חתונה ממבט ראשון – דובי ואריק

הפגישו פסיכולוג, פסיכולוגית ומומחית ביולוגית והחליטו לזווג זיווגים. מכיוון שאף מדע עדיין לא צלח את הבנת הכימיה האנושית ולמרות שההפקה בוחנת גם כימיה של ריח, עדיין כימיה שנוצרת ממבט או מגע שרוצה עוד, מאוד קשה לצפות. הנומרולוגיה יודעת לראות תכונות של אנשים ולנתח את הסתברות התכונות האלה לחיבור טוב. בדקתי מה הנומרולוגיה יודעת לספר על החיבור של דובי ואריק.

מכיוון שאין לי את שם המשפחה שדובי נולדה איתו, יש לי פחות נתונים עליה להתייחסות.

שמה של דובי שנולדה כדבורה מעיד על אשה פעילה, אנרגטית ומלאת מרץ. בדרך כלל היא רגועה, שלווה ואוהבת בית ומסגרת בטוחה ויציבה.

היא אשה משוחררת ונוחה לעצמה ולבריות. לעיתים יש קשיים בחייה, אך היא יודעת להתמודד איתם יפה. היא מתקשה להביע רגשות בפומבי אך מדי פעם היא תפגין רגשנות יתר. היא מעט חסרת בטחון אך בעלת אומץ לב שמחפה על כך. היא זקוקה לגבר שייתן לה תחושת ביטחון ויציבות ושתוכל להתרפק עליו. היא רוצה גבר ארצי ומחובר למציאות. לעיתים היא עלולה להיות עקשנית וקשת עורף. נחשבת לאשה חכמה, חברותית, חמה ונעימה.   

יום הלידה שלה מספר על אישה נשית, נעימה, אדיבה, רגישה ומדי פעם מעצימה בעיות, בעלת טאקט ויכולת מופלאה לגשר ולתווך בין אנשים. מתחשבת, צנועה, חברותית, גמישה, מסתגלת ומתאים לה מאוד לעבוד עם ילדים ו/או עם נשים, ובעלת יכולת מופלאה לשיתופי פעולה, גבר עצמאי, סמכותי ותומך יעצים את הנשיות והאמפטיות שבה.

חודש הלידה שלה מעיד על אישה אינטלגנטית מעל הממוצע, עם חשיבה מחוץ לקופסא, במצבי לחץ היא זקוקה להתבודד בפינה השקטה שלה, לא אוהבת רעש ועלולה להיכנס לחרדות, לכן היא זקוקה לגבר שיכבד את העובדה שלעיתים היא זקוקה להתבודדות.

שביל הגורל שלה מגלה לנו אשה כריזמתית עם רמה מוסרית גבוהה ורצון לתקן ולשפר את העולם, עם הרבה חמלה ורצון להיות הכל עבור כולם, בעלת יכולת וורבלית מעולה, הפה שלה הוא גם כלי העבודה שלה, לא מפתיע בכלל שהיא בחרה להיות גננת. רק שהיא לא תוכל לסבול גבר שיתנהג בצורה ילדותית בסביבתה.

ואריק איך הוא?

שמו מעיד על אדם הזקוק להרבה חופש ומרחב, הוא לא יסכים לאישה שתצר את צעדיו, הוא תקשורתי וזקוק להרבה חופש ומרחב, צורך שתואם באופן מדוייק לצורך של דובי בהתבודדות זמנית.

בתכונותיו הפנימיות הוא מלא התלהבות, אהבה, שמחה, אופטימיות וחשיבה יצירתית. המזל משחק לצידו ובדקה התשעים הכל תמיד מסתדר לו. הוא אדם חברותי הנהנה מאהבת חבריו אליו, עם זאת הוא מאוד פגיע, יכול לסלוח אך לא לשכוח.

הסביבה רואה אותו כאיש משפחה מלא אהבה. חשוב לו שיראו אותו כאדם התורם לקהילה, אדם עם חמלה כלפי בני אדם וחיות וגם שיראו כמה הוא מעודן ואומנותי, לכן הוא מאוד התרגש כשדובי נכנסה אליו הביתה והחמיאה לו בהתלהבות על הבית שלו.

השאיפה של אריק מבטאת רצון להגן על האמת, הוא איש צדקה חסד ואמונה (לאו דווקא דתית) המתחברים בצורה מושלמת עם הרמה המוסרית והרצון לשפר את העולם של דובי. 

יום הלידה שלו מתאר אדם אינדיבידואלי, יזם, אוהב להוביל ולנהל, חייב להיות עצמאי וחשוב לו מאוד שהדברים יתנהלו בדרך שלו. הוא מבריק וספונטני ולא ממש מצליח להבין סערות רגשיות, לכן התקשה עם ההתנהגותה של דובי בחתונה. ביצועיסט מעולה, הגון, בעל מוטיבציה, שאפתן והרפתקן. דובי תשתף פעולה באופן נפלא עם תכונות אלו.

שניהם מתלהבים ומלאי אנרגיה ויוכלו לחיות יחד בסינרגיה שלווה.

חודש הלידה שלו אוגוסט, מספר על אדם שבמצבי לחץ הוא מפגין עוצמות פנימיות ויודע להכיל ולחזק את החרדות של דובי, אך גם יכול להיות שדווקא אז הוא יפגין כוחניות אגרסיבית.

שביל הגורל שלו מספר על אדם עם אינטליגנציה גבוהה מאוד, יכולות ניהול גבוהות אך גם סוג של קורבנות, מהסוג שזוכר כל מה שעשו לו, אכלו לו או שתו לו. דווקא דובי עם יכולות הריפוי שלה יכולה לאזן אותו מאוד.

שניהם יחד התחילו את התוכנית, בעיתוי שמדבר על שמחה, אופטימיות ורומנטיקה, בימים אלו שניהם נמצאים בעיתוי של משוב, מעניין אם המשוב שיקבלו יהיה חיובי או שלילי.

באופן כללי, האמת חייבת להיאמר, מבחינה נומרולוגית, פסיכולוגית ואפילו ביולוגית, הכל נראה מתאים, אך ההתאמה היחידה החשובה כאן היא ההתאמה הכימית ולאף אחד מאתנו אין יכולת לדעת איך היא עובדת במקרה שלהם.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

יאיר נתניהו

לאחרונה התקשורת מספרת לא מעט על מעורבותו האישית של יאיר נתניהו בנעשה במשרד ראש הממשלה, בין אם זה נכון ובין אם לא, ברור שההשפעה של …

קראו עוד

אביגדור ליברמן

רבות דובר על איווט, האיש שמטפח באדיקות את ההילה החשאית האופפת אותו ונראה לי שכל השיחות סביב החשאיות הזו משרתת אותו מאוד.
אין ספק שהאיש מסקרן מאוד ומה יותר פשוט מלאפשר לנומרולוגיה לספר מי האיש דרך המספרים שלו?

קראו עוד

אל תבכי כי זה נגמר

אל תבכו כי זה נגמר, חייכו כי זה קרה דר' סוס אני משערת שאם אשאל כל אחת ואחד מכם איך אתם חשים כשדלת כלשהי בחיים …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אופרה וינפרי

ליום האשה הבינלאומי מתבקש לכתוב על אישה שמעוררת השראה ודוגמא אישית. שאלתי בקהילה שלי, מי מעוררת בכן השראה ואחת התשובה היתה ״אופרה וינפרי״. הסכמתי עם …

קראו עוד

ההתחלות החדשות של שנה אישית 1

מבלי לדעת נומרולוגיה ב-3 באוקטובר, 2012 ביום הולדתי ה- 55, התחלתי שנה של התחלות חדשות ומחזור חיים חדש בן 9 שנים.

קראו עוד

מחזור החיים האחרון שלי (סיפור בהמשכים)

ב-3 באוקטובר, 2021 סיימתצי מחזו רחיים בן 9 שנים והתחלתי מחזור חיים חדש.
רציתי לספר לכם אל תשע השנים המעצימות שעברו עלי עד היום.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה