מי אתה ג'ף בזוס?

בשנה האחרונה בחנתי מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות

בינואר 2019 צעקו כותרות החדשות: "ג'ף בזוס מתגרש ויש לו מאהבת"

עד אז לא היה לי מושג שהאיש קיים או מיהו ומה מעשיו, פתאום ביום אחד שימעו הגיע אלי מכל כיוון. מאז חלפה שנה, ואמזון ממשיכה להתרחב ולהתפשט, היום קראתי ששר המסחר של הודו לא כל כך מתרשם ממנו. נראה לי שזה זמן טוב לראות מי האיש, מה הביא אותו למקום שהוא נמצא בו היום ובכלל מה עובר עליו.

שמו Jeffrey Preston Bezos,  מעיד על אדם שגדל במשפחה נוקשה וביקורתית, עם כללים ברורים שכל המשפחה חייבת לפעול לפיהם. באישיותו הוא רומנטיקן, יצירתי, חברותי, מלא חן, ספונטני, זורם, פגיע אך גם סמכותי, החלטי, מעשי ונחוש עם כח עמידה והישרדות, כח רצון, שאפתן, הישגי, תחרותי, שתלטן עם שאיפה לכח כסף ומעמד. לא מפתיע שהגיע למקום שהגיע.

יום הלידה שלו מספר על אדם עם תפיסה מאוד מהירה של מצבים שונים שהוא נמצא בהם, עם יכולת פעולה זריזה מאוד, מחשבה יצירתית מאוד שרוצה הכל כאן ועכשו, חסר סבלנות, בעל אינטואיציה גבוהה, עיניו החדות לא מפספסות דבר, חכם, נעים, רגיש, מנהיג ובעל הרבה מזל, בדקה התשעים הכל תמיד מסתדר לו.  

במצבי לחץ הוא מתפקד בדרך אנליטית של איסוף ועיבוד נתונים ומיד יציאה לפעולה. גם כשהיה ילד לא אהב לקבל הוראות מאף אחד והוא מצפה שכולם ימלאו את ההוראות שלו. ניתן לסמוך עליו שיסייע וידאג להוציא את הסביבה שלו מכל מצב לחוץ שיהיה.

בינואר 2019 הוא חגג יום הולדת ונכנס לעיתוי שמבקש לתקן את שגיאות העבר, מצבים שהוא היה אמור לשנות שנתיים קודם ולא שינה, לכן במפתיע בינואר יצאה ההודעה על גירושיו ובאוגוסט 2019 הוא נישא למאהבת. אין לי ספק ש-2019 לא הייתה קלה עבורו, גם בעסקים לא הכל זרם לו, אך האדם החזק שהוא והמזל שמשחק לצידו סייעו לו להתגבר על שנה זו. החודש הוא נכנס לעיתוי שהוא באנרגיה של התחזקות אנרגטית וכלכלית, וינואר 2021 מצפה לו שנה של סיומים וסגירות מעגלים שיכילו לא מעט התלבטויות שלו לקראת התחלות חדשות שיגיעו בינואר 2022, אני מאוד סקרנית לדעת אלו התחלות חדשות יהיו לו, הרמז שיש לי מגלה קשיים ברומנטיקה ובחיי הנישואין, אך גם המשך הצלחה והתרחבות בעסקיו הרבים. אם היה שואל אותי, הייתי מזהירה אותו להישמר וללכת לפי החוקים, לבדוק לפרטי פרטים כל מסמך שהוא חותם עליו, ולא לעבור על החוק, כי יש סיכוי שאם יסטה, ייתפס.

בשנה האחרונה בחנתי  מפות של לא מעט אנשים בצמרת העסקים הבינלאומית, הייתי סקרנית לדעת אילו תכונות הביאו אותם למקום הרם שהגיעו אליו, לא הופתעתי לגלות שלרובם היו תכונות משותפות של יצירתיות מחשבתית מפותחת, כח רצון, שאפתנות ונחישות בלתי נגמרת להגיע לכח, כסף ומעמד.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

טוב שם משמן טוב

השם שלנו נושא משמעות גדולה מאוד עבור כל אחד מאתנו. דרכו מזהים אותנו, קוראים לנו, מדברים עלינו, בקיצור השם שלנו הוא חלק בלתי נפרד וחשוב מהאני שלנו.
מהי משמעות השם על פי הנומרולוגיה?

קראו עוד

נומרולוגיה באה באהבה

לפני זמן מה, קראתי פוסט שבו מישהי סיפרה שבעלה הלך לנומרולוג קבלי שאמר שככל שאשתו מרוויחה ותרויח שכר גבוה יותר ממנו, כך ירד כושר ההשתכרות …

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה