טוב שם משמן טוב

השם שלנו נושא משמעות גדולה מאוד עבור כל אחד מאתנו. דרכו מזהים אותנו, קוראים לנו, מדברים עלינו, בקיצור השם שלנו הוא חלק בלתי נפרד וחשוב מהאני שלנו. מהי משמעות השם על פי הנומרולוגיה?

השם שלנו נושא משמעות גדולה מאוד עבור כל אחד מאתנו. דרכו מזהים אותנו, קוראים לנו, מדברים עלינו, בקיצור השם שלנו הוא חלק בלתי נפרד וחשוב מהאני שלנו.

מהי משמעות השם על פי הנומרולוגיה?

יש שיגידו ששם הוא מזל ויש שיגידו ששם הוא סך התכונות של הנושא אותו והמקובלים אומרים שהשם שלנו הוא הכלי היסודי המקשר אותנו בין העולם הגשמי לעולם הרוחני.

על פי הנומרולוגיה הקבלית, האותיות המרכיבות את השם, מחברות בין העולם הגשמי לעולם הרוחני, בהגיית השם ובתדר בו קוראים אותו. מכאן שהשם הוא צינור שפע המעביר את האנרגיה לאדם ומגשר בין עולמו הגשמי לעולמו המטאפיסי.

שם האדם הינו ארגז הכלים שלו לחיים, כאשר כל אות בשם = כלי (תכונה). כלל אותיות השם הם מערכת התכונות שיתפתחו באדם במהלך שנות חייו הראשונות וישפיעו על התמודדותו עם מסלול חייו.

בשנים האחרונות אני שומעת לא אחת על נומרולוגים המציעים ללקוחות שלהם בקלילות רבה להחליף את השם בתואנה כי יש להם שם "רע".

חשוב מאוד לדעת שבנומרולוגיה אין מושג כמו שם רע/שם קשה/מספרים קשים. זוהי שטות שאין כמותה. מכיוון שכמו בכל דבר בחיים, החיוב והשלילה דרים בכל מספר ומצב בכפיפה אחת. כל מספר יש בו את החיוב ואת השלילה, כדי שהחיים יזרמו, יש ללכת בכיוון הנכון והמתאים ולא ללכת בדרך ההפוכה. ההולך בדרך ההפוכה מזו שגורלו התווה לו, מן הסתם יחוש שמזלו מקשה עליו. הקושי לא קורה בגלל השם, זה רק אומר שהוא צריך לשנות את כיוון שלו. ומכיוון שכפי שכבר כתבתי, שם אינו מזל או גורל, שינוי השם לא ישנה את המזל. מה שישנה את מזלו של האדם הוא שינוי פנימי, תודעתי, והליכה ועיסוק בכיוון הנכון והמתאים לו.

לצורך מאמר זה, נניח ששם הוא כן גורל, תגידו לי בבקשה, מי האדם שחושב שהוא מעל הגורל ומחליט שמותר לו לקחת על עצמו גורלו של אדם אחר?

לכן, אם מישהו מציע לכם ששינוי שמכם הוא המפתח שיבטיח לכם גאולה ותרופה לכל כאב וחולי, מבלי להציע לכם לשנות את דרך החשיבה, לעבוד על התודעה האישית ולקחת אחריות אישית לכל הקורות אתכם, אל תאמינו לו. כי לא השם הוא המפריע לכם להתקדם בחיים, אלא החרדות, האמונות החוסמות וחוסר האמונה והאהבה העצמית שלכם.  

אם אתם מרגישים קושי והחיים אינם זורמים, פנו לנומרולוג שיכוון אתכם לדרך הנכונה עבורכם, שישקף לכם מה מונע מכם חיים זורמים ואם צריך שיפנה אתכם לבעלי מקצוע שיסייעו  בחיזוק האהבה והאמונה העצמית שלכם.

בחירת שם לתינוק

מורי משה גולדברד מלמד, כי האר"י הקדוש כתב בספר "אוצרות החיים", שאחרי ארבעת שלבי ההריון (השלב הרביעי הוא יציאת הנשמה לאוויר העולם הזה), שעם יציאת הילד אל העולם, אמו מקבלת את שם התינוק בחלק אלוקי ממעל, מעין בכוח תקשור.

האמא היא ספירת הבינה ולכן, דעת האמא הכי הכי חשובה!

אבל כמובן שגם לאבא יש חלק בזה: כי האבא הוא ספירת החכמה.

לכן חשוב מאוד, שיהיה בין ההורים שלום בית והסכמה על שם התינוק.

לאף אחד אסור להתערב בבחירת השם היות ובחירת שם התינוק משפיע מהותית על איכות חייו, כל התערבות חיצונית עלולה להיות גורלית וההחלטה על קביעת שמו של התינוק באחריות הוריו בלבד.

כאשר אתם בוחרים שם לתינוק החדש שנולד לכם בשעה טובה ובמזל טוב, בחרו שם מתוך הבנה שכל אות בשם הוא כלי בארגז הכלים של הילד והוא יוכל להתמודד עם חייו טוב יותר, ככל שיהיו לו יותר כלים שיסייעו לו בכך, כך יהיו חייו זורמים טוב יותר..

עוד חשוב לדעת, כי שם ללא אותיות אהוי, יתן לילוד יציבות ושתי רגליים על הקרקע, אך ימנע ממנו קלילות וגמישות מחשבתית.

לפני כחודש נולד נכדנו השישי. ימים ספורים לאחר הלידה, שאלתי את בתי מהו סך המספרים של השם שנבחר, בתי סיפרה לי מה המספר מבלי לגלות לי את השם ולאחר חישוב מפתו המלאה של התינוק, ראיתי שהמספר נמצא כמה פעמים גם בתאריך הלידה, דבר שיקשה עליו מאוד.  

תוך שאני מסבירה להם את המשמעות הצעתי להם להוסיף שם נוסף שיחזק את ארגז הכלים של הילד. הבהרתי שההחלטה חייבת להיות שלהם בלבד ואם הם התנגדו, כך צריך לקרות.

להפתעתי, בתוך רבע שעה הם החליטו בחיוב ובשמחה כשהם מספרים שהשם השני הגיע לשניהם במהירות ובהסכמה מלאה ללא מחשבה רבה. שמחתי עבור הנכד המתוק שלנו שנוספו לו כלים נוספים לארגז שלו.

רוצים לדעת אלו תכונות מסמל השם שלכם?

המירו כל אותו למספר, שמות שמספרם הוא בעשרות או במאות, הסירו את האפסים.

לדוגמא: האות ר' = 200, בגימטריה קטנה = 2.

אין לצמצם שמות המסתכמים ב- 11 ו- 22.

חברו את כל המספרים בשם שלכם לפי הדוגמא להלן:

א ל י ש ב ע – א = 1, ל = 3, י = 1, ש = 3, ב = 2, ע = 7.

1 + 3 + 1 + 3 + 2 + 7 = 17, 1 + 7 = 8

סה"כ השם אלישבע הוא 8.

אלו תכונות מגלה השם שלכם:

1.       שואפים לייחודיות, שאפתנים, אינדיבידואלים, דומיננטים, אינם אוהבים לקבל הוראות, חשוב להם לנהל ולהוביל בדרך שונה ואחרת ושהכל ילך לפי דרכם.

2.       נעימים, דיפלומטים ובעלי טאקט, רגישים מאוד, נעלבים מהר, מעצימים בעיות, הנשים מאוד נשיות ואימהיות, הגברים מחוברים לאמא שלהם. מעולים בשיתופי פעולה.

3.       סקרנים, אופטימים, חברותיים, נוטים להתפזרות, יצירתיים מאוד, בעלי תפיסה מהירה, זורמים, ספונטנים, פגיעים.

4.       רציניים, מאופקים, יעילים, פרקטיים, חרוצים, רואים את הפרטים קטנים, ביקורתיים.

5.       פתוחים, חופשיים, נבונים, תקשורתיים, פעלתנים וחסרי מנוחה, אוהבי הרפתקאות, חופש ומרחב.

6.       נעימים, רגישים ואוהבים, אוהבים את המשפחה והמסגרת, משקיעים מאוד ביופי ואסתטיקה חיצונית, פדנטים.

7.       שקטים, מעמיק לעסוק בחשבונות נפש, אוהבים ללמוד ולחקור ידע, רוחניים, בעלי אינטלגנציה גבוהה מעל הממוצע וחשיבה מחוץ לקופסא, מופנמים, זקוקים לשקט.

8.       רציניים, בוגרים, נחושים, זקוקים לשליטה מתמדת, כסף והצלחה. הישגיים ותחרותיים.

9.       כריזמטיים, מעניקים ועוזרים לאחרים, בעלי תפיסת עולם רחבה, רחבי אופקים, מעבירי המסרים בשל יכולת וורבלית מעולה.

11.     עצמאיים, לא מצפים מאחרים לכלום, יזמים בעלי יכולת ביצוע מעולה.

22.     אחראים, מאורגנים, תפיסה ומחשבה רחבת אופקים, בעלי אידאלים פרקטיים ויכולת גבוהה לממש אותם.

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

4 מחשבות על “טוב שם משמן טוב”

  1. Avatar

    כתבה מעניינת, אבל כשק
    חישבתי את המספרים של בני ביתי תכונות האופי לא היו כל כך דומות למי שהם באמת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

מירי רגב

היא שנויה במחלוקת, לעיתים גם בקרב "אוהדיה" ולאחרונה היא מקבלת ביקורת רבה גם מאנשי שלומה. כשאישיות שאני לא מכירה מעירה בי רגשות שליליים, זה הזמן …

קראו עוד

מספרים מספרים על עיתויים

"לכל זמן ועת לכל חפץ" (קהלת)
בנוסף ליכולת של הנומרולוגיה לספר על התכונות האישיות וההתנהלות האישית שלנו, היא גם יודעת לכוון אותנו לפוטנציאל החיים הבוגרים שלנו דרך מחזורים בחיים. כל מחזור הוא תקופה המחושבת מתוך תאריך הלידה.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

קראו עוד

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה