מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש. רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

ב- 3 באוקטובר, 2021, סיימתי מחזור חיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חדש. (על מחזורי החיים ניתן לקרוא כאן)

תשע השנים שהסתיימו  היו עבורי מיוחדים ובעלי משמעות גדולה באופן יוצא מן הכלל ומאז יום הולדתי שחל החודש, אני רוצה לכתוב ולספר לכם עליהם ולא מצאתי מילים לתאר לכם את העוצמה שהייתה שם.

הבוקר המילים הגיעו. זה כנראה הולך להיות פוסט מאוד ארוך, לכן, אכתוב ואפרסם אותו בחלקים.

הכל התחיל בחודש אפריל 2012, עבדתי אז בחברת הייטק ברמת החייל וכל בוקר וההרגשה שלא בא לי יותר, ביססה את עצמה בכל יום יותר ויותר. כאילו נעלמה ממני הוורקוהולית שהייתה נוסעת בכל בוקר בכיף לעבודה. במהלך הימים התחילו לקרות דברים בעבודה שהמאיסו אותה עלי לגמרי ושיחת נזיפה עם המנכ״ל הסתיימה בבקשתי שיפטר אותי. ככה קיבלתי את ההחלטה באותו הרגע.

סיכמנו שאעזוב יפה ונשארתי עוד חודש תוך שאני מחפשת ומוצאת עבודה קרוב מאוד לבית כדי להחליף מישהי שהמנכ״ל לא ״סבל״  ויצאה לחופשת לידה. המטרה הייתה שאחליף אותה באופן קבוע.

מיד בהתחלה הבנתי שנפלתי מהפח אל הפחת ואם נשאר בי עוד מעט רצון לעבוד, כאן הוא הסתיים, כשהחלטתי שכאשר קודמתי תשוב מחופשת הלידה אודיע שאני לא ממשיכה.

חודשיים לאחר מכן, הבכירה בבנותי עשתה רילוקיישן עם משפחתה וכמובן שהאנרגיות שלי לא היו בשיאן ובעלי ואני החלטנו שכל המשפחה כולל הבנות שבבית, טסים בספטמבר לארצות הברית, כדי להיות בחגים עם הבכורה שלנו ומשפחתה.

בחודש אוגוסט, חברתי הטובה אורלי כהן מבורך, הפגישה אותי עם מוצרי טיפוח חדשים שהגיעו לארץ ונמכרים בשיטת השיווק הרשתי וכדי לסייע לה, הצטרפתי והתחלתי להשתמש במוצרים שאכן התבררו כמעולים. בעבודה הרגשתי שאני כבר לא יכולה יותר וכשהמנכ״ל תפס אותי במסדרון והודיע לי שמכיוון שלי ולקודמתי יש את אותה ה״אישיות״, הם מחזירים אותה ואני לא ממשיכה, חייכתי לעצמי חיוך גדול ובשמחה סיפרתי למרכזית שבבנותיי (עו״ד מומחית לדיני עבודה)  שיצרה קשר והודיעה למקום העבודה שלי, שלפטר במסדרון נוגד את החוק וכך שיחות בין עו״ד השיגו תוצאה שאני עוזבת בספטמבר ומקבלת תשלום על שלושה חודשים נוספים. יששש.

קיבלתי ההחלטה שקיבלתי הייתה לקחת חופש ולהישאר בבית לאסוף אנרגיות, לקבל דמי אבטלה ולהמשיך הלאה עם אנרגיות מחודשות ותוך כדי, אני מחפשת באינטרנט מה ללמוד בשנה הזאת כשעיני נתקלו במודעה על לימודי נומרולוגיה, בהחלטה של שבריר שניה הרמתי טלפון ונרשמתי.

כך סיימתי את המחזור הקודם שלי שהיה בסימן של נסיעות, שינויים, וגם… פרסום.

ב-3 באוקטובר 2012, כשאין לי מושג מהי נומרולוגיה ומה זה אומר שנה אישית, התחלתי מחזור חיים חדש שעליו אמשיך לספר בפרק הבא.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

קראו עוד

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

מה בין הנומרולוגיה הקבלית לנומרולוגיה המערבית

לא אחת אני נשאלת מה השוני או ההבדל בין הנומרולוגיה הקבלית לנומרולוגיה המערבית.
אנסה להסביר לכם באופן שיבהיר את הנושא בדרך ברורה.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה