על הנסיך הארי ומייגן מרקל

דבר נפל בבריטניה וכל הממלכה כמרקחה. הנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו כי הם מוותרים על מעמדם ועוברים לצפון אמריקה. התקשורת בכל העולם נסערת והתחיל מסע האשמות כנגד מייגן שהיא הגורם לקרע הגדול.

דבר נפל בבריטניה וכל הממלכה כמרקחה. הנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו  כי הם מוותרים על מעמדם ועוברים לצפון אמריקה.

התקשורת בכל העולם נסערת והתחיל מסע האשמות כנגד מייגן שהיא הגורם לקרע הגדול.

קיבלתי מספר פניות שאעשה סדר ואספר מי אשם בכל הסאגה הזו. מבחינתי צריך רק לבקש כדי שאכין מפות ואנתח קודם את מייגן ולאחר מכן את הארי.

מייגן מארקל

שמה המלא רייצ'ל מייגן מארקל והוא מעיד עליה כי יש בה נועם, המון רגישות, העצמת בעיות אך גם יכולת לגשר ולתווך בין אנשים עם בעיות סבוכות. עוד מלמד אותנו שמה כי היא חברותית מאוד, משדרת אופטימיות, זורמת בדרך כלל, יצירתית והמזל תמיד משחק לצידה.

שאיפת הנשמה שלה מגלה אישיות דיפלומטית מאוד שואפת לשלום ורודפת שלום ואמורים להיות לה אידיאלים וחזון, אלא אם הרגישות הגבוהה שלה מביאה אותה לדרמות ותגובות היסטריות במצבים שהם מעבר לכוחותיה. מומלץ לה ללמוד צניעות ופשטות.

בתכונותיה הפנימיות היא אמנותית, אנושית ונדיבה וקיים בה רצון גדול להרחיב את התודעה שלה. יש בה אהבה אוניברסלית ומאוד חשוב לה מה קורה בעולם כמו גם חשוב לה שיראו אותה כאשה חכמה, אמיצה בעלת מסוגלות הנהגה.

הסביבה הקרובה שלה תופסת אותה כאשה נעימה, אינטואיטיבית, אוהבת שלום, דיפלומטית, מלאת טאקט ומשתפת פעולה.

לאיזון היא יכולה להגיע רק אם תלמד להשתמש נכון בכח שלה.

תאריך הלידה שלה מגלה לנו כי בנוסף לכל האמור לעיל, יש בה גם תכונות שמקשות עליה להביע את הרכות הזו שיש לה משמה.

יום הלידה שלה מספר כי היא פועלת בצורה פרקטית, בעלת אופי חזק, ולעיתים לא מאפשרת לאחרים "זכות קדימה". היא שמרנית, בעלת דעות מוצקות על כל דבר, מקובעת, עם ירידה לפרטי פרטים מה שגורם לה לפעמים לראות רק את הפרטים  הקטנים ולא את התמונה כולה, עם חוסר יכולת להבחין בין עיקר לטפל, היא עלולה להיות שיפוטית ומאוד ביקורתית גם כלפי עצמה. עבודה קשה לא מפחידה, לכן גם היא לא חוששת להיפרד ממשפחת המלוכה ולצאת לדרך עצמאית.

במצבי לחץ היא מפגינה את תעצומות הנפש שלה. יש לה חשיבה מהירה וחדות לשון,  מאוד אנרגטית, שומרת סוד וחשובים לה מאוד כח, כסף ומעמד.

שביל הגורל שלה מכוון אותה לצורך בהתמדה, עבודה ועיבוד נכון של פרטים, אין לה אהבה יתירה להתחכמות והתפלפלות, היא ישירה וקורקטית, אוהבת קביעות, מסודרת ומאורגנת, קיימת אפשרות שתהיה לה אובססיה לסדר וניקיון.  כדאי לה ללמוד גמישות מהי ולהסתגל לשינויים והתנסויות.

נוח לה מאוד במסגרות , אך המסגרת הנכונה עבורה היא זו שהיא קבעה אותה.

כשהיא באלמנט החיובי שלה, היא תהיה פרקטית, הגונה, אמינה, אחראית, מסודרת ומאורגנת. באלמנט השלילי, היא תהיה חסרת היגיון, עצלה ולא מרוצה.

בגיל 32 היא נכנסה למחזור החיים השני של חייה הבוגרים, מחזור שמספר על פוטנציאל של פרסום עולמי. בשנה החמישית (שנה של שינויים) של מחזור זה היא נישאה להארי, בשנה השישית שהיא שנה של הקמת משפחה היא ילדה את ארצ'י ובחודש אוגוסט 2019 היא נכנסה לשנה של חשבון נפש והתבודדות, שנה המקודשת לפיתוח רוחני, שנה של אנרגיות חלשות וניסיון לתקן את שגיאות העבר בדרך פעולה חדשה.

נראה שהיא פועלת באופן אינטואיטיבי לתקן את טעויות העבר שלה. האם המהלך נכון עבור המשפחה? רק הזמן יעיד.

הנסיך הארי

שמו המלא של הארי הוא הנרי צ'ארלס אלברט דיויד ווינדזור. כל שם נותן להארי ארגז כלים שונה. השם הנרי מספר על אינטליגנציה סופר גבוהה,  חכם ומשכיל, רציני, חוקר לעומק את עצמו ואת האחרים, מופנם מאוד, אוהבת את הלבד ואת השקט שלו, מתעניין במסתרי החיים והיקום.

השם צ'ארלס נותן לו הרבה חן וקסם אישי, הוא חברותי, נעים, אופטימי, בדרך כלל זורם ספונטני, יצירתי ובעל דמיון עשיר.

השמות אלברט ודיוויד נותנים לו רצינות, בגרות, אחריות, איפוק, יעילות, מאורגן, לא ספונטני, בעל יכולת מימוש וביצוע.

שאיפת הנשמה שלו לתת ביטוי ליצירתיות שבו. תכונותיו האמנותיות מאפשרות לו לראות היופי שבחיים ויש בו רצון אמציתי לשמח אנשים ולגרום להם ליהנות ולצחוק. הוא מאושר כשהוא נותן משהו מעצמו.

בדיוק כמו מייגן, גם הארי בתכונותיו הפנימיות אנושי ונדיב עם רצון להרחיב את התודעה שלו. עם אהבה ורצון לשפר ולתקן את העולם, מאוד חשוב גם לו מה קורה בעולם.

הסביבה רואה את שמחת החיים שבו, היצירתיות, הפופולריות  ומתייחסת אליו כאל ילד קטן שהוא שמח, נחמד ומפונק עד שהוא לא מקבל את מה שהוא רוצה.

לאיזון הוא יכול להגיע רק דרך ביטוי עצמי ושמחת חיים.

יום הלידה שלו מחזק את הצורך שלו בעצמאות ורצון באינדיבידואליות, הוא שאפתן, מוחצן, אוהבת נסיעות וטיולים, נמשך לשרות הומניטרי, המשפחה שלו היא בעלת חשיבות עליונה,  הוא אוהב הרמוניה, נוהג על פי ערכים גבוהים אך יכול להיות גם עקשן ולוחמני ואוי למי שיעמוד בדרכו כאשר יגלה שפגעו באמון שנתן. הוא יכול בקלות להיות מנהיג שיסחוף המונים ואם הפוליטיקה תגרה את סקרנותו בקלות הוא יכול לפנות אליה ולהצליח.

במצבי לחץ בדרך כלל ישתוק, למרות שיש לו יכולת וורבלית טובה ומוטב לו לדבר ולהסיר דברים מהלב.

שביל הגורל שלו מנחה אותו להצטיין, להנהיג ולהוביל. הוא לא אוהב לקבל הוראות, קל לו מאוד לחלק אותם, הוא יוזם, אוהב מאוד התחלות חדשות, מקומות ורעיונות חדשים ואין ספק שהוא הגורם העיקרי לרצונו ללכת עם משפחתו לדרך עצמאית.

ביום הולדתו האחרון הוא נכנס לשנה הראשונה של מחזור החיים השני שלו. זוהי שנה של התחלה חדשה כשהגורל מבקש ממנו לצאת לדרך עצמאית דרך שיתופי פעולה. מפתו מראה מהפך בחיים שתתחיל השנה ובמהלך 9 השנים הקרובות ואפשרות לקבלת כספים ללא עמל, אני תוהה איך זה יתחבר לרצון שלו להיפרד מהמחוייבויות המלכותיות שלו. העתיד טומן לו מנהיגות עתידית, אולי בפוליטיקה ואולי בכיוון הומניטרי יותר, הזמן יספר לנו.

נשאלתי מי אשם במהלך שלהם, אני אומרת שאף אחד לא אשם, היו מהלכים גורליים שהיוו טריגרים לצורך שלהם בשינוי, שניהם משלימים אחד את השניה בתכונות שלהם, יש ביניהם חיבור טוב, הדעות ההומניטריות זהה אצל שניהם, יש להם אידיאלוגיות משותפות, שניהם דברים במטרות שלהם ועקשנים מאוד, עקשנות שגם יכולה לגרום להם להתנתק מהמשפחה המלכותית מבלי ליידע אף אחד.

אני מניחה שהיו במשפחה אינטריגות שונות ומלחמות כח שגרמו לנסיך הארי ולדוכסית מסאסקס להגיד תודה רבה אבל לא תודה ולעבור לגור בקנדה.

באופן אישי, אני מאחלת להם הצלחה בכל אשר ילכו.

 

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

טוב שם משמן טוב

השם שלנו נושא משמעות גדולה מאוד עבור כל אחד מאתנו. דרכו מזהים אותנו, קוראים לנו, מדברים עלינו, בקיצור השם שלנו הוא חלק בלתי נפרד וחשוב מהאני שלנו.
מהי משמעות השם על פי הנומרולוגיה?

קראו עוד

אנה ארונוב ואייל אלגבי

אנה ארונוב בתכונותיה של אנה אנו רואים נשיות רכה ומעודנת, אנרגטיות, הגיון ורגישות גבוהה. חשוב לה להיצמד לתוכניות מוגדרות ומסודרות, היא שמרנית, עם דעות מוצקות …

קראו עוד

מספרים מספרים על עיתויים

"לכל זמן ועת לכל חפץ" (קהלת)
בנוסף ליכולת של הנומרולוגיה לספר על התכונות האישיות וההתנהלות האישית שלנו, היא גם יודעת לכוון אותנו לפוטנציאל החיים הבוגרים שלנו דרך מחזורים בחיים. כל מחזור הוא תקופה המחושבת מתוך תאריך הלידה.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה