איזון באנרגיות נקביות וזכריות בזוגיות לפי הנומרולוגיה

הנומרולוגיה מחלקת את המספרים לקבוצות שונות על בסיס תכונות, סוגי עיסוק, ועוד. וגם על בסיס אנרגיה נקבית או זכרית.

המספרים 2, 3, 6, 7, 9 הם מספרים עם אנרגיה נקבית
ומספרים 1, 4, 5, 8 הם מספרים עם אנרגיה זכרית

ללא קשר למין שלנו, תאריך הלידה של כל אחד מאיתנו, יכול להיות מורכב מאנרגיות נקביות וזכריות, או רק מאנרגיות מין אחד. בזוגיות, ככל שמדובר בזוגיות הטרוסקסואלית, נכון שהאישה תממש את האנרגיה הנקבית שבתאריך הלידה שלה, ובן הזוג יממש את האנרגיה הזכרית. כדאי, אך לא תמיד זה כך. אנו נשאף ליצור או לשמר את האיזון בין שני בני-הזוג. גם אם האישה תממש את האנרגיה הזכרית ובן זוגה יממש את האנרגיה הנקבית שלה, ישמר האיזון.

ומה קורה כשאין איזון? כאשר אני נדרשת לקריאת מפה של אדם המגיע אלי ליעוץ, תמיד אבקש גם את תאריך הלידה של החצי השני, על-מנת לראות את עולמו השלם ולתת פרספקטיבה נוספת על האדם שמולי.

Photo by Tim Mossholder on Unsplash
Photo by Tim Mossholder on Unsplash

רועי, הגיע אלי ליעוץ אחרי שמזה תקופה הוא מרגיש שהוא נע ונד בין עבודות ואינו מוצא את עצמו. מדובר באיש הייטק בכיר בעל שם בתחומו. הוא נולד ב-2 בחודש, מספר המייצג אנרגיה נקבית. בהתאמה, נגלה לפניי אדם רגיש מאוד, נעים הליכות ודי דרמטי. במפתו כמובן ישנם גם מספרים זכריים. כך גם סה"כ תאריך לידתו המספר 5, מספר זכרי המייצג גם תקשורת ואינטרנט. המספר מומש אצלו בחיים, ותאם לעיסוקו.

רעייתו נולדה ב- 8 בחודש, מספר המייצג אנרגיה זכרית. מדובר באשה חזקה מאוד, כריזמטית ומנהלת בכירה באחד המוסדות הפיננסיים הגדולים בארץ. כלומר שניהם מימשו דרך חייהם את האנרגיה הזכרית, בעוד האנרגיה הנקבית לא מומשה אצל אף-אחד מהם, מה שיצר חוסר איזון. אותו חוסר איזון הביא לתחושת הבלבול בעטיה הגיע אלי רועי ליעוץ ואותו חוסר איזון גם יצר לא מעט חיכוכים בין בני הזוג.

בדיקת המפה של בת הזוג, נראה כי היא נמצאת בתקופה של שינוי, שאמור להיות בהימצאות בסביבה טיפולית, אנרגיה נקבית החייבת לבוא לידי מימוש. בחיבור העיתוי והפסגה, לא היה לי ספק כי בקרוב מאוד היא תבקש לשנות את מקום העבודה שלה, למרות השכר הגבוה ממנו היא נהנית היום בתפקידה. היה ברור, שכאשר היא תבצע שינוי ותלך לכיוון הטיפולי יותר, הוא יצליח למצוא את עצמו יותר בקלות.

רועי חייך חיוך גדול וסיפר לי שאכן רעייתו כבר עכשיו מדברת על שינוי וכן אישר שהיא מאוד רוצה לטפל בנשים.

ונחשו מה? לאחר כשלושה שבועות התקשר אלי רועי וסיפר לי שאשתו התפטרה ממקום עבודתה וממש בסמיכות גם הוא חתם על חוזה ומתחיל בתפקיד ניהולי חדש בעוד שבוע.

כפי שכתבתי בתחילה, הכל שאלה של איזון.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

מספרים מספרים על עיתויים

"לכל זמן ועת לכל חפץ" (קהלת)
בנוסף ליכולת של הנומרולוגיה לספר על התכונות האישיות וההתנהלות האישית שלנו, היא גם יודעת לכוון אותנו לפוטנציאל החיים הבוגרים שלנו דרך מחזורים בחיים. כל מחזור הוא תקופה המחושבת מתוך תאריך הלידה.

קראו עוד

איילת שקד, יום האישה 2019

כהרגלי בכל שנה ביום האשה הבינלאומית, אני מעלה ניתוח נומרולוגי על אשה חזקה באקטואליה הציבורית. השנה בחרתי באיילת שקד שהיא לכל הדעות אישה חזקה שיודעת …

קראו עוד

מירי רגב

היא שנויה במחלוקת, לעיתים גם בקרב "אוהדיה" ולאחרונה היא מקבלת ביקורת רבה גם מאנשי שלומה. כשאישיות שאני לא מכירה מעירה בי רגשות שליליים, זה הזמן …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה