מי אתה ג'ף בזוס?

בשנה האחרונה בחנתי מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות

בינואר 2019 צעקו כותרות החדשות: "ג'ף בזוס מתגרש ויש לו מאהבת"

עד אז לא היה לי מושג שהאיש קיים או מיהו ומה מעשיו, פתאום ביום אחד שימעו הגיע אלי מכל כיוון. מאז חלפה שנה, ואמזון ממשיכה להתרחב ולהתפשט, היום קראתי ששר המסחר של הודו לא כל כך מתרשם ממנו. נראה לי שזה זמן טוב לראות מי האיש, מה הביא אותו למקום שהוא נמצא בו היום ובכלל מה עובר עליו.

שמו Jeffrey Preston Bezos,  מעיד על אדם שגדל במשפחה נוקשה וביקורתית, עם כללים ברורים שכל המשפחה חייבת לפעול לפיהם. באישיותו הוא רומנטיקן, יצירתי, חברותי, מלא חן, ספונטני, זורם, פגיע אך גם סמכותי, החלטי, מעשי ונחוש עם כח עמידה והישרדות, כח רצון, שאפתן, הישגי, תחרותי, שתלטן עם שאיפה לכח כסף ומעמד. לא מפתיע שהגיע למקום שהגיע.

יום הלידה שלו מספר על אדם עם תפיסה מאוד מהירה של מצבים שונים שהוא נמצא בהם, עם יכולת פעולה זריזה מאוד, מחשבה יצירתית מאוד שרוצה הכל כאן ועכשו, חסר סבלנות, בעל אינטואיציה גבוהה, עיניו החדות לא מפספסות דבר, חכם, נעים, רגיש, מנהיג ובעל הרבה מזל, בדקה התשעים הכל תמיד מסתדר לו.  

במצבי לחץ הוא מתפקד בדרך אנליטית של איסוף ועיבוד נתונים ומיד יציאה לפעולה. גם כשהיה ילד לא אהב לקבל הוראות מאף אחד והוא מצפה שכולם ימלאו את ההוראות שלו. ניתן לסמוך עליו שיסייע וידאג להוציא את הסביבה שלו מכל מצב לחוץ שיהיה.

בינואר 2019 הוא חגג יום הולדת ונכנס לעיתוי שמבקש לתקן את שגיאות העבר, מצבים שהוא היה אמור לשנות שנתיים קודם ולא שינה, לכן במפתיע בינואר יצאה ההודעה על גירושיו ובאוגוסט 2019 הוא נישא למאהבת. אין לי ספק ש-2019 לא הייתה קלה עבורו, גם בעסקים לא הכל זרם לו, אך האדם החזק שהוא והמזל שמשחק לצידו סייעו לו להתגבר על שנה זו. החודש הוא נכנס לעיתוי שהוא באנרגיה של התחזקות אנרגטית וכלכלית, וינואר 2021 מצפה לו שנה של סיומים וסגירות מעגלים שיכילו לא מעט התלבטויות שלו לקראת התחלות חדשות שיגיעו בינואר 2022, אני מאוד סקרנית לדעת אלו התחלות חדשות יהיו לו, הרמז שיש לי מגלה קשיים ברומנטיקה ובחיי הנישואין, אך גם המשך הצלחה והתרחבות בעסקיו הרבים. אם היה שואל אותי, הייתי מזהירה אותו להישמר וללכת לפי החוקים, לבדוק לפרטי פרטים כל מסמך שהוא חותם עליו, ולא לעבור על החוק, כי יש סיכוי שאם יסטה, ייתפס.

בשנה האחרונה בחנתי  מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות של יצירתיות מחשבתית מפותחת, כח רצון, שאפתנות ונחישות בלתי נגמרת להגיע לכח, כסף ומעמד.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

נומרולוגיה ומספר 5 בעידן הקורונה

אף אחד לא אוהב בידוד כפוי. כאשר סוגרים אותך בבית ואין ביכולתך לצאת ולבוא לאן ומתי שהלב רוצה. מהיום שהקורונה באה לבקר במחוזותינו, אני לא מפסיקה לחשוב על אנשי ה-5 הנמצאים בבידוד.
אנשי ה-5 הם כל אלו, שסכום שמם הוא 5, יום הלידה או חודש הלידה שלהם הוא 5 וגם סה"כ המספרים של תאריך הלידה שלהם.

קראו עוד

דילמות בחיים ושינויים בעבודה

כשהקמתי את העסק שלי היו לי לא מעט דילמות בנושאים שונים, אני משערת מעת לעת יש לכל בעל עסק שאלות ובעיות שמחייבות אותו להחלטות שהן …

קראו עוד

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה