אנה ארונוב ואייל אלגבי

אנה ארונוב

בתכונותיה של אנה אנו רואים נשיות רכה ומעודנת, אנרגטיות, הגיון ורגישות גבוהה. חשוב לה להיצמד לתוכניות מוגדרות ומסודרות, היא שמרנית, עם דעות מוצקות על כל דבר ודי אומץ ואמונה באידיאלים שלה, היא מקובעת בהרגלי העבודה שלה ונוטה לעבוד יותר מדי, לכן לא מפליא שכרקדנית היא הגיעה למעמד המקצועי שלה. מסורה, נאמנה ולעיתים עלולה להיות עקשנית וחסרת גמישות. למרות השמרנות הטבעית שלה, יש לה אינטואיציות לא רגילות  ונהיה טבעית לידע רוחני ומיסטי. היא יודעת לפתור בעיות בשיקול דעת. חשוב לה מאוד לבסס בית אוהב ויציב, היא דורשת משמעת גבוהה מעצמה ותדרוש גם מילדיה. לאנה יכולת לראות את כל הפרטים הקטנים שבחיים, מה שלעיתים מפריע לה להבחין בין עיקר לטפל גורם לה להיות ביקורתית כלפי הסובבים אותה.

במצבי לחץ היא פועלת בדרך אנליטית, תאסוף נתונים לפני שתפעל בדרך המיוחדת לה, ללא צורך בסיוע מאף אחד והיא מאוד לא אוהבת לקבל הוראות, לכן לא מפתיע שהיא בחרה להיות עצמאית בעסוקה.

למרות שכלפי חוץ נראה כי יש באנה משהו מאוד נוקשה מבחינה רגשית, יש בתוכה עולם רגשי אדיר, עם המון רבדים עמוקים של רגשות ומערבלות רגשיות שמפחידות אותה, העומק הנפשי שלה הוא הסיבה שהיא /שומרת בקנאות על ההגיון והשכלתנות שלה. היא ניחנה באינטליגנציה גבוהה הרבה מעל הממוצע שמתפתחת עם הגיל  יחד עם כושר מחשבתי גבוה וחשיבה מחוץ לקופסא. מתאים לה להיות בעולם הלמידה, מן הסתם לא מן הנמנע שבזכות אהבתה לריקוד היא מצאה עצמה מלמדת ריקוד.

כשהיא נפגעת, הנטיה הראשונה שלה להשתבלל בתוך עצמה, לכן לא מפתיע שתקופה ארוכה נמנעה מאהבה כדי שלא תיפגע. היא זקוקה לשקט ולפינה השקטה שלה. וגם למרחב וחופש אישי.

פוטנציאל הגורל שלה מראה פרסום והצלחה מקצועית.

מחזור החיים הנוכחי שלה מבקש ממנה להקים משפחה עם 2 ילדים, והשנה הנוכחית שלה היא מאוד משמעותית עבורה לכן לא מפתיעה שהיא מצאה בה אהבה

צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אנה ארונוב

אייל אלגבי

ההתאמה בינו לבין אנה טובה מאוד. הוא בחור חכם, וכמו אנה גם הוא אינטלגנט מעל הממוצע, עם עולם פנימי ועמוק נפשי עשיר ומשיכה לרוחניות. הוא רגיש מצד אחד, עם יכולת ניהול גבוהה והוא זקוק לשקט, לפינה השקטה, למרחב ולחופש אישי, לכן ברור שהוא ואנה יודעים לתת מרחב אחד לשני. יש לו כושר ניהולי גבוה, הוא יצירתי ובעל יכולת וורבלית מעולה. אייל בחור מסודר ומאורגן יותר מאנה, גם הוא רואה את הפרטים הקטנים שבחיים וגם לא יש ביקורת עצמית וחיצונית גבוהה.

פוטנציאל הגורל שלו מראה כי גם ממנו היקום מבקש להקים משפחה עם 2 ילדים. השנה הבאה של תהיה מאוד משמעותית ומיוחדת עבורו ולא מן הנמנע בשנה הבאה נשמע על התפתחויות משמחות ביחסיהם של השניים.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

מי אתה ג'ף בזוס?

בשנה האחרונה בחנתי מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות

קראו עוד

אביגדור ליברמן

רבות דובר על איווט, האיש שמטפח באדיקות את ההילה החשאית האופפת אותו ונראה לי שכל השיחות סביב החשאיות הזו משרתת אותו מאוד.
אין ספק שהאיש מסקרן מאוד ומה יותר פשוט מלאפשר לנומרולוגיה לספר מי האיש דרך המספרים שלו?

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה