נומרולוגיה ומספר 5 בעידן הקורונה

אף אחד לא אוהב בידוד כפוי. כאשר סוגרים אותך בבית ואין ביכולתך לצאת ולבוא לאן ומתי שהלב רוצה. מהיום שהקורונה באה לבקר במחוזותינו, אני לא מפסיקה לחשוב על אנשי ה-5 הנמצאים בבידוד. אנשי ה-5 הם כל אלו, שסכום שמם הוא 5, יום הלידה או חודש הלידה שלהם הוא 5 וגם סה"כ המספרים של תאריך הלידה שלהם.

בטח תשאלו למה דווקא 5, כי המאפיין את ה-5 זה הצורך החזק ביותר לחופש ומרחב, אך לא רק. הוא מבטא גם רצון בתנועה, תקשורת וצורך בשינויים תכופים.

לכן, כאשר כופים עליהם בידוד בביתם מבלי לאפשר להם יציאה מהבית, הם יחושו תחושת חנק וכבילות שעלולה להוציא אותם משלוותם.

מספר 5 שבא לאחר מספר 4 המגביל והכובל מבטא את החופש ותחושת הפתיחות. מספר 5 מצוי בהשפעת כוכב מרקורי במצבו החיובי. מרקורי מקנה גמישות מחשבתית המבוטאת במילים, הרטוריקה והמלה הכתובה הן בסיס להשפעה אצל אנשי 5. לכן נמצא לא מעט אנשי תקשורת, עיתונאים בעיתונות הכתובה או אנשי שיווק, פרסום, מדיה, אינטרנט וכל הקשור בתנועה ונסיעות.

ילידי ה-5 בחודש ניחנו במהירות, חכמה ופיקחות. כפי שציינתי כבר אוהבי חופש וחירות. אוהבים התנסויות חדשות, אינם חוששים משינויים ונסיעות וטיולים עושים להם רק טוב.

חשוב להם מאוד להיראות ספונטניים, מתקדמים, ליברלים ובלתי שיגרתיים. הם ניחנו בחוש הומור, כושר ביטוי נפלא והם בעלי כושר שכנוע מעולה, לא יפתיע שחלק מהם יעסקו בתחום השיווק ובעיקר יהיו אנשי מכירות טובים.

הם חסרי מנוחה, וכמו כספית המסוגלת להתפזר במהירות לאלפי חלקיקים ולהתחבר שוב באותה המהירות, גם הם מהירי תפיסה, מהירי פעולה, בעלי אישיות לא קונבנציונלית, יצריים, הרפתקנים, עם חשיבה רחבת אופקים ורצון עז לחפש כל הזמן אופקים חדשים, פעולות והרפתקאות, גיוון הוא התבלין של חייהם.

לא אחת תמצאו אותם עושים כמה דברים בעת ובעונה אחת, הפרעות קשב כבר אמרנו.

הם מבטאים עצמם בצורה דואלית, בעלי פוטנציאל לטוב ולרע. ניתן לראות אותם בשיאים מעוררי רושם והערצה אך גם במצבים ירודים והשפלה.

בדרך השלילה הם עלולים להגיע למצבים של חוסר החלטה, חוסר אחריות, בטלנות, אי שקט נפשי והתמכרויות למין ופעילויות אקסטרים.

הורים לילדים המושפעים ממספר 5, קיים סיכוי שילדי ה- 5 שלכם  "נהנים" מרמה כזו או אחרת של הפרעות קשב מסוג כלשהו. חשוב לנהל איתם תקשורת פתוחה ולהבין שהם זקוקים לחברה, לעיתים יותר מההזדקקות שלהם אליכם הוריהם. עודדו אותם להתנסויות שונות, היו סבלניים ולא מומלץ להתנגד ליציאות הבילוי שלהם או לטיולים, בעיקר כאשר הם בגיל ההתבגרות.

חשוב מאוד שתלמדו אותם אחריות וחופש בונה על ידי הצבת גבולות ברורים ומוסכמים על כל הצדדים.

כפי שציינתי בתחילת הפוסט, לסגור את ה-5 בבידוד וסגירות יכולה להוציאם משלוותם. מספרי 5 המזהים עצמם כמתואר, אתם בבידוד?  שתפו אותי, איך אתם מתמודדים עם הסגירות?
ולכל מי שלא מבודד, אני מתפללת עבורכם שלא תזדקקו להגיע לבידוד.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

גיל ריבה – שנון, צבעוני ומיוחד

אחת לזמן מה, אנו מגלים אנשים מיוחדים, צבעוניים ומסקרנים שמושכים אותנו אליהם בגלל הייחודיות שלהם. עבורי גיל ריבה הוא אחד מהם

קראו עוד

אניגמה ושמה ולדימיר פוטין

בשבוע שעבר, הגיעו לישראל משלחות רמות מעלה רבות. ולדימיר פוטין משך את רוב תשומת הלב הציבורית שלנו. האניגמטיות של האיש עוררה את סקרנותי ששלחה אותי לבדוק מה הנומרולוגיה יודעת לספר על האדם שהוא.

קראו עוד

התערבות הורית בזוגיות הילדים

כנומרולוגית אני פוגשת לא מעט זוגות, שהוריהם התנגדו לחיבור ביניהם כל אחד מסיבותיו הוא. או לחילופין איש דת/נומרולוג.ית/ יועץ כלשהו מזן כלשהו, אמר להם שאין …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה