לכל מספר יש משמעות

מתנה לבר מצווה

אופק אהוב שלי,

מזל טוב בהגיעך למצוות. היום אתה חוגג את היותך בר מצווה, אמא ואבא מביטים בך נרגשים איך רק אתמול היית תינוק יפה ומדהים שלהם והנה אתה נושק לגיל המצוות וההתבגרות.

על-פי היהדות, בגיל 13 אתה נפרד משנות ילדותך ומצטרף לקהל הבוגר של העם. בגרות המתאפיינת בכך שמעתה יש לך זכויות וחובות כאדם בוגר ועליך לשאת באחריות למעשיך ודבריך.

היום אתה מכיר את מי שאתה דרך העיניים האוהבות של הוריך, משפחתך וחבריך וגם דרך עיניה של הסביבה העוטפת אותך בה כל אחד משקף אותך דרך עיני עצמו.

היות והתקופה בה אנו נמצאים מונעת מסבא וממני לחגוג אתך את בר המצווה שלך, אני שולחת לך מתנה אישית ממני אליך שתשקף אותך מתוך המספרים של שמך ותאריכי הלידה שלך. המספרים יספרו לך מי אתה באמת, מה מיוחד בך, אלו כוחות ויכולות מופלאים נמצאים בארגזי הכלים האישיים שלך שבעזרתם תוכל לדעת כיצד להתנהל במהלך החיים שלך.

זה הנוסח בו התחיל הניתוח הנומרולוגי שקיבל הנכד שלנו לבר המצווה שלו. הריחוק הגיאוגרפי שמנע ומונע מאיתנו לנסוע לחגוג איתו, הביא אותי לכתוב לו ניתוח נומרולוגי אישי עם המלצות לחיים ותמונות מחייו. התרגשתי לכתוב והוא התרגש מאוד לקרוא. 

איך אני יודעת? כי בכל פעם שאנחנו נפגשים, הוא מבקש ממני, סבתא תספרי לי עלי דברים. כך אני יודעת.

מזמינה אתכם לרכוש מתנת בר מצוה, אחרת ומרגשת, לילדי המשפחה וילדי חברים קרובים או רחוקים. מניסיון אישי כולם יתרגשו.

אז, מוכנים לרגש?

לאחר שאקבל את שם בר המצווה, אכין מפה נומרולוגית שמתוכה אכתוב מה מספרים עליו המספרים שלו.

הניתוח בן מספר דפים מעוצבים בתוספת תמונות של ילד הבר המצווה, ישלח כקובץ דיגיטלי סגור באיכות הדפסה גבוהה או כחוברת כרוכה לפי בחירתכם. 

עלות קובץ דיגיטלי 350 ש"ח

עלות חוברת כרוכה 400 ש"ח

תשלום בביט או פיי בוקס
לטלפון 054-555-4464

מתנה לבר מצווה

ליצירת קשר עבור מתנה לבר מצווה השאירו את הפרטים ואחזור אליכם

הצטרפו אליי למסע

אוהבים לקרוא על מספרים ואנשים?
אחת לתקופה אשלח לכם פוסט בנושא אקטואלי, הצטרפו לחגיגה

Scroll to Top