מי אתה ג'ף בזוס?

בשנה האחרונה בחנתי מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות

בינואר 2019 צעקו כותרות החדשות: "ג'ף בזוס מתגרש ויש לו מאהבת"

עד אז לא היה לי מושג שהאיש קיים או מיהו ומה מעשיו, פתאום ביום אחד שימעו הגיע אלי מכל כיוון. מאז חלפה שנה, ואמזון ממשיכה להתרחב ולהתפשט, היום קראתי ששר המסחר של הודו לא כל כך מתרשם ממנו. נראה לי שזה זמן טוב לראות מי האיש, מה הביא אותו למקום שהוא נמצא בו היום ובכלל מה עובר עליו.

שמו Jeffrey Preston Bezos,  מעיד על אדם שגדל במשפחה נוקשה וביקורתית, עם כללים ברורים שכל המשפחה חייבת לפעול לפיהם. באישיותו הוא רומנטיקן, יצירתי, חברותי, מלא חן, ספונטני, זורם, פגיע אך גם סמכותי, החלטי, מעשי ונחוש עם כח עמידה והישרדות, כח רצון, שאפתן, הישגי, תחרותי, שתלטן עם שאיפה לכח כסף ומעמד. לא מפתיע שהגיע למקום שהגיע.

יום הלידה שלו מספר על אדם עם תפיסה מאוד מהירה של מצבים שונים שהוא נמצא בהם, עם יכולת פעולה זריזה מאוד, מחשבה יצירתית מאוד שרוצה הכל כאן ועכשו, חסר סבלנות, בעל אינטואיציה גבוהה, עיניו החדות לא מפספסות דבר, חכם, נעים, רגיש, מנהיג ובעל הרבה מזל, בדקה התשעים הכל תמיד מסתדר לו.  

במצבי לחץ הוא מתפקד בדרך אנליטית של איסוף ועיבוד נתונים ומיד יציאה לפעולה. גם כשהיה ילד לא אהב לקבל הוראות מאף אחד והוא מצפה שכולם ימלאו את ההוראות שלו. ניתן לסמוך עליו שיסייע וידאג להוציא את הסביבה שלו מכל מצב לחוץ שיהיה.

בינואר 2019 הוא חגג יום הולדת ונכנס לעיתוי שמבקש לתקן את שגיאות העבר, מצבים שהוא היה אמור לשנות שנתיים קודם ולא שינה, לכן במפתיע בינואר יצאה ההודעה על גירושיו ובאוגוסט 2019 הוא נישא למאהבת. אין לי ספק ש-2019 לא הייתה קלה עבורו, גם בעסקים לא הכל זרם לו, אך האדם החזק שהוא והמזל שמשחק לצידו סייעו לו להתגבר על שנה זו. החודש הוא נכנס לעיתוי שהוא באנרגיה של התחזקות אנרגטית וכלכלית, וינואר 2021 מצפה לו שנה של סיומים וסגירות מעגלים שיכילו לא מעט התלבטויות שלו לקראת התחלות חדשות שיגיעו בינואר 2022, אני מאוד סקרנית לדעת אלו התחלות חדשות יהיו לו, הרמז שיש לי מגלה קשיים ברומנטיקה ובחיי הנישואין, אך גם המשך הצלחה והתרחבות בעסקיו הרבים. אם היה שואל אותי, הייתי מזהירה אותו להישמר וללכת לפי החוקים, לבדוק לפרטי פרטים כל מסמך שהוא חותם עליו, ולא לעבור על החוק, כי יש סיכוי שאם יסטה, ייתפס.

בשנה האחרונה בחנתי  מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות של יצירתיות מחשבתית מפותחת, כח רצון, שאפתנות ונחישות בלתי נגמרת להגיע לכח, כסף ומעמד.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

הפוסל במומו פוסל

לא זורקים מבלי לנסות לתקןלא מעט פונות אלי נשים שהזוגיות שלהן בתפקוד לקוי,ושאלתן הראשונה האם כדאי להן להתגרש.בן זוגי לא מתייחס אלי, הוא כבר לא …

קראו עוד

לראות את חצי הכוס המלאה

הוא הגיע אלי לפני ניתוח גדול ומפחיד באמירה אני אדם חסר מזל. מיד חישבתי את מפתו הנומרולוגית והתמונה שנגלתה לפני שונה בתכלית מהתמונה שיש לבחור …

קראו עוד

דנית ליבנת – חתונה ממבט ראשון 2020

חתונה ממבט ראשון
כעת שנסתיימה העונה וכפי שכולם צפו, דנית ואמיר נפרדו, זה הזמן לבחון את הקשיים של דנית.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה