כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

בדרך כלל, לפני שאני בוחנת את המספרים, הדבר הראשון שאני עושה בפגישת ייעוץ בין אם היא בזום או בפגישה פרונטלית, אני מתבוננת במי שמולי, רואה את שפת הגוף, את העיניים, הידיים וגם כיצד הראש מוחזק.

הרבה אינפורמציה מתקבלת מההתבוננות הזו, לפעמים גם מתגלה סיפור חיים שלם.

כשאורנה הגיעה אלי, ראיתי בחורה יפהפיה, עם שיער ארוך וגולש, עיניים כהות מדברות, ארוכה וגבעולית. ממבט הראשון הבנתי שמישהו כיבה לה את האור מבפנים. שפת הגוף שלה סיפרה שהיא הייתה שמחה מאוד להיות שקופה ולהתמזג עם הקיר שבחדר.

חשבתי לתומי שקרה לה משהו שהיא רוצה להסתיר ולכן ההתמזגות הזו עם הסביבה.  גם קולה היה שקט, כאילו לדבר הוא מאמץ גדול עבורה.

כשישבנו והתבוננתי במפה שלה, נדהמתי לראות מפה של אישיות אחרת לגמרי. המפה שלה זעקה אינטליגנציה גבוהה מעל הממוצע, תעצומות נפש, חוזק ונחישות ומולי יושבת בחורה שנוהגת הפוך מהתכונות שלה.

בחנתי את המפה בשנית באופן עמוק יותר, ואז ראיתי ילדה שהוריה קירבנו אותה, אמא שהקטינה אותה וגרמה לה לחשוב שהיא לא שווה כלום ושום דבר טוב לא יצא ממנה. ואורנה כילדה קטנה האמינה לה, כי אמא יודעת הכל.

כששיתפתי במה שאני רואה היא אישרה שאכן כך היה, וכשסיפרתי לה שהמספרים מראים בחורה חזקה ונחושה, היא גיחכה בקולה שקט את חוסר הסכמתה.  עבודה טובה עשתה עליה האמא שלה.  

המספרים מספרים גם על הזוגיות של אורנה, לגבר שממשיך את עבודת האם. לא היה בה רצון לשמוע את מה שהיה למספרים לספר, אז הנחתי לזה ועברנו לשוחח על העיסוק שלה, או על העיסוק שנכון לה לעסוק בו.

כיום היא עובדת כסייעת במשפחתון בשכר זעום, כאשר הפוטנציאל שלה עצום וגדול הרבה יותר מזה.

לאורנה תכונות של מרפאה ולשם הכיוון שעליה ללכת, רק שיש בעל שמתעקש לאשר כל דבר, נראה כי גם בתחום הזה הוא יעצור אותה שחלילה לא תגדל.

בחנתי גם את מפת הבעל, גיליתי אדם שעבר ילדות לא פשוטה, עם דימוי עצמי מאוד נמוך, שנישא לילדה הכי יפה בגן והדרך היחידה שיכולה לשפר בעיניו את הדימוי העצמי שלו, היא להקטין אותה ולהשאיר אותה תלויה ונתמכת בו.

לכל אורך השיחה נראה היה כי אורנה לא מקבלת או מכילה את מה שהמספרים מספרים לה ובצער רב הבנתי, שכל שנאמר עובר דרך אוזניים לא שומעות.

למרות זאת ביקשתי ממנה ללכת לטפל בעצמה ולהתעקש ללמוד את מה שהוא הייעוד שלה.

כפי שכתבתי בתחילה, אורנה בחורה חזקה מאוד, כשהעוצמה הזו תעלה ותפרוץ מתוכה, לגמרי הולך לקרות, היא לא תשאיר אחריה אבק.

אני מחכה בקוצר רוח לראות את ראשה של אורנה מזדקף, את עיניה בורקות וכולה מאורת מבפנים ומגשימה את מי שהיא ואת מה שהיא נועדה להביא לעולם הזה.

איזו עצה אתם הייתם נותנים לאורנה?

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

סתיו שפיר

עושה רושם שבקרוב סתיו שפיר תמצא עצמה מחוץ לכנסת. כרגיל סקרנותי שולחת אותי לבחון את התהליכים שהיא עברה בשנה האחרונה בראי הנומרולוגיה.

קראו עוד

מספרים מספרים על עיתויים

"לכל זמן ועת לכל חפץ" (קהלת)
בנוסף ליכולת של הנומרולוגיה לספר על התכונות האישיות וההתנהלות האישית שלנו, היא גם יודעת לכוון אותנו לפוטנציאל החיים הבוגרים שלנו דרך מחזורים בחיים. כל מחזור הוא תקופה המחושבת מתוך תאריך הלידה.

קראו עוד

יולי אדלשטיין

יו"ר הכנסת מאז 18 במרץ 2013, את רוב השנים הצליח לעבור בממלכתיות ובנועם. בחודש האחרון נראה כי נפגם משהו בממלכתיות שלו ועושה רושם כאילו הוא נלחם על כס תפקידו.
כרגיל, מהלכים כאלו מעוררים את סקרנותי הטבעית והלכתי לבדוק מה מספרת עליו הנומרולוגיה ומה מספרים המספרים שלו.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד

מה בין הנומרולוגיה הקבלית לנומרולוגיה המערבית

לא אחת אני נשאלת מה השוני או ההבדל בין הנומרולוגיה הקבלית לנומרולוגיה המערבית.
אנסה להסביר לכם באופן שיבהיר את הנושא בדרך ברורה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה