כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

בדרך כלל, לפני שאני בוחנת את המספרים, הדבר הראשון שאני עושה בפגישת ייעוץ בין אם היא בזום או בפגישה פרונטלית, אני מתבוננת במי שמולי, רואה את שפת הגוף, את העיניים, הידיים וגם כיצד הראש מוחזק.

הרבה אינפורמציה מתקבלת מההתבוננות הזו, לפעמים גם מתגלה סיפור חיים שלם.

כשאורנה הגיעה אלי, ראיתי בחורה יפהפיה, עם שיער ארוך וגולש, עיניים כהות מדברות, ארוכה וגבעולית. ממבט הראשון הבנתי שמישהו כיבה לה את האור מבפנים. שפת הגוף שלה סיפרה שהיא הייתה שמחה מאוד להיות שקופה ולהתמזג עם הקיר שבחדר.

חשבתי לתומי שקרה לה משהו שהיא רוצה להסתיר ולכן ההתמזגות הזו עם הסביבה.  גם קולה היה שקט, כאילו לדבר הוא מאמץ גדול עבורה.

כשישבנו והתבוננתי במפה שלה, נדהמתי לראות מפה של אישיות אחרת לגמרי. המפה שלה זעקה אינטליגנציה גבוהה מעל הממוצע, תעצומות נפש, חוזק ונחישות ומולי יושבת בחורה שנוהגת הפוך מהתכונות שלה.

בחנתי את המפה בשנית באופן עמוק יותר, ואז ראיתי ילדה שהוריה קירבנו אותה, אמא שהקטינה אותה וגרמה לה לחשוב שהיא לא שווה כלום ושום דבר טוב לא יצא ממנה. ואורנה כילדה קטנה האמינה לה, כי אמא יודעת הכל.

כששיתפתי במה שאני רואה היא אישרה שאכן כך היה, וכשסיפרתי לה שהמספרים מראים בחורה חזקה ונחושה, היא גיחכה בקולה שקט את חוסר הסכמתה.  עבודה טובה עשתה עליה האמא שלה.  

המספרים מספרים גם על הזוגיות של אורנה, לגבר שממשיך את עבודת האם. לא היה בה רצון לשמוע את מה שהיה למספרים לספר, אז הנחתי לזה ועברנו לשוחח על העיסוק שלה, או על העיסוק שנכון לה לעסוק בו.

כיום היא עובדת כסייעת במשפחתון בשכר זעום, כאשר הפוטנציאל שלה עצום וגדול הרבה יותר מזה.

לאורנה תכונות של מרפאה ולשם הכיוון שעליה ללכת, רק שיש בעל שמתעקש לאשר כל דבר, נראה כי גם בתחום הזה הוא יעצור אותה שחלילה לא תגדל.

בחנתי גם את מפת הבעל, גיליתי אדם שעבר ילדות לא פשוטה, עם דימוי עצמי מאוד נמוך, שנישא לילדה הכי יפה בגן והדרך היחידה שיכולה לשפר בעיניו את הדימוי העצמי שלו, היא להקטין אותה ולהשאיר אותה תלויה ונתמכת בו.

לכל אורך השיחה נראה היה כי אורנה לא מקבלת או מכילה את מה שהמספרים מספרים לה ובצער רב הבנתי, שכל שנאמר עובר דרך אוזניים לא שומעות.

למרות זאת ביקשתי ממנה ללכת לטפל בעצמה ולהתעקש ללמוד את מה שהוא הייעוד שלה.

כפי שכתבתי בתחילה, אורנה בחורה חזקה מאוד, כשהעוצמה הזו תעלה ותפרוץ מתוכה, לגמרי הולך לקרות, היא לא תשאיר אחריה אבק.

אני מחכה בקוצר רוח לראות את ראשה של אורנה מזדקף, את עיניה בורקות וכולה מאורת מבפנים ומגשימה את מי שהיא ואת מה שהיא נועדה להביא לעולם הזה.

איזו עצה אתם הייתם נותנים לאורנה?

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

חתונה ממבט ראשון – דובי ואריק

הפגישו פסיכולוג, פסיכולוגית ומומחית ביולוגית והחליטו לזווג זיווגים. מכיוון שאף מדע עדיין לא צלח את הבנת הכימיה האנושית ולמרות שההפקה בוחנת גם כימיה של ריח, עדיין כימיה שנוצרת ממבט או מגע שרוצה עוד, מאוד קשה לצפות. הנומרולוגיה יודעת לראות תכונות של אנשים ולנתח את הסתברות התכונות האלה לחיבור טוב. בדקתי מה הנומרולוגיה יודעת לספר על החיבור של דובי ואריק.

קראו עוד

יולי אדלשטיין

יו"ר הכנסת מאז 18 במרץ 2013, את רוב השנים הצליח לעבור בממלכתיות ובנועם. בחודש האחרון נראה כי נפגם משהו בממלכתיות שלו ועושה רושם כאילו הוא נלחם על כס תפקידו.
כרגיל, מהלכים כאלו מעוררים את סקרנותי הטבעית והלכתי לבדוק מה מספרת עליו הנומרולוגיה ומה מספרים המספרים שלו.

קראו עוד

סיפור אישי אופטימי עם סוף שמח

מחלה של בן משפחה, במיוחד מחלה קשה, מזעזעת את כל בני המשפחה. הבאתי לכם כאן את הסיפור המשפחתי האישי שלי, אם קיבלתם ממנו כח, זכיתי.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה