מי אתה ירון זליכה?

בעוד 11 שבועות אנו עומדים בפני בחירות רביעיות. המצב לא פשוט ובכל יום מתווספות מפלגות חדשות ומנהיגים חדשים רוצים לעלות על עגלת ניהול המדינה. 

עד לבחירות, מעת לעת אעלה ניתוחים נומרולוגים של דמויות שונות ומגוונות ושכל אחד יחליט למי הוא מתחבר.

אחד האנשים המעניינים והמרתקים שהקים מפלגה ומתכוונן להתמודד בבחירות שיתקיימו ב-13 במרץ, 2021 הוא פרופ' ירון זליכה שאישיותו מרתקת אותי כבר שנים, משום מלחמתו בשחיתות של משרתי המדינה.

שמו הפרטי – ירון, מעיד על אדם מעשי, ביקורתי ובעל יכולת ניתוח גבוהה. הוא צנוע ומלא ענווה אך גם בעל הערכה עצמית רבה ואינו נוטה לשתף את חייו האישיים.

כל שירות שייתן יהיה מכל הלב ויעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. לעיתים הוא יכול להיות עקשן וחסר גמישות.

הוא רוח חופשית שזקוקה להרבה חופש ומרחב אישיים, אוהב נסיעות, טיולים ומרחבים פתוחים ולא יכול לסבול שחודרים למרחב האישי שלו. אינו סובל שגרה  ותקיעות במקום אחד עלולה להוציא אותו בדעתו. הוא תקשורתי מאוד ואוהב פרסום והתנסויות חדשות ולאחר שעבד לא מעט שנים בשרות המדינה והוכיח את מהימנות, בשנת 2020 הוא החליט לקפוץ קפיצת מדרגה ולנסות לתקן עוולות בכנסת ישראל ואם יזכה לא כל שכן בממשלה.

הנשמה שלו הגיעה לעולם עם שאיפה לשינויים, הרפתקאות, התרגשות וחופש הרבה חופש. כמו ציפור הזקוקה לכנפיים בכדי לחיות,  ירון אינו יכול להתקיים ללא חופש הנחוץ לך מאוד כדי לשרוד. שימוש נכון בחופש יאפשר לפתח את כל הכישרונות המגוונים שלו ולממש אותם.

השאיפה לשינויים חוננה אותו בכושר ההסתגלות בלתי רגיל ויכולת להתמודד עם אתגרים  רבגוניים. שגרה קבועה ומשעממת כמו גם איפוק או ריסון עושים אותו אומלל.

הוא יודע לתקשר עם אנשים ואוצר המילים שלו כמעט אינו מוגבל. יכולת המאפשרת לו  להיות איש מכירות, פוליטיקאי, עורך דין, איש יחסי ציבור או שר. יש לו כישרון לשתף ולקדם רעיונות חדשים, מוכשר עם הידיים ואוהב את החדש והלא מנוסה. הוא נהנה להמר ולעתים קרובות מהמר גבוה מאוד שמעלה לו את האדרנלין ומעניק לו התלהבות  שאחרים מוצאים אותה מדבקת ומושכת.

פרדוקסלית לשאיפת הנשמה שלו, בתכונותיו ורצונותיו הפנימיים, הוא הפוך מההרפתקן. בשאיפת הנשמה הוא שואף לדברים. בתכונותיו הפנימיות הוא רוצה.


 הוא רוצה לחיות חיים יציבים ומאורגנים היטב, לא אוהב שינויים פתאומיים ומעדיף סדר בכל הדברים. יש לו מוח שיטתי הבא לידי ביטוי בכל מעשה. הוא יכול לבסס ולשמור על שגרה קבועה ומדייק גם בפרטים הקטנים.

רוצה לנתח בעיות בקפידה, ולהתמודד איתם בגישה הגיונית ומעשית. יש בו רצון להיות אמין, ודוגמה למשמעת לאחרים.
הוא ישר, לא יומרני, מתעב שקרנים ומעמידי פנים ויכול להיות מאוד נחוש ועיקש. יש בו האומץ להיכנס לליבה של כל בעיה ולמצוא פתרון וכדאי מאוד שילמד לא לאבד את התמונה הגדולה יותר בזמן שאתם צולל לעמקי הפרטים הקטנים שלה.

לכן, ממש לא מפליא אותי שהפך להיות איש כלכלה וכספים.  

העבודה היא מרכז החיים שלו ויתכן שיש לו נטייה להגזים בה עד כדי התמכרות. האנרגיה המרובה שבו מסייעת לו להצטיין.

הוא איש משפחה והורה טוב. אך עלול להשליט על בני ביתו את המשמעת והצורך שלו בסדר וארגון ולגרום להם לחוש לעיתים מדוכאים ומוגבלים.

הוא צריך ורוצה הרבה אהבה, אך אינו מסוגל להפגין אותה לאחרים ויכול לפעמים להיות קצת נוקשה ועקשן.

גמישות היא המפתח שלו להרמוניה ואיזון בחיים. 

בתכונותיו החיצוניות, המשתקפות בעיני הסביבה שלו,

הוא מקרין אנרגיה דינמית ויעילה,  נראה כשיר ובשליטה,  מעריך אומץ ומאמץ בהתמודדות מול קשיים, תכונות אלו נראות ע"י הסובבים אותו שמבינים שלא ניתן לדחוק בו.

הוא מזוהה כחלוץ עם רעיונות יצירתיים איך לעשות דברים, לוקח סיכונים, מקורי ויצירתי מאוד.

כדאי שיזהר להיראות תוקפני מדי או לא קשוב. אם לא ירכך את החלק המוחצן שבו הוא יכול להרחיק אנשים, מראה מרוכך ימשוך אנשים פחות בטוחים בעצמם שיקל עליהם לפנות אליו עם מחשבותיהם והצעותיהם.

עד כאן מה אנחנו למדים מהשם שלו. מספרי תאריך הלידה שלו מגלים עוד טפח נוסף על אישיות רבת הסתירות.

ירון נולד ב- 20 ביולי, יום הלידה שלו

מעיד כי יש לו דמיון יצירתי ופורה, הוא אידיאליסט בעל אינטואיציה גבוהה. כשרון להוציא לפועל פרויקטים מקוריים ויכולת בלתי רגילה לסייע לאנשים לפתור בעיות ולספק להם ייעוץ מועיל על ידי הבחנה מעמיקה ואינטואיציה בלתי שגרתית.

באופיו הוא מתחשב, אדיב ובעל יכולת לתרום ולהטיב בכל מערכת שיימצא בה. כושר שיתוף הפעולה שלו גבוה והוא לראות את שני צדי המטבע. לכן, הוא יהיה מפשר, מגשר ומשכין שלום מעולה. יש לו צורך להסתדר עם כולם.

הוא רגיש עם נטייה להעצים בעיות, נטייה שגורמת לו לעיתים ללחץ והיסטריה.

בדרך כלל הוא אדיב, מלא טאקט, נעים ודיפלומט.

חודש הלידה שלו יולי, מספר על אינטליגנציה גבוהה מעל הממוצע, עם יכולת למידה גבוהה מאוד. במצבי לחץ הוא חוקר ולומד את המצב כדי למצוא פתרונות לצאת ממנו אך גם קיימת האפשרות שיכנס לחרדות וישתבלל בתוך עצמו.  

שביל הגורל של ירון מגלה את ההזדמנויות, האתגרים והשיעורים שהוא יפגוש בחייו.

שביל הגורל של ירון חנן אותו במנהיגות טבעית ויכולת לצבור עושר רב. יש לו כישרון גדול לניהול כל תחום בחיים ובמיוחד בעסקים ובפיננסיים. ההבנה שלו את העולם החומרי טבעית לו ובאופן אינטואיטיבי הוא יודע מה עובד או צריך לעבוד בכל חברה או ארגון.

הכשרון שלו אינו בניהול ספרים או ניהול קטן, הכשרון שלו בראייה מרחבית את החזון  הגדול, מטרותיו ויעדיו לטווח הרחוק. הוא ניחן בחזון ומעט פזיזות ומפזר השראה לאנשים כדי שיצטרפו למסע שלו, בדרך כלל, הם חסרי יכולת לראות את החזון כמוהו. לכן, אלו שסביבו זקוקים להנחיה מתמשכת, להשראה ועידוד, עליו לדחוף אותם לפעולה ולכוון אותם לפי החזון שלו.

האתגר של ירון הוא להבין שבכוח ובהשפעה יש להשתמש לטובת האנושות ולא לטובת עצמו. עליו להבין את הערך האמיתי והיחסי של כסף, אחרת יסבול מהשלכות של חמדנות ויסתכן באיבוד הכל. עליו ללמוד להתרומם חזרה מהכישלון, לא נדיר שאדם עם שביל הגורל של ירון יחווה מהפכים גדולים, כולל פשיטת רגל וכישלון כלכלי, אך יש לו גם את הכישרון והאומץ העצום לבנות מחדש יותר מהון אחד ולהקים הרבה ארגונים מצליחים.

עסקים, כספים, נדל"ן, חוקים ומשפטים, מדע וניהול ארגונים גדולים הם התחומים המקצועיים המתאימים לו ביותר ובאופן טבעי הוא נמשך לעמדות כוח, סמכות ומנהיגות – כמו פוליטיקה.

הוא שופט אופי טוב, מה שמסייע לו למשוך אליו את האנשים הנכונים.

כח, כבוד, מעמד ורצון למותרות ונוחות חשובים לו במיוחד, חשוב שיזהר לחיות מעל יכולתיו.

הוא דורך על קרקע מסוכנת שטמון בה כוח שיכול להשחית, החשיבות העצמית שלו עלולה לגדול ואפשר שיהפוך למתנשא, שתלטן, וחושב שהדרך שלו היא הדרך היחידה. זה יוביל בהכרח לבידוד חברתי וקונפליקט פנימי.

חשוב שיזהר להיות עקשן, חסר סובלנות, מתנשא וחסר סבלנות. מאפיינים העשויים להגיע מוקדם בחייו.

הפוטנציאל הגורלי של ירון בן החמישים, מראה כי הוא נמצא בשנה החמישית של המחזור הרביעי בחייו. מחזור שמכוון אותו לתפקיד בכיר בשרות הציבורי. השנה החמישית היא שנה של שינויים ומפתו מראה כי השנה השינויים הולכים להיות משמעותיים מאוד. על מחזורי החיים תוכלי לקרוא כאן , על שנים אישיות תוכלי לקרוא כאן

המספרים שלו ל- 23 במרץ,2021 הם כאלו

שנה אישית 5 = שנה של שינויים

מרץ 2021 – חודש אישי 8 = חודש של התחזקות

23 במרץ 2021 – יום אישי 4 = יום של משוב, יום שבו יבחן האם הוא בדרך הנכונה לו. התשובה יכולה להיות חיובית או שלילית.

אם לפני הכרת הקמת המפלגה שלו, ירון היה שואל אותי מה לעשות, הייתי ממליצה להקים את המפלגה אך לחפש חיבורים אידאולוגיים מתאימים לו כי נכון ומתאים לו שיתופי פעולה בתנאי שיקבל את העצמאות והמעמד הדרוש לו. אם לא יתחבר כסיעה למפלגה אחרת, הסיכוי שלו להגיע לכנסת חלש ואנחנו מאוד צריכים אדם כמו ירון זליכה בבית המחוקקים שלנו.   

אהבתם?
למה שלא תשתפו עם חברים?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אלישבע בן אדטו

אלישבע בן אדטו

הצטרפו אליי למסע

המאמרים הכי מעניינים שתוכלו לקרוא

איזון באנרגיות נקביות וזכריות בזוגיות לפי הנומרולוגיה

הנומרולוגיה מחלקת את המספרים לקבוצות שונות על בסיס תכונות, סוגי עיסוק, ועוד. וגם על בסיס אנרגיה נקבית או זכרית. המספרים 2, 3, 6, 7, 9 …

קראו עוד

לראות את חצי הכוס המלאה

הוא הגיע אלי לפני ניתוח גדול ומפחיד באמירה אני אדם חסר מזל. מיד חישבתי את מפתו הנומרולוגית והתמונה שנגלתה לפני שונה בתכלית מהתמונה שיש לבחור …

קראו עוד

מספרים מספרים על עיתויים

"לכל זמן ועת לכל חפץ" (קהלת)
בנוסף ליכולת של הנומרולוגיה לספר על התכונות האישיות וההתנהלות האישית שלנו, היא גם יודעת לכוון אותנו לפוטנציאל החיים הבוגרים שלנו דרך מחזורים בחיים. כל מחזור הוא תקופה המחושבת מתוך תאריך הלידה.

קראו עוד

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אתכם:

אם אתה רוצה למצוא את סודות היקום, חשוב במונחים של אנרגיה, תדר ורטט" ניקולה טסלה, ממציא, מהנדס ועתידן

בימינו השיטה הנומרולוגית הרווחת היא הנומרולוגיה המערבית ומשתמשים בה ברחבי העולם. הנומרולוגיה המערבית הונגשה לפני למעלה מ-2,500 שנה ע"י המיסטיקן והמתמטיקאי היווני פיתגורס.

קראו עוד

כשהיא הולכת בכיוון הפוך מכיוונו של הגורל

הגורל מכוון אותנו לדרך הנכונה והמדוייקת לנו, לעיתים שיעורים שאנחנו עוברים, מסיתים אותנו לדרך אחרת.

קראו עוד

מחזורי החיים כיצד ולאן הם מכוונים אותנו

בכל 9 שנים מתחלף לנו מחזור חיים, הפסגות בכל מחזור מראות לנו מה עלינו להשיג או להגשים בתקופת המחזור.

קראו עוד

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

גלילה למעלה