אנה ארונוב ואייל אלגבי

אנה ארונוב

בתכונותיה של אנה אנו רואים נשיות רכה ומעודנת, אנרגטיות, הגיון ורגישות גבוהה. חשוב לה להיצמד לתוכניות מוגדרות ומסודרות, היא שמרנית, עם דעות מוצקות על כל דבר ודי אומץ ואמונה באידיאלים שלה, היא מקובעת בהרגלי העבודה שלה ונוטה לעבוד יותר מדי, לכן לא מפליא שכרקדנית היא הגיעה למעמד המקצועי שלה. מסורה, נאמנה ולעיתים עלולה להיות עקשנית וחסרת גמישות. למרות השמרנות הטבעית שלה, יש לה אינטואיציות לא רגילות  ונהיה טבעית לידע רוחני ומיסטי. היא יודעת לפתור בעיות בשיקול דעת. חשוב לה מאוד לבסס בית אוהב ויציב, היא דורשת משמעת גבוהה מעצמה ותדרוש גם מילדיה. לאנה יכולת לראות את כל הפרטים הקטנים שבחיים, מה שלעיתים מפריע לה להבחין בין עיקר לטפל גורם לה להיות ביקורתית כלפי הסובבים אותה.

במצבי לחץ היא פועלת בדרך אנליטית, תאסוף נתונים לפני שתפעל בדרך המיוחדת לה, ללא צורך בסיוע מאף אחד והיא מאוד לא אוהבת לקבל הוראות, לכן לא מפתיע שהיא בחרה להיות עצמאית בעסוקה.

למרות שכלפי חוץ נראה כי יש באנה משהו מאוד נוקשה מבחינה רגשית, יש בתוכה עולם רגשי אדיר, עם המון רבדים עמוקים של רגשות ומערבלות רגשיות שמפחידות אותה, העומק הנפשי שלה הוא הסיבה שהיא /שומרת בקנאות על ההגיון והשכלתנות שלה. היא ניחנה באינטליגנציה גבוהה הרבה מעל הממוצע שמתפתחת עם הגיל  יחד עם כושר מחשבתי גבוה וחשיבה מחוץ לקופסא. מתאים לה להיות בעולם הלמידה, מן הסתם לא מן הנמנע שבזכות אהבתה לריקוד היא מצאה עצמה מלמדת ריקוד.

כשהיא נפגעת, הנטיה הראשונה שלה להשתבלל בתוך עצמה, לכן לא מפתיע שתקופה ארוכה נמנעה מאהבה כדי שלא תיפגע. היא זקוקה לשקט ולפינה השקטה שלה. וגם למרחב וחופש אישי.

פוטנציאל הגורל שלה מראה פרסום והצלחה מקצועית.

מחזור החיים הנוכחי שלה מבקש ממנה להקים משפחה עם 2 ילדים, והשנה הנוכחית שלה היא מאוד משמעותית עבורה לכן לא מפתיעה שהיא מצאה בה אהבה

צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אנה ארונוב

אייל אלגבי

ההתאמה בינו לבין אנה טובה מאוד. הוא בחור חכם, וכמו אנה גם הוא אינטלגנט מעל הממוצע, עם עולם פנימי ועמוק נפשי עשיר ומשיכה לרוחניות. הוא רגיש מצד אחד, עם יכולת ניהול גבוהה והוא זקוק לשקט, לפינה השקטה, למרחב ולחופש אישי, לכן ברור שהוא ואנה יודעים לתת מרחב אחד לשני. יש לו כושר ניהולי גבוה, הוא יצירתי ובעל יכולת וורבלית מעולה. אייל בחור מסודר ומאורגן יותר מאנה, גם הוא רואה את הפרטים הקטנים שבחיים וגם לא יש ביקורת עצמית וחיצונית גבוהה.

פוטנציאל הגורל שלו מראה כי גם ממנו היקום מבקש להקים משפחה עם 2 ילדים. השנה הבאה של תהיה מאוד משמעותית ומיוחדת עבורו ולא מן הנמנע בשנה הבאה נשמע על התפתחויות משמחות ביחסיהם של השניים.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ישראל ישראלי

ישראל ישראלי

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

אביגדור ליברמן

רבות דובר על איווט, האיש שמטפח באדיקות את ההילה החשאית האופפת אותו ונראה לי שכל השיחות סביב החשאיות הזו משרתת אותו מאוד.
אין ספק שהאיש מסקרן מאוד ומה יותר פשוט מלאפשר לנומרולוגיה לספר מי האיש דרך המספרים שלו?

קראו עוד

חתונה ממבט ראשון – דובי ואריק

הפגישו פסיכולוג, פסיכולוגית ומומחית ביולוגית והחליטו לזווג זיווגים. מכיוון שאף מדע עדיין לא צלח את הבנת הכימיה האנושית ולמרות שההפקה בוחנת גם כימיה של ריח, עדיין כימיה שנוצרת ממבט או מגע שרוצה עוד, מאוד קשה לצפות. הנומרולוגיה יודעת לראות תכונות של אנשים ולנתח את הסתברות התכונות האלה לחיבור טוב. בדקתי מה הנומרולוגיה יודעת לספר על החיבור של דובי ואריק.

קראו עוד

יום הולדת שמח לבני גנץ

יום ההולדת 60 לבני גנץ, הזדמנות לבדוק את המפה הנומרולוגית ולראות לאן מה מצפה לו בשנה הקרובה.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה