חתונה ממבט ראשון – דובי ואריק

הפגישו פסיכולוג, פסיכולוגית ומומחית ביולוגית והחליטו לזווג זיווגים. מכיוון שאף מדע עדיין לא צלח את הבנת הכימיה האנושית ולמרות שההפקה בוחנת גם כימיה של ריח, עדיין כימיה שנוצרת ממבט או מגע שרוצה עוד, מאוד קשה לצפות. הנומרולוגיה יודעת לראות תכונות של אנשים ולנתח את הסתברות התכונות האלה לחיבור טוב. בדקתי מה הנומרולוגיה יודעת לספר על החיבור של דובי ואריק.

מכיוון שאין לי את שם המשפחה שדובי נולדה איתו, יש לי פחות נתונים עליה להתייחסות.

שמה של דובי שנולדה כדבורה מעיד על אשה פעילה, אנרגטית ומלאת מרץ. בדרך כלל היא רגועה, שלווה ואוהבת בית ומסגרת בטוחה ויציבה.

היא אשה משוחררת ונוחה לעצמה ולבריות. לעיתים יש קשיים בחייה, אך היא יודעת להתמודד איתם יפה. היא מתקשה להביע רגשות בפומבי אך מדי פעם היא תפגין רגשנות יתר. היא מעט חסרת בטחון אך בעלת אומץ לב שמחפה על כך. היא זקוקה לגבר שייתן לה תחושת ביטחון ויציבות ושתוכל להתרפק עליו. היא רוצה גבר ארצי ומחובר למציאות. לעיתים היא עלולה להיות עקשנית וקשת עורף. נחשבת לאשה חכמה, חברותית, חמה ונעימה.   

יום הלידה שלה מספר על אישה נשית, נעימה, אדיבה, רגישה ומדי פעם מעצימה בעיות, בעלת טאקט ויכולת מופלאה לגשר ולתווך בין אנשים. מתחשבת, צנועה, חברותית, גמישה, מסתגלת ומתאים לה מאוד לעבוד עם ילדים ו/או עם נשים, ובעלת יכולת מופלאה לשיתופי פעולה, גבר עצמאי, סמכותי ותומך יעצים את הנשיות והאמפטיות שבה.

חודש הלידה שלה מעיד על אישה אינטלגנטית מעל הממוצע, עם חשיבה מחוץ לקופסא, במצבי לחץ היא זקוקה להתבודד בפינה השקטה שלה, לא אוהבת רעש ועלולה להיכנס לחרדות, לכן היא זקוקה לגבר שיכבד את העובדה שלעיתים היא זקוקה להתבודדות.

שביל הגורל שלה מגלה לנו אשה כריזמתית עם רמה מוסרית גבוהה ורצון לתקן ולשפר את העולם, עם הרבה חמלה ורצון להיות הכל עבור כולם, בעלת יכולת וורבלית מעולה, הפה שלה הוא גם כלי העבודה שלה, לא מפתיע בכלל שהיא בחרה להיות גננת. רק שהיא לא תוכל לסבול גבר שיתנהג בצורה ילדותית בסביבתה.

ואריק איך הוא?

שמו מעיד על אדם הזקוק להרבה חופש ומרחב, הוא לא יסכים לאישה שתצר את צעדיו, הוא תקשורתי וזקוק להרבה חופש ומרחב, צורך שתואם באופן מדוייק לצורך של דובי בהתבודדות זמנית.

בתכונותיו הפנימיות הוא מלא התלהבות, אהבה, שמחה, אופטימיות וחשיבה יצירתית. המזל משחק לצידו ובדקה התשעים הכל תמיד מסתדר לו. הוא אדם חברותי הנהנה מאהבת חבריו אליו, עם זאת הוא מאוד פגיע, יכול לסלוח אך לא לשכוח.

הסביבה רואה אותו כאיש משפחה מלא אהבה. חשוב לו שיראו אותו כאדם התורם לקהילה, אדם עם חמלה כלפי בני אדם וחיות וגם שיראו כמה הוא מעודן ואומנותי, לכן הוא מאוד התרגש כשדובי נכנסה אליו הביתה והחמיאה לו בהתלהבות על הבית שלו.

השאיפה של אריק מבטאת רצון להגן על האמת, הוא איש צדקה חסד ואמונה (לאו דווקא דתית) המתחברים בצורה מושלמת עם הרמה המוסרית והרצון לשפר את העולם של דובי. 

יום הלידה שלו מתאר אדם אינדיבידואלי, יזם, אוהב להוביל ולנהל, חייב להיות עצמאי וחשוב לו מאוד שהדברים יתנהלו בדרך שלו. הוא מבריק וספונטני ולא ממש מצליח להבין סערות רגשיות, לכן התקשה עם ההתנהגותה של דובי בחתונה. ביצועיסט מעולה, הגון, בעל מוטיבציה, שאפתן והרפתקן. דובי תשתף פעולה באופן נפלא עם תכונות אלו.

שניהם מתלהבים ומלאי אנרגיה ויוכלו לחיות יחד בסינרגיה שלווה.

חודש הלידה שלו אוגוסט, מספר על אדם שבמצבי לחץ הוא מפגין עוצמות פנימיות ויודע להכיל ולחזק את החרדות של דובי, אך גם יכול להיות שדווקא אז הוא יפגין כוחניות אגרסיבית.

שביל הגורל שלו מספר על אדם עם אינטליגנציה גבוהה מאוד, יכולות ניהול גבוהות אך גם סוג של קורבנות, מהסוג שזוכר כל מה שעשו לו, אכלו לו או שתו לו. דווקא דובי עם יכולות הריפוי שלה יכולה לאזן אותו מאוד.

שניהם יחד התחילו את התוכנית, בעיתוי שמדבר על שמחה, אופטימיות ורומנטיקה, בימים אלו שניהם נמצאים בעיתוי של משוב, מעניין אם המשוב שיקבלו יהיה חיובי או שלילי.

באופן כללי, האמת חייבת להיאמר, מבחינה נומרולוגית, פסיכולוגית ואפילו ביולוגית, הכל נראה מתאים, אך ההתאמה היחידה החשובה כאן היא ההתאמה הכימית ולאף אחד מאתנו אין יכולת לדעת איך היא עובדת במקרה שלהם.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

לאורך החיים נקרים לנו מצבים בהם אין לנו ידע או הבנה כיצד לנהוג או מה לעשות. לא תמיד יש לנו תשובות לשאלות מהותיות.

חכמת המספרים יודעת להשיב לכל שאלה או דילמה בה אנו נתקלים ותדייק אותנו כך שכל החלטה שנקבל תהיה ההחלטה המיטבית ביותר.

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

בנימין נתניהו, קווים לדמותו בראי הנומרולוגיה.

הוא משמש כראש ממשלה למעלה מ- 10 שנים. יש לו אלפי מעריצים שאינם מסוגלים למצוא בו דופי ולראות בו משהו שלילי ויש לו מתנגדים רבים הרואים בו אדם מושחת וחסר מידות.

קראו עוד

התערבות הורית בזוגיות הילדים

כנומרולוגית אני פוגשת לא מעט זוגות, שהוריהם התנגדו לחיבור ביניהם כל אחד מסיבותיו הוא. או לחילופין איש דת/נומרולוג.ית/ יועץ כלשהו מזן כלשהו, אמר להם שאין …

קראו עוד

אל תבכי כי זה נגמר

אל תבכו כי זה נגמר, חייכו כי זה קרה דר' סוס אני משערת שאם אשאל כל אחת ואחד מכם איך אתם חשים כשדלת כלשהי בחיים …

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

לאחר שמצאנו עצמנו, מצאנו זוגיות, הקמנו משפחה, התיישבנו בעבודה ובעיסוק נחמד, הילדים גדלו ופתאום באמצע החיים מתחילה לנדנד לנו תחושה עם רצון לשינוי טוטלי, הגענו לגיל הבגרות השניה, או אולי גיל הבינה, אנחנו מבינים שאנחנו רוצים משהו אחר.

קראו עוד

יום העצמאות 2021

בדרך כלל אין זה ממנהגי לנתח מפות שאינן של בני אדם, אך הפעם מכיוון שהמדינה שלנו לא הייתה קמה ללא כל העם הזה, על לוחמיו, פצועיו והלומיו שחיים, וחלליו שנפלו למען המדינה הזו, כולם יחד איחוד של נשמות רבות, החלטתי לראות מה צפון לנו, מה עלינו לעשות כדי להתאגד ולהתחבר ביננו ולחזור להיות לעם אחד בלב אחד.

קראו עוד

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה