מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

את סמדר הכרתי בפייסבוק, משהו באנרגית הכתיבה שלה משך אותי אליה מאוד. במהלך השנים, נוצר ביננו קשר גם מחוץ למדיה החברתית ומפעם לפעם היא מייעצת לי ואני מייעצת לה. בשבוע שעבר קיבלתי ממנה את ההודעה הבאה:

 עכשיו אני מבינה את המשוב.

רק מהקורונה קיבלתי 25 אלפי שח (! ומה עוד אפשרי?)

ונכנסו לי עוד שני פרויקטים בשווי של XX אלפי שח (!)

כאילו היקום אומר לי.. את צריכה להיות עם הילדים והנה כסף כדי שתוכלי לשבת בשקט איתם בלי דאגות.

מטורף.

יחד עם דמי הלידה והכל… הגעתי לסכומים משמעותיים וזה על זה שישבתי בבית והנקתי את הקטנצי'ק הנקה מלאה. 😂😂

המשוב שסמדר דיברה עליו הגיע דרך השנה האישית שלה, שנה 4.  על עיתויים ושנים אישיות תוכלו לקרוא כאן: https://elishevanum.co.il/about-timing/ .

רוב האנשים, חשים באנרגיות ירודות מאוד בשנה אישית 4,  שהיא שנה של משוב חיובי או שלילי. בתכלס מזוית הראיה האישית שלי, כל משוב שהיקום נותן לנו בין אם הוא שלילי ובין אם הוא חיובי, הוא משוב מעולה. כי המשמעות של משוב שלילי, היא משהו מתקיים בחיים שלנו שאינו נכון או אינו מתאים לנו ואינו משרת אותנו יותר ואז היקום מייצר טריגרים לשחרר אותנו מהמצב או מהמשהו שאינו תורם לנו  ומכיוון שבדרך כלל אנחנו לא מבינים את המצב,  תמיד הטריגרים לא נעימים לנו. בנוסף, לא תמיד קיימת הלימה בין מה שאנחנו חושבים או מרגישים על המצב ובין מה שהגורל חושב או מתכנן עבורו.

והנה סוף סוף, סמדר הבינה את המשמעות המדויקת של המשוב שקיבלה.

סמדר, היא בעלת עסק מצליח,  בין לקוחותיה חברות וארגונים גדולים  ובעקבות הלידה השניה שלה, היא קיבלה החלטה  להישאר בבית עם התינוק ואז באה הקורונה והאפשרות לחזור לעבוד בחוץ ירדה מהפרק. בהתחלה היא הייתה בטוחה שהישיבה בבית היא חלק מהמשוב של השנה האישית שלה ותוך כדי תהיות החליטה להתחיל לעבוד מהבית, והנה משוב חיובי לחלוטין, כפי שסמדר כתבה  לי: כאילו היקום אומר לי.. את צריכה להיות עם הילדים והנה כסף כדי שתוכלי לשבת בשקט איתם בלי דאגות.

לאחר קבלת ההודעה שלה, רצתי למפה הנומרולוגית שלה, היה חשוב לי להבין מה היה המסר הגדול של מחזור החיים שלה.

וזה מה שהשבתי לה:  מתה על נומרולוגיה. את נמצאת בפסגה 42, שאומרת קודם כל בית על קרקע. פסגה 4 מבקשת כל הקשור למבנים וקרקעות, כספים ומדים (צבא, משטרה וכו').

אתגר 2, מדבר על ילדים, זוגיות, שיתופי פעולה. עוד הגורל מבקש ממך לשמור על המשפחה והוא יתן בתמורה שינוי. תוסיפי לפסגה 4 שאת בשנה 4, עובדת מהבית ומגדלת את הילדים והנה לך משוב חיובי עם תוצאה כספית משביעת רצון .

אז מהם מחזורי החיים?

בין גיל 18 ל-26 , לפי שביל הגורל שהוא סה"כ תאריך הלידה, כל אחד מאתנו מתחיל את מחזור החיים הבוגר שלו. זה אומר שמי שמתחיל את מחזור החיים הבוגר שלו בגיל 26, בגיל זה הוא יהיה עם בגרות נפשית של בחור בן 18.

כל מחזור חיים הוא בן 9 שנים ומורכב מפסגה ואתגר, שהם הנחיות להתנהלות במהלך מחזור החיים.

בכל תום תקופת פסגה, אנו נמצאים בתחושה שהחיים מחליפים הילוך ומתקרב עלינו שינוי כלשהו.

חלק מהנומרולוגים מתייחסים לארבעת הפסגות הראשונות, מכיוון שהן הפסגות החשובות ביותר בחיי האדם, כמובן שיש עוד פסגות, החיים לא נעצרים לאחר הפסגה הרביעית,  אך לצורך המאמר הזה, גם אני אתייחס לארבעת הפסגות או מחזורי החיים הראשונים.

הפסגה הראשונה מתחילה בין הגילאים 18-26, היא גם פסגת הילדות, אנו רואים בה את האנרגיה בה גדלו הילד או הילדה. מעבר לכך, בחיים הבוגרים הפסגה נקראת פסגת החיפוש, כי זו התקופה בה אנחנו מחפשים מה ללמוד, במה לעסוק, עם מי נבנה חיים, זהו הזמן חיפוש הזהות העצמית שלנו.

הפסגה השניה מתחילה בין הגילאים 36 – 27, מייצגת את החובות שבחיים, לאחר שמצאנו את שחיפשנו בפסגה הקודמת, אנו משקיעים את כל האנרגיות שלנו בהקמת המשפחה, פרנסה והתקדמות בעבודה.

הפסגה השלישית מתחילה בין הגילים 46 – 37, נקראת מחזור היתד, לאחר שהתפתחנו והיכנו שורשים לפי ההוראות וההנחיות שקיבלנו מהפסגות והאתגרים, מתפתחת בנו התעניינות בתחומים רחבים ושונים וגם מתחיל להניע אותנו רצון לשינוי. אין לי ספק שלא מעט מכם, שינו את העיסוק שלהם בסביבות גילאים אלו. אני יכולה להעיד על עצמי, שבסביבות גיל 40, התחלתי במסע חיים של לימודים הקשורים ברובם בענייני הרוח וכלים טיפוליים.

הפסגה הרביעית מתחילה בין הגילאים 56 – 47, נקראת מחזור הבינה, זו התקופה בה אנו עוסקים בחכמה שהשגנו במהלך החיים שלנו.

כפי שכבר כתבתי, הפסגות לא מסתיימות כאן, אלא ממשיכות לכל אורך חיינו, אך ארבעת הפסגות הראשונות לחיינו הן בעלות המשמעות הגדולה ביותר. לפסגות  קשר הדוק באירועים והמאורעות שקרו לנו במהלך החיים, לא ניתן להתעלם מהן מכיוון שהן מנחות אותנו כיצד להתכונן לפני כל מחזור.

בצמוד לכל פסגה יש את האתגר שמספרו מלמד אותנו את הדרך בה עלינו לממש את הפסגה.

למספרי השם ותאריכי הלידה יש משמעות גדולה מאוד ביכולת של האדם לממש את הפסגה שלו במלואה.

לדוגמא: אם סה"כ השם של אדם מסתכם במספר 1 ואחת הפסגות שלו היא 1, היכולת שלו לממש את הפסגה תהיה טובה ומוצלחת, כי יש לו את כל הכלים לממש אותה.

אז מה משמעות כל מספר בפסגה?

פסגה מס' 1  – הזדמנות לנהל, להנהיג, להיות ייחודי, להתחיל התחלות חדשות.

פסגה מס' 2 – מבקשת שיתופי פעולה, התנהלות בטאקט ודיפלומטיה וגם הולדה.

פסגה מס' 3 – תקופה של מימוש וביטוי היצירתיות, חברתית ורומנטית.

פסגה מס' 4 – דורשת להתמקד עבודה, סבלנות ומעשיות. לא תמיד היא קלה אך מי שמצליח לממש אותה במלואה רואה שכר בעמלו.

פסגה  מס' 5 – שינויים, נסיעות, טיולים.

פסגה מס' 6– תקופה שכולה מחויבות משפחתית.

פסגה מס' 7 – עוסקת, ברוחניות, בהתרחבות הנשמה ובסביבה טיפולית.

פסגה מס' 8 – מבקשת שיווי משקל ושיפוט נכון, מאמץ ואומץ, ועסק עצמאי.

פסגה מס' 9 – מפנה אותנו ללמד, ללמוד ולתת אהבה ללא תנאי, הדרכה והעברת מסרים.

אהבתם? אשמח אם תכתבו לי  מחשבותיכם

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

קראו עוד

חתונה ממבט ראשון – דובי ואריק

הפגישו פסיכולוג, פסיכולוגית ומומחית ביולוגית והחליטו לזווג זיווגים. מכיוון שאף מדע עדיין לא צלח את הבנת הכימיה האנושית ולמרות שההפקה בוחנת גם כימיה של ריח, עדיין כימיה שנוצרת ממבט או מגע שרוצה עוד, מאוד קשה לצפות. הנומרולוגיה יודעת לראות תכונות של אנשים ולנתח את הסתברות התכונות האלה לחיבור טוב. בדקתי מה הנומרולוגיה יודעת לספר על החיבור של דובי ואריק.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה