יאיר נתניהו

לאחרונה התקשורת מספרת לא מעט על מעורבותו האישית של יאיר נתניהו בנעשה במשרד ראש הממשלה, בין אם זה נכון ובין אם לא, ברור שההשפעה של הילד על אביו גדולה מאוד.

אז בואו נבחן את יאיר נתניהו בעיני הנומרולוגיה.

שמו של יאיר מעיד כי הוא אדם מעשי, ארצי וביקורתי. הוא אוהב חופש, תנועה ומרחבים פתוחים, אוהב נסיעות בעיקר לחו"ל וגם  אוהב פרוייקטים גדולים ואינו מסתפק בדברים קטנים הנתפשים בעיניו כרעים. עם זאת, הוא כן מבחין בכל הפרטים הקטנים לפרטי פרטים, מה שמפריע לו לראות את התמונה הכוללת ומבחין יותר בטפל מאשר בעיקר.

הוא איטי, ביקורתי, אוהב את הפינה השקטה שלו, לא אוהב שמטרידים אותו, לא נותן תשומת לב לדברים היפים שבחיים, מלא ביקורת שלילית על כולם וסובל מחוסר בטחון עצמי.

לא מחובר מספיק לרגשות שלו, לא רומנטי, לא מיני דיו, נעלב בקלות, חסר התלהבות, אנרגיות וחסר יוזמה.

לא הופתעתי לגלות כי לפי הנומרולוגיה, סביבת הילדות בה הוא גדל מקדשת כח, כסף ומעמד.

שאיפת הנשמה שלו היא למעשיות, משמעת ושיטתיות. הוא נדרש לסובלנות ומשמעת עצמית.

לעיתים הוא קשה ואפילו אכזרי כלפי אחרים. מומלץ לו להיזהר מקטנוניות, קמצנות, קנאת חינם ודאגנות יתר.

צילום: מארק שלום סלם, פלאש 90

בתכונותיו הפנימיות חשוב לו שהאחרים יראו אותו כמי שמשפחתו חשובה לו מאוד, אוהב, הרמוני. שיראו אותו כאדם שתורם לקהילה ושרווחת הכלל חשובה לו, שיש לו חמלה כלפי בני האדם ובעלי החיים. חשוב לו שיראו אותו כאדם אומנותי.  

הסביבה רואה אותו כאדם שקט, מסתורי, חכם ובעל יכולת אנליטית, חשוב לו שיראו אותו כמי ששולט ברגשותיו, כפרפקציוניסט. הוא נמשך אחרי מדעי הרוח והמיסטיקה, יש לו אינטואיציות מעולות, כדאי שילמד לא להתנתק מהמציאות ולא להישאב לחרדות שאופפות אותו.

תאריך לידתו מספר כי בהתנהלות היומיומית הוא רגיש מאוד, מעצים בעיות, יכול להיות נעים לסביבתו או שחצן ונקמן, יש בו נטיה לחיי זוהר, רברבנות ורכילות, הכסף בא לו בקלות והוא גם מפזר אותו בקלות. הוא שאפתן עם חלומות גדולים, ניחן בתעצומות נפש גדולות, והגורל גם מגיש לו טלטלות חיים שהוא ללא ספק יכול להתמודד איתם בשל כח הישרדות עצום.

כשימצא את בת זוגו, הוא יראה לה את אהבתו במעשים יותר מאשר הפגנת רגשות.

עם זאת, הוא יכול להיות גם מדכא, חסר סובלנות, שתלטן, אוהב בצע שלא מכיר את ערכו האמיתי של הכסף, נוקשה, אנוכי ומשתמש בכוחו הרב לרעה.

במצבי לחץ הוא עשוי להראות שקט ורוגע, אך בפנים החרדות גורמות לו לסערות רגשיות עזות, לכן לא מפתיע שבמצבים מסובכים במקצת, הוא נעלם עד שהוא אוסף כוחות ושב לעצמו. האינטליגנציה שלו גבוהה מאוד, הוא אוהב ללמוד ולחקור בנושאים המעניינים אותו.

שביל הגורל שלו מגלה כי דרכו למימוש הייעוד שלו היא דרך אזורי סמכות, כח וכסף, והייעוד שלו הוא לעסוק בכל הקשור בפרסום ושיווק.

מחזור החיים הראשון שלו שמעיד גם על סביבת הילדות שלו, מספר על סביבת עבודה ציבורית של אחד ההורים (לא מפתיע, נכון?)

ביום הולדתו האחרון ב- 26 ביולי, הוא נכנס למחזור החיים השני שלו, שמכין לו התחלות חדשות  והפסקת השהות בסביבה הציבורית. עוד הוא נדרש להקים משפחה במהלך 6 השנים הבאות.

בדיוק כמו אצל אמו, השנה בה יאיר נמצא מיום הולדתו האחרון,  היא שנה של התחלות חדשות, בדקתי גם את ה- 17 בספטמבר – בחודש ספטמבר יאיר יהיה בחודש של התחלות חדשות וה17 בחודש הוא יום של סיומים.

מכיוון שגם שרה נמצאת בדיוק כמו יאיר בשנה של התחלות חדשות, חודש של התחלות חדשות ויום של סיומים וסגירת מעגלים.

לי ברור, שביבי והפוליטיקה נפרדים.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

סתיו שפיר

עושה רושם שבקרוב סתיו שפיר תמצא עצמה מחוץ לכנסת. כרגיל סקרנותי שולחת אותי לבחון את התהליכים שהיא עברה בשנה האחרונה בראי הנומרולוגיה.

קראו עוד

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

קראו עוד

בנימין נתניהו, קווים לדמותו בראי הנומרולוגיה.

הוא משמש כראש ממשלה למעלה מ- 10 שנים. יש לו אלפי מעריצים שאינם מסוגלים למצוא בו דופי ולראות בו משהו שלילי ויש לו מתנגדים רבים הרואים בו אדם מושחת וחסר מידות.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה