כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

בדרך כלל, לפני שאני בוחנת את המספרים, הדבר הראשון שאני עושה בפגישת ייעוץ בין אם היא בזום או בפגישה פרונטלית, אני מתבוננת במי שמולי, רואה את שפת הגוף, את העיניים, הידיים וגם כיצד הראש מוחזק.

הרבה אינפורמציה מתקבלת מההתבוננות הזו, לפעמים גם מתגלה סיפור חיים שלם.

כשאורנה הגיעה אלי, ראיתי בחורה יפהפיה, עם שיער ארוך וגולש, עיניים כהות מדברות, ארוכה וגבעולית. ממבט הראשון הבנתי שמישהו כיבה לה את האור מבפנים. שפת הגוף שלה סיפרה שהיא הייתה שמחה מאוד להיות שקופה ולהתמזג עם הקיר שבחדר.

חשבתי לתומי שקרה לה משהו שהיא רוצה להסתיר ולכן ההתמזגות הזו עם הסביבה.  גם קולה היה שקט, כאילו לדבר הוא מאמץ גדול עבורה.

כשישבנו והתבוננתי במפה שלה, נדהמתי לראות מפה של אישיות אחרת לגמרי. המפה שלה זעקה אינטליגנציה גבוהה מעל הממוצע, תעצומות נפש, חוזק ונחישות ומולי יושבת בחורה שנוהגת הפוך מהתכונות שלה.

בחנתי את המפה בשנית באופן עמוק יותר, ואז ראיתי ילדה שהוריה קירבנו אותה, אמא שהקטינה אותה וגרמה לה לחשוב שהיא לא שווה כלום ושום דבר טוב לא יצא ממנה. ואורנה כילדה קטנה האמינה לה, כי אמא יודעת הכל.

כששיתפתי במה שאני רואה היא אישרה שאכן כך היה, וכשסיפרתי לה שהמספרים מראים בחורה חזקה ונחושה, היא גיחכה בקולה שקט את חוסר הסכמתה.  עבודה טובה עשתה עליה האמא שלה.  

המספרים מספרים גם על הזוגיות של אורנה, לגבר שממשיך את עבודת האם. לא היה בה רצון לשמוע את מה שהיה למספרים לספר, אז הנחתי לזה ועברנו לשוחח על העיסוק שלה, או על העיסוק שנכון לה לעסוק בו.

כיום היא עובדת כסייעת במשפחתון בשכר זעום, כאשר הפוטנציאל שלה עצום וגדול הרבה יותר מזה.

לאורנה תכונות של מרפאה ולשם הכיוון שעליה ללכת, רק שיש בעל שמתעקש לאשר כל דבר, נראה כי גם בתחום הזה הוא יעצור אותה שחלילה לא תגדל.

בחנתי גם את מפת הבעל, גיליתי אדם שעבר ילדות לא פשוטה, עם דימוי עצמי מאוד נמוך, שנישא לילדה הכי יפה בגן והדרך היחידה שיכולה לשפר בעיניו את הדימוי העצמי שלו, היא להקטין אותה ולהשאיר אותה תלויה ונתמכת בו.

לכל אורך השיחה נראה היה כי אורנה לא מקבלת או מכילה את מה שהמספרים מספרים לה ובצער רב הבנתי, שכל שנאמר עובר דרך אוזניים לא שומעות.

למרות זאת ביקשתי ממנה ללכת לטפל בעצמה ולהתעקש ללמוד את מה שהוא הייעוד שלה.

כפי שכתבתי בתחילה, אורנה בחורה חזקה מאוד, כשהעוצמה הזו תעלה ותפרוץ מתוכה, לגמרי הולך לקרות, היא לא תשאיר אחריה אבק.

אני מחכה בקוצר רוח לראות את ראשה של אורנה מזדקף, את עיניה בורקות וכולה מאורת מבפנים ומגשימה את מי שהיא ואת מה שהיא נועדה להביא לעולם הזה.

איזו עצה אתם הייתם נותנים לאורנה?

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

אנה ארונוב ואייל אלגבי

אנה ארונוב בתכונותיה של אנה אנו רואים נשיות רכה ומעודנת, אנרגטיות, הגיון ורגישות גבוהה. חשוב לה להיצמד לתוכניות מוגדרות ומסודרות, היא שמרנית, עם דעות מוצקות …

קראו עוד

על הנסיך הארי ומייגן מרקל

דבר נפל בבריטניה וכל הממלכה כמרקחה. הנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו כי הם מוותרים על מעמדם ועוברים לצפון אמריקה.
התקשורת בכל העולם נסערת והתחיל מסע האשמות כנגד מייגן שהיא הגורם לקרע הגדול.

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה