יוסי כהן לראשות הממשלה?

כשיוסי כהן סיים את תפקידו כראש המוסד, לא היה לי ספק שהוא מתכנן ללכת לפוליטיקה. כל גיחה שלו לערוצי הטלוויזיה חיזקה את ההבנה שלי שלזה הוא חותר מאז ומתמיד.

לאחרונה שמעתי ראיון איתו שבו הוא אמר שהוא עדיין לא בטוח שהוא רוצה ללכת לפוליטיקה ושאם הוא הוא ילך הוא ילך רק לראשות הממשלה.

האמירה הזו חיזקה את הבנתי שהוא יודע שהוא רוצה ללכת לפוליטיקה ורק אם יתנו להיות ראש ממשלה הוא יצטרף. זאת אומרת שהוא מצלף לראשות הליכוד או למפלגה אחרת שתקום והוא יצטרף רק במידה ויאפשרו לי להיות ראש המפלגה/ראש הממשלה.

כל הראיונות איתו נתנו לי תחושה שהאיש תואם בנימין נתניהו. לאחר השיחה האחרונה החלטתי לבדוק עד כמה הם דומים והכנתי את המפה הנומרולוגית שלו.

המפה הראתה לא רק שהוא תואם ביבי, הוא גם מתוחכם ממנו, חכם ממנו ומניפולטור גדול ממנו. לצערי בדיוק האיש המתאים לפוליטיקה הישראלית.

אז מה מספרת המפה שלו?

המספר שנוכח במפה שלו פעמים רבות הוא המספר 9

שמו יוסף מאיר כהן, מגלה אדם עם חשיבה אנליטית עם יכולות ניהול ומנהיגות גבוהים, אדם משפחתי שזקוק ליציבות זוגית, מיני והקשרים הרגשיים שלו מבוססים על חומרנות. הוא סגור מאוד ומתקשה לשחרר כעסים. השאיפה שלו היא לחופש ומרחב וזהו גם אחד השיעורים הגדולים שלו בחיים האלו, ללמוד להתגבר על יצרים, תאוות ודחיית סיפוקים. עליו להבין שמטרת הגבולות היא לשמור ולהגן עליו ערכית ומוסרית והחופש שלו הוא לבחור את הבחירה הנכונה.

בתכונותיו הפנימיות הוא ייצרי ומיני מאוד, הרפתקן (אסתכן ואומר שהוא נוטה לחוסר פחד), אוהב ללכת על הקצה ומתקשה בדחיית סיפוקים. התכונות המוחצנות שלו מעידות על כריזמה שופעת ויכולות וורבליות מעולות שמספרות גם שבניגוד לנתניהו הוא יודע ללהטט בין האמת לשקר בכשרון גדול מבלי להניד עפעף והוא עושה זאת כל הזמן.

תאריך הלידה הלועזי שלו, מעיד על אדם עצמאי שלא מסוגל וגם לא רוצה להיות מספר 2 לכן הגיוני לגמרי שהשאיפה הראשית שלו היא לראשות הממשלה. הוא יודע ליזום, להנהיג ולהוביל בזכות המון חכמה וקסם אישי שמסייעים לו לגרום לאנשים לעשות מה שהוא אומר להם או מבקש מהם.

ממצבי לחץ הוא יוצא בעזרת הכריזמה, הקסם האישי והיכולת הוורבלית שלו. ושביל הגורל שלו מפנה אותו לעבוד בכל מה שקשור ליכולת וורבלית טובה, כמו למשל: משפטים או כפי שהוא כבר בחר פוליטיקה. נראה שהוא כבר בחר בפוליטיקה, מעניין אם הפוליטיקה תבחר בו.

יום הלידה העברי שלו מגלה אדם אינטואיטיבי ויצירתי. הוא חושב בתמונות ונראה שהוא מוצא מידע ורעיונות משום מקום. האינטואיציה שלו היא המתנה הגדולה ביותר שלו והוא מונע על ידי צורך לדעת הכל על הכל.

שביל הגורל שלו מספר שהמפתח לאישיות שלו הוא הצורך בחופש ומרחב. הוא אוהב נסיעות, הרפתקאות, גיוונים ומפגשים עם אנשים חדשים ומעניינים.
הוא סקרן ויודע ומסוגל לתקשר עם כל אדם שיקרה בדרכו.

זה פחות או יותר המבנה האישיותי שלו, שהוא מורכב בהרבה ממה שכתבתי למעלה בקצרה.

כל התרכובת האישיותית שלו מוכיחה שהבחירה בו כראש מוסד, הייתה בחירה מעולה. הוא התאים לתפקיד והתפקיד התאים לו. השאלה שעולה כשאני כותבת, האם הוא מתאים להיות ראש ממשלה?

נכון שהתכונות שלו מראותו יכולות פוליטיות, אך מה שדוחף אותו לגשת לשם הוא הרבה (המון) אגו ויכולת למכור קרח לאסקימוסים. בעיני אלו בדיוק היכולות שדחפו את נתניהו שהיה בעיני ראש הממשלה הכושל ביותר במדינת ישראל.

יוסי כהן מומחה במניפולציות וריבוי ה-9 במפה שלו יכולה להעיד שאין לו חשש לשקר בהתאם לצרכים שלו, בניגוד לנתניהו שהשקרים שלו שקופים, המאזינים ליוסי כהן יתקשו להבחין אם הוא משקר והשקר, אם יהיה כזה, יתגלה רק לאחר זמן. הוא יסתכל לנו ישר בעיניים ויגיד כל מה שמשרת אותו בין אם זה נכון ובין אם לא ואותי באופן אישי זה דיי מלחיץ.

להבדיל מנתניהו, שמהסס וחושש בכל החלטה שהוא צריך לקבל, כושר קבלת ההחלטות של יוסי כהן מגיע מכושר מנהיגות טבעי, חשיבה עצמאית ואנליטית והבנה מיידית מה צריך לעשות כדי לקבל תוצאות רצויות. הוא הרבה יותר חכם ומתוחכם מנתניהו במידה מרובה ולכן, דווקא בתקופה הזו היה נכון מצד כל הגורמים לשתף את יוסי כהן בתהליכי המו״מ עם כל הגורמים העוסקים בנושא עסקת השבויים..

ומה אומר הגורל לגבי הסיכוי שלו להיות ראש ממשלה?

עד ליום ההולדת שלו הוא נמצא בשנה של סיומים לפי התאריך הלועזי ובשנה של שינויים לפי התאריך העברי, בשנים של סיומים לא יכולות להיות התחלות חדשות כך שלפחות עד ליום ההולדת שלו אני ממליצה לו בכנות להמתין בסבלנות.

יחד עם זאת, שנה מספר 9 היא שנה של סיומים וסגירות מעגלים. כמו כן, מספר 9 מאופיין ביכולת וורבלית גבוהה שאחד העיסוקים ששייך אליו זה פוליטיקה, לכן ברור למה החיידק הפוליטי מתחיל איתו אותו כבר עכשיו.

ב- 10 בספטמבר, 2024, הוא יחגוג יום הולדת 63, הוא יכנס למחזור חיים חדש ולשנה של התחלות חדשות שיהיו בסימן של אזורי סמכות והרבה כח. המשמעות של זה יכולה להיותו שבבחירות הקרובות הוא יכול להיבחר לראש ממשלה. אני מסופקת שזה יקרה, כי ברוב מפלגות הימין ומרכז ימין ישנם שועלים ותיקים ממנו שהספיקו לצבור טונות של אגו ורצון לא קטן לשליטה, כך שרק אם תקום מפלגה חדשה שראשיה יאפשרו לו להיות בראש, יגדל הסיכוי שלו להגיע לראשות הממשלה. רק כאשר הוא יצליח לצבור פז״ם בפוליטיקה, יתאפשר לו להתמודד על התפקיד הראשי במדינה ישראל, עד אז עומדים לחול שינויים רבים בחוקה של המדינה, אז עוד חזון למועד.

במידה והוא לא יהיה ראש ממשלה, צפויה לו הצלחה מאוד מאוד גדולה בעסקים ולדעתי שם המקום הנכון לו ביותר.

על מספר 9 ומה המשמעות שלו תוכלו לקרוא כאן https://elishevanum.co.il/number_9/

על בנימין נתניהו תוכלו לקרוא כאן https://elishevanum.co.il/bibi-netanyahu/

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Picture of אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

בני גנץ

אחרי שאתמול נפל דבר ובני גנץ פתח את פיו ואמר את דברו, הגיע הזמן לראות מיהו בני גנץ האיש. בחודשים האחרונים כולם דיברו על השקט ...
קראו עוד

אל תבכי כי זה נגמר

אל תבכו כי זה נגמר, חייכו כי זה קרה דר' סוס אני משערת שאם אשאל כל אחת ואחד מכם איך אתם חשים כשדלת כלשהי בחיים ...
קראו עוד

דנית ליבנת – חתונה ממבט ראשון 2020

חתונה ממבט ראשון כעת שנסתיימה העונה וכפי שכולם צפו, דנית ואמיר נפרדו, זה הזמן לבחון את הקשיים של דנית.
קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

יריב לוין והמהפכה

מזה כחודשיים שאני מנסה לכתוב את הפוסט הזה על יריב לוין והמילים לא מצליחות להגיע, כאילו המספרים הסתתרו מעיני. אז שחררתי. שלשום וועדת החוקה בראשות ...
קראו עוד

מספר 9 – חיובי או שלילי

הוא מספר תודעה עוצמתי המרמז על אחריות גדולה ושליחות גדולה עוד יותר, אצל אלה שיש להם אותו. הרבה יותר מתאים להם לעסוק באמנות מאשר ...
קראו עוד

הכוונה חודשית, כיצד היא מסייעת לנו

לא מעט פעמים סיפרתי על ההכוונות החודשיות שאני מפיקה בכל חודש ללקוחות המנויות שלי, אבל מעולם לא סיפרתי לכם איך משתמשים בהכוונה בכל חודש. הדרך להשתמש בהכוונה ...
קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top