונה בראי הנומרולוגיה.

שמה של סתיו מגלה לנו אישה עוצמתית, סמכותית, נחושה, אנרגטית, עם כח הישרדות חזק וכח רצון איתן, פעילה, ייצרית וחמת מזג שאינה אוהבת הגבלות או שיכפו עליה הוראות. היא עקשנית מאוד, לא מוותרת בקלות ויכולה להיות ממש קשת עורף עם נטיה לביקורתיות. סתיו מעשית, נהנתנית, ויכולה להיות טובה מאוד בתחום העסקי והפיננסי.

השאיפה הנשמתית שלה היא לשלמות, להפיכת חלומות לעשייה ולהישגים פרקטיים. היא אחראית ואמינה, החיים בדרך כלל לא מקלים עליה וכדי לממש את המטרות שלה היא תצטרך לעבור הרבה אתגרים, עבודה קשה ובניית יסודות חזקים ומוצקים שמתוכם היא נבנית ומתחזקת ועליהם תיבנה ההצלחה שלה.
בתכונותיה הפנימיות היא מונעת על ידי נחישות, צורך בשליטה ושאיפה להישגים מרשימים, חשוב לה מאוד שהמעמד שלה יהיה גבוה ככל שניתן, היא תחרותית עם צורך חזק לדעת שהשיגה משהו משמעותי ובעל ערך בחיים.
תכונותיה החיצוניות מבליטות את הצורך שלה בחופש ומרחב ויציאה ספונטנית להרפתקאות, היא מאוד יצרית ולעתים קרובות חסרת מנוחה. יש לה פוטנציאל יצירתי מאוד גבוה ומודעות לכל מה שהיא עושה. את הרעיונות שלה היא מוציאה לפועל לאחר שתבחן באופן מודע את כל הצדדים והאפשרויות של הרעיון.

תאריך הלידה שלה מבליט עוד יותר את העוצמות הטמונות בה, יכולות הניהול, האינטלגנציה המאוד גבוהה שלה והצורך המפעם בה להנהיג ולהוביל, תכונות שמסבירות את ההתנהלות שלה בחודשים האחרונים שדחפו אותה לעזוב את המפלגה שלה, כי עמיר פרץ לא איפשר לה במיוחד להביע את קולה ומתוך כך גם הקימה מפלגה משל עצמה.
יש בה נטיה ל"חפירות" בתחומים שחשובים לה, במיוחד כשהיא מרגישה קורבנית (קורה לא מעט). היא תזזיתית, נעה ממקום למקום, אוהבת וזקוקה לשינויים מתמידים ולא אתפלא אם יתברר שיש לה סוג כלשהו של הפרעות קשב וריכוז. היא תמיד דרוכה, עירנית, ולא באמת יודעת לחוש שמחה או שלווה. הנחישות והמטרה שלה בדרך כלל תוצאה של דווקא ועקשנות המקשים על החיים שלה עוד יותר

שביל הגורל מסביר את האידאליזם שלה, הרצון לתקן ולשפר את העולם מתוך איכויות הומניות ופילנתרופיות. היא נותנת מעצמה לא מעט ומתאכזבת כאשר הנתינה שלה לא מוערכת או נדחית. היא כריזמטית, עם יכולות וורבליות גבוהות שיכולות לסחוף אחריה לא מעט צעירים, יכולות המסבירות את הבחירה שלה בפוליטיקה. הפה שלה הוא כלי העבודה שלה. אני הייתי ממליצה לה בחום לחזר אחרי צעירים שטופי אידיאולוגיה הומנית, אותם היא תסחף אחריה ותנחל הצלחה גדולה. הפוליטיקאים המבוגרים פחות מבינים או מתחברים לפוליטיקה החברתית שלה, אפשרי שהתזזיתיות שבה מלחיצה אותם קצת.

ביום הולדתה האחרון שחל ב- 17 במאי 2019, היא נכנסה לשנה השביעית של מחזור החיים הנוכחי שלה. שנה זו מבקשת ממנה לנוח, מעין שנת שבתון, היא נדרשת להרבה חשבון נפש, ומומלץ לה להיזהר מאשליות ולהישמע לקול הפנימי. השנה היא חשה ירידה באנרגיות, דברים מתעכבים וההמלצה הכללית היא לא להתחיל התחלות חדשות, כדאי לבחון את שגיאות העבר וללמוד מהן. זו גם שנה בה היקום מתקן את שגיאות באופן חד.

בשנה שלפני יום הולדתה סתיו הייתה בעיתוי שביקש ממנה להקים משפחה, היא לא מלאה את הצורך הזה ובשבוע שנכנסה לשנה השביעית היא ובן זוגה נפרדו.

כפי שכתבתי למעלה בשנה אישית 7 לא מומלץ להתחיל התחלות חדשות, מה עשתה סתיו? הקימה מפלגה חדשה. הסיכוי שהיא תצליח שואף לאפס והנה מפלגת העבודה התחברה למרץ וסתיו נשארה בחוץ. כל התהליכים שקרו לה בשנה האחרונה הינם מהלכים גורליים כדי שסתיו תעבור תהליך למידה שיסייע לה בהמשך דרכה.

האם היא תלמד? יכול להיות, אך גם יכול להיות שהעקשנות שלה תהיה בעוכריה והיא תשוב על שגיאות העבר כדי להוכיח את צדקתה. מה שבטוח שלאחר יום ההולדת הבא שלה, רואים מגמת התחזקות אנרגטית.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

יאיר נתניהו

לאחרונה התקשורת מספרת לא מעט על מעורבותו האישית של יאיר נתניהו בנעשה במשרד ראש הממשלה, בין אם זה נכון ובין אם לא, ברור שההשפעה של …

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

לראות את חצי הכוס המלאה

הוא הגיע אלי לפני ניתוח גדול ומפחיד באמירה אני אדם חסר מזל. מיד חישבתי את מפתו הנומרולוגית והתמונה שנגלתה לפני שונה בתכלית מהתמונה שיש לבחור …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה