איזון באנרגיות נקביות וזכריות בזוגיות לפי הנומרולוגיה

הנומרולוגיה מחלקת את המספרים לקבוצות שונות על בסיס תכונות, סוגי עיסוק, ועוד. וגם על בסיס אנרגיה נקבית או זכרית.

המספרים 2, 3, 6, 7, 9 הם מספרים עם אנרגיה נקבית
ומספרים 1, 4, 5, 8 הם מספרים עם אנרגיה זכרית

ללא קשר למין שלנו, תאריך הלידה של כל אחד מאיתנו, יכול להיות מורכב מאנרגיות נקביות וזכריות, או רק מאנרגיות מין אחד. בזוגיות, ככל שמדובר בזוגיות הטרוסקסואלית, נכון שהאישה תממש את האנרגיה הנקבית שבתאריך הלידה שלה, ובן הזוג יממש את האנרגיה הזכרית. כדאי, אך לא תמיד זה כך. אנו נשאף ליצור או לשמר את האיזון בין שני בני-הזוג. גם אם האישה תממש את האנרגיה הזכרית ובן זוגה יממש את האנרגיה הנקבית שלה, ישמר האיזון.

ומה קורה כשאין איזון? כאשר אני נדרשת לקריאת מפה של אדם המגיע אלי ליעוץ, תמיד אבקש גם את תאריך הלידה של החצי השני, על-מנת לראות את עולמו השלם ולתת פרספקטיבה נוספת על האדם שמולי.

Photo by Tim Mossholder on Unsplash
Photo by Tim Mossholder on Unsplash

רועי, הגיע אלי ליעוץ אחרי שמזה תקופה הוא מרגיש שהוא נע ונד בין עבודות ואינו מוצא את עצמו. מדובר באיש הייטק בכיר בעל שם בתחומו. הוא נולד ב-2 בחודש, מספר המייצג אנרגיה נקבית. בהתאמה, נגלה לפניי אדם רגיש מאוד, נעים הליכות ודי דרמטי. במפתו כמובן ישנם גם מספרים זכריים. כך גם סה"כ תאריך לידתו המספר 5, מספר זכרי המייצג גם תקשורת ואינטרנט. המספר מומש אצלו בחיים, ותאם לעיסוקו.

רעייתו נולדה ב- 8 בחודש, מספר המייצג אנרגיה זכרית. מדובר באשה חזקה מאוד, כריזמטית ומנהלת בכירה באחד המוסדות הפיננסיים הגדולים בארץ. כלומר שניהם מימשו דרך חייהם את האנרגיה הזכרית, בעוד האנרגיה הנקבית לא מומשה אצל אף-אחד מהם, מה שיצר חוסר איזון. אותו חוסר איזון הביא לתחושת הבלבול בעטיה הגיע אלי רועי ליעוץ ואותו חוסר איזון גם יצר לא מעט חיכוכים בין בני הזוג.

בדיקת המפה של בת הזוג, נראה כי היא נמצאת בתקופה של שינוי, שאמור להיות בהימצאות בסביבה טיפולית, אנרגיה נקבית החייבת לבוא לידי מימוש. בחיבור העיתוי והפסגה, לא היה לי ספק כי בקרוב מאוד היא תבקש לשנות את מקום העבודה שלה, למרות השכר הגבוה ממנו היא נהנית היום בתפקידה. היה ברור, שכאשר היא תבצע שינוי ותלך לכיוון הטיפולי יותר, הוא יצליח למצוא את עצמו יותר בקלות.

רועי חייך חיוך גדול וסיפר לי שאכן רעייתו כבר עכשיו מדברת על שינוי וכן אישר שהיא מאוד רוצה לטפל בנשים.

ונחשו מה? לאחר כשלושה שבועות התקשר אלי רועי וסיפר לי שאשתו התפטרה ממקום עבודתה וממש בסמיכות גם הוא חתם על חוזה ומתחיל בתפקיד ניהולי חדש בעוד שבוע.

כפי שכתבתי בתחילה, הכל שאלה של איזון.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

בנימין נתניהו, קווים לדמותו בראי הנומרולוגיה.

הוא משמש כראש ממשלה למעלה מ- 10 שנים. יש לו אלפי מעריצים שאינם מסוגלים למצוא בו דופי ולראות בו משהו שלילי ויש לו מתנגדים רבים הרואים בו אדם מושחת וחסר מידות.

קראו עוד

את לא יכולה להימנע מהייעוד שלך

אני מכירה אותה היטב, למעלה מ- 20 שנה. היא דעתנית, עקשנית ויודעת טוב מכולם מה צריך לעשות. בשנותי הראשונות בסמטאות הנומרולוגיה, היא הייתה בין הראשונות …

קראו עוד

איך דבר אחד מוביל לדבר שני או איך יצאתי בשאלה בגיל 13

מגיל צעיר ידעתי, שהחיים מלאים בהפתעות שמכוונות אותנו לכיוונים וגורל שונה ממה שאנחנו חשבנו ומבלי שתהיה לנו שליטה על כך. גדלתי במשפחה עם סיפור מורכב, …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה