יאיר נתניהו

לאחרונה התקשורת מספרת לא מעט על מעורבותו האישית של יאיר נתניהו בנעשה במשרד ראש הממשלה, בין אם זה נכון ובין אם לא, ברור שההשפעה של הילד על אביו גדולה מאוד.

אז בואו נבחן את יאיר נתניהו בעיני הנומרולוגיה.

שמו של יאיר מעיד כי הוא אדם מעשי, ארצי וביקורתי. הוא אוהב חופש, תנועה ומרחבים פתוחים, אוהב נסיעות בעיקר לחו"ל וגם  אוהב פרוייקטים גדולים ואינו מסתפק בדברים קטנים הנתפשים בעיניו כרעים. עם זאת, הוא כן מבחין בכל הפרטים הקטנים לפרטי פרטים, מה שמפריע לו לראות את התמונה הכוללת ומבחין יותר בטפל מאשר בעיקר.

הוא איטי, ביקורתי, אוהב את הפינה השקטה שלו, לא אוהב שמטרידים אותו, לא נותן תשומת לב לדברים היפים שבחיים, מלא ביקורת שלילית על כולם וסובל מחוסר בטחון עצמי.

לא מחובר מספיק לרגשות שלו, לא רומנטי, לא מיני דיו, נעלב בקלות, חסר התלהבות, אנרגיות וחסר יוזמה.

לא הופתעתי לגלות כי לפי הנומרולוגיה, סביבת הילדות בה הוא גדל מקדשת כח, כסף ומעמד.

שאיפת הנשמה שלו היא למעשיות, משמעת ושיטתיות. הוא נדרש לסובלנות ומשמעת עצמית.

לעיתים הוא קשה ואפילו אכזרי כלפי אחרים. מומלץ לו להיזהר מקטנוניות, קמצנות, קנאת חינם ודאגנות יתר.

צילום: מארק שלום סלם, פלאש 90

בתכונותיו הפנימיות חשוב לו שהאחרים יראו אותו כמי שמשפחתו חשובה לו מאוד, אוהב, הרמוני. שיראו אותו כאדם שתורם לקהילה ושרווחת הכלל חשובה לו, שיש לו חמלה כלפי בני האדם ובעלי החיים. חשוב לו שיראו אותו כאדם אומנותי.  

הסביבה רואה אותו כאדם שקט, מסתורי, חכם ובעל יכולת אנליטית, חשוב לו שיראו אותו כמי ששולט ברגשותיו, כפרפקציוניסט. הוא נמשך אחרי מדעי הרוח והמיסטיקה, יש לו אינטואיציות מעולות, כדאי שילמד לא להתנתק מהמציאות ולא להישאב לחרדות שאופפות אותו.

תאריך לידתו מספר כי בהתנהלות היומיומית הוא רגיש מאוד, מעצים בעיות, יכול להיות נעים לסביבתו או שחצן ונקמן, יש בו נטיה לחיי זוהר, רברבנות ורכילות, הכסף בא לו בקלות והוא גם מפזר אותו בקלות. הוא שאפתן עם חלומות גדולים, ניחן בתעצומות נפש גדולות, והגורל גם מגיש לו טלטלות חיים שהוא ללא ספק יכול להתמודד איתם בשל כח הישרדות עצום.

כשימצא את בת זוגו, הוא יראה לה את אהבתו במעשים יותר מאשר הפגנת רגשות.

עם זאת, הוא יכול להיות גם מדכא, חסר סובלנות, שתלטן, אוהב בצע שלא מכיר את ערכו האמיתי של הכסף, נוקשה, אנוכי ומשתמש בכוחו הרב לרעה.

במצבי לחץ הוא עשוי להראות שקט ורוגע, אך בפנים החרדות גורמות לו לסערות רגשיות עזות, לכן לא מפתיע שבמצבים מסובכים במקצת, הוא נעלם עד שהוא אוסף כוחות ושב לעצמו. האינטליגנציה שלו גבוהה מאוד, הוא אוהב ללמוד ולחקור בנושאים המעניינים אותו.

שביל הגורל שלו מגלה כי דרכו למימוש הייעוד שלו היא דרך אזורי סמכות, כח וכסף, והייעוד שלו הוא לעסוק בכל הקשור בפרסום ושיווק.

מחזור החיים הראשון שלו שמעיד גם על סביבת הילדות שלו, מספר על סביבת עבודה ציבורית של אחד ההורים (לא מפתיע, נכון?)

ביום הולדתו האחרון ב- 26 ביולי, הוא נכנס למחזור החיים השני שלו, שמכין לו התחלות חדשות  והפסקת השהות בסביבה הציבורית. עוד הוא נדרש להקים משפחה במהלך 6 השנים הבאות.

בדיוק כמו אצל אמו, השנה בה יאיר נמצא מיום הולדתו האחרון,  היא שנה של התחלות חדשות, בדקתי גם את ה- 17 בספטמבר – בחודש ספטמבר יאיר יהיה בחודש של התחלות חדשות וה17 בחודש הוא יום של סיומים.

מכיוון שגם שרה נמצאת בדיוק כמו יאיר בשנה של התחלות חדשות, חודש של התחלות חדשות ויום של סיומים וסגירת מעגלים.

לי ברור, שביבי והפוליטיקה נפרדים.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

חתונה ממבט ראשון – דובי ואריק

הפגישו פסיכולוג, פסיכולוגית ומומחית ביולוגית והחליטו לזווג זיווגים. מכיוון שאף מדע עדיין לא צלח את הבנת הכימיה האנושית ולמרות שההפקה בוחנת גם כימיה של ריח, עדיין כימיה שנוצרת ממבט או מגע שרוצה עוד, מאוד קשה לצפות. הנומרולוגיה יודעת לראות תכונות של אנשים ולנתח את הסתברות התכונות האלה לחיבור טוב. בדקתי מה הנומרולוגיה יודעת לספר על החיבור של דובי ואריק.

קראו עוד

על שחרור מדאגות

 האם אפשר לשחרר? שהכל יבוא על מקומו כמו בדמיון בלי דאגות וטחינת מחשבות? רצונות, מחשבות, צרכים, בקשות כולם בשלב כזה או אחר נתקלים באין וודאות. …

קראו עוד

אל תבכי כי זה נגמר

אל תבכו כי זה נגמר, חייכו כי זה קרה דר' סוס אני משערת שאם אשאל כל אחת ואחד מכם איך אתם חשים כשדלת כלשהי בחיים …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה